Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 74
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Пробвах го, но това беше преди два-три месеца (ако не се лъжа-почти веднага, като се появи и го деинсталирах после), но не съм имал проблеми с Firefox-a след това, а съм го ползвал всеки ден.Проблема се появи, ако мога да го свържа с това, когато деинсталирах един екстенжън (показващ метеорологичното време в градове, който си посочил).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста порових по твоя проблем,но не стигнах до нищо освен тривиалния uninstal/ instal.Все пак,като последен вариант пробвай да деинсталираш всички Extesions,един по един.Ако не се оправят нещата - uninstal на Firefox,след което провери в C:\Documents and Settings\ADMIN\Application Data,ако има папка-Mozilla изтрии я ръчно (това е в случай,че не ползваш други продукти на Mozilla),в противен случай ще махнеш само папката -Firefox.Не би било лошо,да почистиш и с regedit записите,на Firefox.Надявам се да помогне.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз динсталирам програмата напълно. Пускам после всякакви чистачи - System Mechanic 5 Professional , Registry Mechanic , Windows & Internet Cleaner Pro , TuneUp Utilities 2004. Инсталирам отново програмата ( пробвах и с по-стари версии ), но винаги при стартиране ми излиза горепосочения прозорец, а браузъра не се стартира. Приемам всякакви идеи и съм готов да пробвам, за да си обясня проблема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже явно грешката идва от реджистрито,единствената идея,която ми идва на ум е ->в случай,че не си изключил System Restore,да върнеш по-стара дата,когато всичко е било на ред.......

Редактирано от chichomitko (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтривах и ръчно папки, като разреших да се виждат и скритите - не помогна. Пазя си System Restore и се връщах 3 дена назад - пак същото. Благодаря ви за идеите, но май проблема е доста сложен. Ако намеря начин и отстраня по някакъв начин този проблем специално ще Ви информирам, за да сте подготвени ако на някого му се случи. За сега си оставам с опитите си за решаването му.Приемам и още идеи и съм готов да ескпериментирам всичко :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и при мен имаше същия проблем след инсталиране на разширение за български на Firefox.изтрий цялата папка Mozilla в \Documents And Settings\UserName\Application Data\Mozilla\.аз изтрих само папката /extension/ и Firefox тръгна отново.успех.

забравих да ти кажа че аз имам windows XP ако ползваш по стар например windows 98 трябва да премахнеш profile папката в C:\windows\Application Data\Mozilla\Profile и т.н Там Firefox съхранява твоите лични настройки. Там се инсталират и разширенията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря dan66!

Като изтрих цялата папка проблема се разреши. Още веднъж - Благодаря! :)

Редактирано от p007 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Все пак,като последен вариант пробвай да деинсталираш всички Extesions.Надявам се да помогне.

<{POST_SNAPBACK}>

Виждаш ли защо,трябва да се чете внимателно :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но аз бях деинсталирал програмата вече и при новата инсталация би трябвало да няма дигнат нито един Extesions. Така мисля аз, може и грешно да е. Но и при стартирането на програмата аз виждах само горепосочения прозорец и нямах достъп въобще до опцийте й.

Както и да е. Важното е , че се оправи. Благодаря Ви още веднъж за помоща.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При опит да стартирам FireFox,получавам следното съобщение:

04-0755531155T.jpg

Не виждам как е "in use" като съм сам в къщи sad.gif Някой да се е сблъсквал с подобен проблем?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понякога се получава да стартираш ФФ, да го има като стартирано приложение в процесите, но да не се вижда дефакто. Страннен проблем, появи се от скоро и при мен. Но с горопосочения начин - няма проблем, след това се стартра нормално.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Понякога се получава да стартираш ФФ, да го има като стартирано приложение в процесите, но да не се вижда дефакто. Страннен проблем, появи се от скоро и при мен. Но с горопосочения начин - няма проблем, след това се стартра нормално.

<{POST_SNAPBACK}>

За съжаление, посочения начин не се отнася до моя случай,в процесите въобще го няма.Явно ФФ се беше прецакал сериозно,защото се наложи преинсталация,не пожела да тръгне и с нов профил,бяха изчезнали "bookmarks" както и всички останали настроки,extensions и др...сега всичко отначало sad.gif

П.П.Бих посъветвал всички,да правят периодично копие на файла:C:\Documents and Settings\ADMIN\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\*.default\bookmarks.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

chichomitko firefox сам прави bookmarks.bak

а сега, да попипам нещо и аз :)

някаде по документациятя на firefox пишеше, че context search-a (десен бутон при селектиран текст) рови нета като използва търсачката, която в момента е избрана при search box-a. e да, ама не. при мен context search-a винаги ползва google, дори ако горе-дясно е избран yahoo. от about:config мога да заменя google с друг, но отново не се взима под внимание какво е избрано в search box. инсталирах едно допълнение, което добави каскадно меню към context search с инсталираните търсачки, но така не ме кефи много. съвети?

а, ползвам версия 1.0 за win.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
chichomitko firefox сам прави bookmarks.bak

<{POST_SNAPBACK}>

Прави ама в същата директория,което не ти върши много работа,освен това го ъпдейтва автоматично при всеки рестарт.

А за въпроса ти -- без еxtension,няма как да стане. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
TAB MIX е много по-добър - него теглете :clap:

<{POST_SNAPBACK}>

Какво значи по-добър?Предполагам върши същата работа(да отваря табове)? :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване