Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ще се радвам да споделите кой BackUp софтуер ползвате и какви са му предимствата.

След като наскоро загубих всички данни от диска си благодарение на един вирус сега съм решил да си правя архиви на DVD-та. В този смисъл ме интересува коя програма най-добре се справя с DVD и CD backup-и.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
В този смисъл ме интересува коя програма най-добре се справя с DVD и CD backup-и.

<{POST_SNAPBACK}>

Norton Ghost cool.gif По избор на клиента: за DOS или не. С него може и целия хард да копираш на имидж файл. Аз друго не съм ползвал, но призрака не ме е подвеждал ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бих казал rulzzz само на една backup програма, ако не видя все пак какво се предлага за на софтуерния пазар.

Тествам следните програми от началото на 2005 година:

123 Outlook Express Backup, @Home Backup, Absolute Backup, Arctor Disk2Disk Backup, Argentum Backup, AceBackup, Backup2005 Synchronizer, Backup2004 Pro, Backup4all, Backup To Neighbor, Backup To CD-RW, D_back, DeviceLock, Driver Genius Professional Edition 2005, Eazy Backup, Easy File Backup, FileBack PC, File Backup Watcher Home, GRBackPro, Island Codeworks Backup Professional, MinuteMan Data Backup Suite, MyBackup, NovaBackup, OutSource-XP, Simply Safe Backup, Simply Safe Backup, TurboBackupSimply, Safe Backup, ShadowBack, ShadowBackEaseBackup, SE Backup, X-Copy Professional, VersionBackup, WinBackup.

Не мога все още да определя коя от тях е най-добра.

Нo от програмите за домашни потребители аз пробвах доста безплатни и някои от тях имат добри и интересни възможности.

Даже днес излезе ъпдейт на една хубава безплатна програма:

VersionBackup

Линк: http://www.versionbackup.sb-aw.com/

Редактирано от nologo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Лично за мен най-добра е ProMagic http://www.wasay.com . За тези, които си купят дъно AOpen тя е безплатна. Отделя около 500 Mb от HDD като си прави собствен партишън и се активира и от BIOS. Възстановяването на системата трае по-малко от минута. Един рестарт-това е. Няма значение дали преди това сте форматирали диска (без формат на ниско ниво) дали сте сте сдобили с вирус(и) и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз използвам Acronis True Image. Това е приятна руска програма за backup. Не е безплатна, но има много възможности. Може да създава image-и, да ги компресира, да ги разделя на различни носители, има опция за създаване на допълнителен защитен дял на харда, startup recovery manager, bootable rescue media и т.н. Е, предполагам, че тези неща са стандартни за този вид програми, но не съм ползвал друга и не зная. Засега съм доволен от програмата и ти я препоръчвам. Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз използвам Acronis True Image. Това е приятна руска програма за backup. Не е безплатна, но има много възможности. Може да създава image-и, да ги компресира, да ги разделя на различни носители, има опция за създаване на допълнителен защитен дял на харда, startup recovery manager, bootable rescue media и т.н. Е, предполагам, че тези неща са стандартни за този вид програми, но не съм ползвал друга и не зная. Засега съм доволен от програмата и ти я препоръчвам. Поздрави

<{POST_SNAPBACK}>

Може ли да кажеш официалния сайт да го посетя да видя за какво става дума ? :eek:

10x

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване