Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Няколко готови конфигурации

http://www.maxim289.foobar2000.ru/download.php

страхотни са,но се опитах да си лепна един скин ама не се получи.Може ли някой да опесни по-просто щото ми се вижда бая по-сложно от тези примери в нашия форум.... sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
fb2k НЯМА скинове!

,да, така е прав си ,но по какъв начин да направя конфигурация като на този сайт където са.Например тази ми е любима: :clap:

Matrix.gifиAIport.jpg

И искам да попитам как може да ми се показват картинки при пускането на дадена песен?

Редактирано от boy_07 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Здавеите,може ли да ми кажете как да си направя foobara по този начин http://img405.imageshack.us/img405/5472/screenshotbi4.png ?

Забелязах, че е обяснено http://www.hydrogenaudio.org/forums/index....mp;#entry462474 ,но не мога да разбера нищо!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да ви попитам, как сменяте цветовете на компонентите на фуубар, не става въпрос за плейлистата, а примерно за фона, на който стоят падащитет менюта file view ... и тн.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

здравейте-търся тази тема за Фообара-знаете ли как мога да я направя?и от къде да я намеря?

тема

Редактирано от boy_07 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 месеца по-късно...
Ето и моя foobar :

510405_orig.jpg

Кой плъгин си ползувал за индикатора на нивото?

Въпросният плъгин има ли нужда от допълнително конфигуриране?

Благодаря ти предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят проблем е малко различен:става дума за разпознаване на аудиоСД-та през freedb плъгина.С досегашната настройка по-подразбиране не успяваше да ми разпознае нито един легално закупен диск(но във Уинамп,аудиограбер,уиндоус медиаплейър всичко беше наред)-вадеше един списък,като нито едно от предложенията не съвпадаше.Потърсих на hydrogenaudio.org,там беше постнат друг сървър-промених го и сега ги разпознава.Обаче не иска да приложи имената на песните във плейлистата.Някой сблъсквал ли се е,къде трябва да бутна?

това трябва да е излязло вчера foo_freedb но сървъра го променете

Host: www.mb.inhouse.co.uk

Port: 80

Path: /~cddb/cddb.cgi

Description: MusicBrainz CDDB gateway

Редактирано от манол (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, понеже много се лутам като искам да си сложа някой скин, може ли някой да ми даде линк, или прати по Скайп/Майл един архив със всички важни и необходими plug-ins.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

така имам въпрос имам ето тоз скрип но не мога да намеря къде да напиша скрипта трябва да намеря Group By, Item Display, Group Display къде се намират ? ако някои може да направи един скриин ще съм много благодарен а ето и въпросния скрипт

///////////////Group By/////////////////////////////////

[%album%]

//////////////Item Display//////////////////////////////

$if(%_isplaying%,$drawrect(0,0,0,0,brushcolor-175-200-28 pencolor-175-200-28),
$if(%_selected%,$drawrect(0,0,0,0,brushcolor-46-55-53 pencolor-33-42-42),

$ifequal($mod(%tracknumber%,2),0,
$drawrect(0,0,0,0,brushcolor-46-55-53 pencolor-46-55-53)
,
$drawrect(0,0,0,0,brushcolor-46-55-53 pencolor-null)
)
)
)
$padding(2,0)

$if(%_isplaying%,$font(webdings,9,,88-102-8),$font(webdings,9,,33-42-42))
$alignabs(2,-2,%_width%,21,left,center)Ї

$if(%_isplaying%,$font(verdana,8,normal,88-102-8),$font(verdana,8,normal,201-202-202))

$align(left,center)[Disc %discnumber% ][%tracknumber%. ]

$if(%_isplaying%,$font(verdana,8,normal,88-102-8),$font(verdana,8,normal,201-202-202))

$if($meta_test(album artist),%artist%' - ')

%title%

$align(right,center)%length%

/////////////////Group Display///////////////////////////////

$drawrect(0,0,0,0,brushcolor-33-42-42 pencolor-33-42-42)

$alignabs(62,33,$add(%_width%,-50),25,left,bottom)
$font(HandelGotDBol,8,normal,88-102-8)[$upper(%genre%)]

$alignabs(62,4,$add(%_width%,-40),30,left,top)
$font(HandelGotDBol,18,bold,175-200-28)$lower($if2(%album artist%,%artist%))

$alignabs(62,24,$add(%_width%,-50),15,left,top)
$font(HandelGotD,10,,175-200-28)
%album%

$alignabs(45,33,$add(%_width%,-50),25,right,bottom)
$font(HandelGotDBol,8,normal,88-102-8)[%date%]

$imageabs2(54,54,,,,,3,3,'C:\Program Files\foobar2000\images\nocover.png',)
$imageabs2(54,54,,,,,3,3,$replace(%path%,%filename_ext%,)folder.jpg,)
$imageabs2(54,54,,,,,3,3,$replace(%path%,%filename_ext%,)cover.jpg,)
$imageabs2(54,54,,,,,3,3,'C:\Program Files\foobar2000\images\artoverlay.png',)[/codebox]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

може ли някой да ми даде скрипт за сортиране и изваждане на резултатите от търсачката на фубар така че да е като търсачката на АЙТунс?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Нека някой ми подскаже какво не правя както трябва.Проблема ми е със зареждането на пакетирани flac.cue,ape.cue,wv.cue.За Флак поддръжката е вградена в ядрото на програмата,но за АПЕ ползвам ape plugin и с предишните версии си работеше-като щракна на .cue-то,то си зарежда пакета и в плейъра се вижда на тракове.Какво пропускам-например при уинамп имаше едно exe се добавяше също(cueplayer.exe),да не би и тука да трябва нещо такова - не си спомням,но преди ми ги отваряше,а сега не .Неприятно е да зареждам 37 или 70 минутен файл,след като трябва да е на тракове....нещо пропускам?!

ЕДИТ:знаех си,проблема не е в моя "телевизор".

FILE "Album.ape" WAVE
така трябва да бъде а то е така
FILE "Rainbow - Rising.[u]wav[/u]" WAVE
Е програмата как да отгатне,че става дума за същия файл? а това е лога на програмата с която е правено
Отчёт EAC об извлечении, выполненном 4. октября 2007, 9:13 для диска:

Rainbow / Rising

Дисковод: _NEC	DVD_RW ND-4571A   Adapter: 0  ID: 1

Режим чтения: Достоверный (C2: нет, Точный поток: да, Отключение кэша: да)

Коррекция смещения при чтении: 48

Способность читать области Lead-in и Lead-out : Нет

Выходной формат: Внутренние WAV-операции

44.100 Гц; 16 бит; стерео

Другие параметры: 

Заполнение пропущенных сэмплов тишиной : Да

Удаление блоков с тишиной в начале и конце : Нет

Установленный внешний ASPI-интерфейс

Характеристики диапазона извлечения и сообщения об ошибках

Выбранный диапазон

Имя файла C:\The Polydor Years 1975-1986\1976 - Rising\Rainbow - Rising.wav

Пиковый уровень 100.0 %

Качество диапазона 100.0 %

CRC 986B2D11

Копирование... OK

Ошибок не произошло

Конец отчёта

Редактирано от манол (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Това е любимият ми музикален плеяр но имам следният проблем, някой песни ми ги свири и предскача на следваща(но много рядко и само определени и като ги пусна пак на същото място и така). Някой ако знае плъгин да ми пише.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 месеца по-късно...

Привет на всички. Имам следният въпрос. Може ли да се направи така, че във foobar звука да се контролира със скрола на мишката. В момента само когато курсора на мишката е върху плъзгача за звука мога да го контролирам със скрола, но не и когато курсорът не е там, както например е при winamp. Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...

:) Ето моя Foobar с който съм много стилен.Дизайнера се е справил перфектно ето адреса от където изтеглих пакета и е за foobar2000 v. 0.9.5.2 Сайта на автора :P

Използва 3,1 мб от рамта

cqs1254688185b.jpg

след инсталиране на пакета трябва да натиснете Ctrl+P и от менюто да зададете на Display>Panels UI ---- Layout > AvA 1.05\fooaAvA_1.05.pui

arx1254687838i.jpg

Enjoy!

Редактирано от Dobrinium (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване