Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Skype - въпроси, проблеми и дискусия - част 1

Препоръчан отговор

по точно звуковите настроики на Skype, отметни там където пише "Skype да регулира звука" иначе всеки път ще ти забранява микрофона.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Вземи си някоя версия на скаип инсталираи я и си направи нова регистрация без да се мачиш много поне така аз бих направил не виждам какво толкова има че да са ваикаш за старата регистрация правиш ноа и това е вземи че го направи това!:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи по принцип при преглеждане на профила на всеки абонат в скайп се изписва колко връзки има (т.е. колко усера е адднал в скайпа си). Защо при преглеждане на моя профил няма информация за това?

Мерси предварително cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
If you don't want other people seeing how many contacts you have you can disable that options by going to File -> Edit My Profile and making sure the box "Show how many contacts I have" is not checked.

При теб трябва да направиш обратното - да му сложиш отметка на Show how many....

А, и не спомена дали си с версия 1 или 2...

Редактирано от poisk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

skype 1.4 ми е версията и няма нищо такова в "edit my profile"

ето снимка:

skype.JPG

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаше нужда от снимка - виждал съм версия 1

Тази опция я има само във версия 2, която от скоро е финална и ти я препоръчвам

Ако си с версия 1, няма да показва колко контакта имаш

Всичко добро

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сложих скайп 2 ... сложих отметка на тази функция, но отново няма ефект .. пак не показва тази информация..

Редактирано от setup (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има настроика за заглушаване на сигнала от единия кам другия потребител но немога да ти помогна особедно , защото не си спомням каде е настроиката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Изтрии скаипа и си инсталираи скаип 4.0 чух , че не правила проблеми

<{POST_SNAPBACK}>

Кога стигна до версия 4?

До преди малко беше още на втора

:bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кога стигна до версия 4?

До преди малко беше още на втора

:bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Абе това е специална версия за премиум потребители ;)

PS.Извинявам се за оф топика, но не се сдържах :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали това е правилното място за този пост но реших да не правя нова тема - та значи аз имам проблем с новата версия на Skype (а именно 2.0.0.69) имам си уеб-камера и се опитвам да я включа в настройките на Skype обаче като натисна test webcam ми дава следната грешка :Video source fails to deliver the stream in correct format . и камерата въобще не действа ако някой знае как да се оправя с този проблем ще съм му много благодарен :down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

g00g0 и аз го имах този проблем.

1.Виж къде ти е включена камерата горе при мишката и клавиатурата или долу при кабела за нета.Трябва да е долу.

2.Провери да не би някоя друга програма да не я ползва, ICQ например.

3.Като правиш настройките трябва 1-то квадратче да ти е мартирано а на полето под него да избереш камерата(модела) и като излизаш да натиснеш запиши.Моя Skype е на БГ се оправих лесно , незнам ти как си с чуждите езици мен хич ме няма.

Дано съм помогнала.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор но и така не става дава пак същия проблем sad.gif дали е възможно камерата ми да не е съвместима с тази версия на Skype

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

g00g0,в настройките виж дали ти е разрешено видеото.В падащото меню под тази отметка има ли я камерата ти?Пробвай с "устройство по подразбиране".

В по-старите версии на Скайп нямаше вграден модул за видео,а плъгин Спонтания,ако искаш пробвай и този начи - с по-стара версия и плъгина за тестване на камерата.Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Moже ли да ми кажете дали програмата Skype ще работи на моя комп. P II , 450 Mhz ; Windows ME ?

<{POST_SNAPBACK}>

Ако имаш 128 МВ Рам или повече би трябвало да тръгне старият ми компътър беше като твоя с 192 МВ Рам и вървеше само че не можех да пускам едновременно други програми защото забиваше но все пак не инсталирай най-новата версия защото е по-лакома за ресурси

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако питаш мен,вместо да се мъчиш да си върнеш стария профил,по-добре си направи нов.Това е само предложение.Късмет!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз използвам версия 1.4 на "Skype".От интернет си свалих по-нова версиая.Та въпроса ми беше ако направя ъпдейт на "Skype",сегашният личен профил ще се запази ли? :doh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай смело :doh: Дори нещо да се обърка ( в което се съмнявам), профила ти се пази на сървър на Skype ( за версии над 1.2.х.х).

Успех :bye: !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спокойно ,ще се запази профила ти,без никакви опасения инсталирай смело. :) Е аз самия вече не ползвам програмата,не ми е необходима cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване