Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

БГ бизнесмен кара най-скъпата кола в света

Препоръчан отговор

М/ъ дръгото във Варна се кара една Bently. Били само 8сем в света и някъв чичко от Нафтекс със две баници место ръце си я кара.Закупили я били от някакъв Шейх който ги имал 8 и предал на наще варненски приятели един за 2 мил долара... Аз като видях колата тя по яко обзаведена от хола в къщи... :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
България е правова държава.В нея всички граждани са равни пред закона.

След като не представлява интерес за специялните служби и прокуратура, нека човека да и се радва.

Не му завиждам.

М..да.. Браво бе, slavun, значи да караш бугати в бг не е престъпление, а?

bildera, не знам, сигурно съм голям задръстеняк, даже явно съм от тези 50% задръстеняци, които просто в момента нямат възможност да си позволят едно такова бугати. К'во говоря, даже един прост майбах не мога да си купя ohmy.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
М..да.. Браво бе, slavun, значи да караш бугати в бг не е престъпление, а?

bildera, не знам, сигурно съм голям задръстеняк, даже явно съм от тези 50% задръстеняци, които просто в момента нямат възможност да си позволят едно такова бугати. К'во говоря, даже един прост майбах не мога да си купя ohmy.gif

E..., не съм искал да обидя никого, че не може да си купи Бугати. Споменах само нов автомобил ;) Много хора имат възможност, но не го правят точно заради задръстеняшко мислене. По скоро ще си вземе някоя нафтова печка на 10 години , заради която ще се налага парламента да променя законите :wow:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се дразни bildera_, има си такива хора - колкото и пари да имат ще се задоволят с нещо малко и втора ръка само и само да кажат, че са на далавера или не знам кво си! Например: отивам на море с мои приятелки това лято, те взимат с около стотина лева по-висока заплата от мен, имаха с около 100-150 лева повече от мен на морето, но през цялото време ядаха пици и сандвичи и като се върнахме се юрнаха по магазините да си накупят дънки и блузки със "спестените" пари!

Това е!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мисля че този човек има РЕАЛНА нужда от такава кола?По скоро компенсира някаква вътрешна липса в себе си, комплекси или нещо друго.Аз и да имах парите, не бих си купил такава кола, де ще я карам, по нашите пътища?Ся, по скоро бих си взел едно съвсем обикновенно АУДИ А4, и да спя спокойно.Т'ва е като телефоните или онази детска игра, да си ги извадим и да си ги премерим.Разликата между играчките на малките и на големите деца е в цената им. :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той хубаво си е купил скъпа кола, ама да вземе малко да пооправи пътищата, че иначе след някоя и друга седмица, че го гледаме, как го тегли пътна помощ. Тогава поне ще може да се наслаждаваме и на по-качествени, защото тогава поне няма да фучи с бясна скорост.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
тва мн грозно бе,за кво му е,аз бих си купил някво порше или нещо.Само се дуе

Ти нормален ли си бе - тва струва колкото поне 10 поршета angry.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се кара скъпа кола не е престъпление никъде по света.

Престъпление е, ако се купи с пари с недоказан произход, мисля, че разбирате за какво говоря.

И мисля, че 90% от всички тия скъпи возила (а и палатите и хотелите по морето) у нас са купени с пари с неясен произход, което при съвестна и надлежна данъчна проверка може да се докаже. Ама нямаме държава на мястото си. Защото тази държава се управлява именно от такива каращи такива коли и от хранените им хора. Затова сме на туй дередже! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информацията е доста старичка ,колата я има от повече от половин година.

Не си спомням източника ,но четох това преди доста време.

Колата е брутална независимо от това по какъв начин са придобити парите за закупуването.

Винаги във България е имало хубави автомобили на фона на тежкото икономическо положение и безработицата.

Във повечето европейски страни няма такива модели който се карат във нашенските земи.

Всички знаеме ,че българина е възпитаван по този начин да си показва богатството със хубавата кола,жена и къща.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И после защо София няма завод за боклука?А освен да му пожелая приятно пътуване по прекрасните ни пътища,по които си караме и ние простосмъртните,не знам какво друго да кажа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами може да я използва да ходи да си изхвърля боклука с нея. Впрочем, и на мен колата не ми харесва, аз също предпочитам Порше, при това едно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Разликата между играчките на малките и на големите деца е в цената им. ;)

Лафа не е така. Лафа се отнася за мъжете, не за децата като цяло.

Аз не мисля че този човек има РЕАЛНА нужда от такава кола?По скоро компенсира някаква вътрешна липса в себе си, комплекси или нещо друго.

Е, добре. Не разбирам , защо когато човек си купува нещо скъпо, останалите хора казват, че той има комплекси и компенсира с акъла си и др.

Човека има пари нека си купи (друг въпрос е откъде има толкова пари) , щом има пари вкусът му и самият той се цели "по-нагоре". Аз като имам 300 лева месечен доход много ясно ,че ще се целя в Опел Кадет от 86-та въпреки , че искам Тойота Авенсис от 2004-та. Нали ме разбирате. Парите са променили вкуса му , ума му и потребностите му.

cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ХА ,ами не знам смешно ли е или трагично,аз лично съм увиснал в банката и карам кола на 15 години,някои хора са на ръба,таа............да е живо и здраво бизнесменчето

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено си мисля че който има пари може да си ги харчи за каквото си иска.

Дай Боже всекиму :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване