stereofonix

RQ:Програма за конвертиране на .pdf в .doc-файлове (merged)

23 мнения в тази тема

С коя програма мога да извадя текста и картинката от PDF формат и да ги запиша като Word Document? Целта ми е да копирам текста, за да мога да го преведа с Webtrace или Тranslo - една от двете, която превежда по-смислено :)

Редакция на заглавието и правописна редакция - Wankata

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ABBYY Screenshot Reader, част от ABBYY FineReader е най-лесното решение, но ще работи само за текста. Ако искаш да има и картинка, ти трябва някоя програма за конвертиране от PDF към DOC - Adobe Acrobat, Scansoft PDF Converter, ABBYY PDF Transformer...

Колкото до това, коя програма превежда смислено - НИКОЯ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Solid Converter PDF 3.0 от: http://www.solidpdf.com/ но е 15 дни free

ако я потърсиш в torrent фаилове може да намериш и free версия cool.gif

Коя програма превежда смислено на БГ. - НИКОЯ

Редактирано от aerosound (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом казваш, че целта ти е да извадиш текста от PDF файл, самия Adobe Reader си има функция Select All (Ctrl+A). Копирания текст може да Paste-неш направо в DOC файл.

Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами Select All, но само ако не е защитен файл срещу копиране на текста... ;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ами Select All, но само ако не е защитен файл срещу копиране на текста... ;-)

<{POST_SNAPBACK}>

Ок. Прав си !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

значи целта ми е следната искам пак да си стане едно кам едно с .pdf фаила но кадето е текста да мога да го преведа с някоя програма ... с в пдф фаила има и картинки под което е слойено обяснение на англииско език и искам картинката пак д аси остане така а текста да може да се копира и да се прежеде с някой програма от по горе споменатите от мен ... след което преведения текст да се слойи под картинката и д аси стане като оригиналният пдф фаил самоче да е преведен :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Пробвал ли си Foxit PDF Editor-"супер безплатна" е,но ако посетиш

Gold Warez ...

ПП Когато отвориш файла с Foxit PDF Editor маркираш всичко и от Edit избираш

Import Window Font.

Ако програмата не разполага с поддръжка на необходимия ще ти изведе съобщение откъде да го свалиш.

След по-горе посочената операция копи и пейст в Word документ и готово.

Може и да се наложи да пипнеш тук-там после във Word :)

Редактирано от gpp (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преди време ползвах програма за новертиране на pdf в word. Имаше доста опции, например само текст, текст с картинка, да по подредят последователно или така както са но листа, но проблема е че не се сещам как се казваше. Сигурен съм че я имам и на диск но не се сещам името и не мога да я намера. Като отвориш PDF минавах през wizard и на всеки етап си избираш какво да се включи и какво не. накрая се натиска бутона convert и готово. Програмата не е нито abbyy fine reader нито pdf2word. Програмата е доста добра и точно за това искам нея.

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей, виж тук, тук и най-вече тук, защото тази най-много съвпада с твоето описание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Преди време ползвах програма за новертиране на pdf в word. Имаше доста опции, например само текст, текст с картинка, да по подредят последователно или така както са но листа, но проблема е че не се сещам как се казваше. Сигурен съм че я имам и на диск но не се сещам името и не мога да я намера. Като отвориш PDF минавах през wizard и на всеки етап си избираш какво да се включи и какво не. накрая се натиска бутона convert и готово. Програмата не е нито abbyy fine reader нито pdf2word. Програмата е доста добра и точно за това искам нея.

PDF to Word.Преди ден-два беше в новините.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря ти Райнов. Solid PDF Converter е програмата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Погледни тук

Не ме устройва тази програма, още в началото казах. но вече си намерих това което търся макар и по стара версия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Трябва ми програма която да копира текста от PDF документа НО ДА ПОДЪРЖА КИРИЛИЦА защото намерих 2-3 програми но копират иерглифи.Може и програма да го конвертира от PDF=>WORD документ но проблема основно е с кирилицата всички копират все иероглифи.

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ABBYY PDF Transformer v1.0 Multilingual

бавничко става но... става. cool.gif

ПС: Конвертира PDF-a в DOC, HTML и др.

Редактирано от servi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ABBYY PDF Transformer v1.0 Multilingual

бавничко става но... става. cool.gif

ПС: Конвертира PDF-a в DOC, HTML и др.

Със сигорност ли подържа кирилица да знам дали да е тегля че е 50мб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да ползвал съм го точно за това.

Прегледай настройките му!!! Там някъде се отбелязваше, че документа е на кирилица, но не помня къде точно беше.

Ако имаш проблем пиши. Ще го инстална и ще поровя да видя как се правеше.

Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Да ползвал съм го точно за това.

Прегледай настройките му!!! Там някъде се отбелязваше, че документа е на кирилица, но не помня къде точно беше.

Ако имаш проблем пиши. Ще го инстална и ще поровя да видя как се правеше.

Успех

ок меси много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Свалих си тази програма PDF2Word(PDF to Word) 3.0, за да конвертирам един файл от PDF във Word обаче документа е 91 страници, а програмата ми конвертира само 5 и то нищо на се разбира...как да си конвертирам файла с тази програма, или ми трябва друга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Свалих си тази програма PDF2Word(PDF to Word) 3.0, за да конвертирам един файл от PDF във Word обаче документа е 91 страници, а програмата ми конвертира само 5 и то нищо на се разбира...как да си конвертирам файла с тази програма, или ми трябва друга.

като си платиш лиценза :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз много ядове брах докато намеря подходяща програма за конвертиране, все нещо с инсталирането или конвертирането не беше ок. Едиствено на този сайт

http://www.pdfonline.com/convert-pdf/

няма никакъв проблем, става много бързо, за 1 мин. ти изпращат документа на е-мейл

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение