Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Някой те дразни? Бияч ти решава проблемите срещу 500 кинта

Препоръчан отговор

0000028836-article.jpg

След като показа майка, убила собственото си дете с ръжен, естествоизпитателят на родните социални низини Мартин Карбовски ни поднася на тепсия нов мизансцен.

А именно - разкрития за технологията и изпълнението на т. нар. мръсни поръчки.

Главно действащо лице е откритието на „Отечествен фронт” - Марин Розата. Колоритният, силно татуиран и силно мургав Марин се прехранва, като изпълнява мръсни поръчки – бой, чупене на ръце, крака и т.н., в района на Русе и Варна.

Цената на една такава поръчка започва от 500 лв.

В потресаващия си разказ наемникът разкрива в подробности технологията и изпълнението на едно такова поръчение – от наемането и определянето на цената до това как на практика се чупи ръка или капачка на коляно.

Марин Розата е събирач на дългове на най-ниско ниво и в този смисъл се представя за човек, който възстановява справедливостта, но смята себе си за най-грешния човек.

Прякорът на Марин Розата произлиза от навика му след като пребие някой, да оставя роза върху него, за да се знае кой го е пребил – розата е неговият запазен знак.

Мартин представя още от Розата – как се чупят капачки и стави, дали този „занаят“ е наследствен и какво става с чука в ръцете на един бияч.

Розата има толкова много да разказва, че излиянията на бияча ще се леят в две поредни предавания на „Отечествен фронт“.

dnes.bg

Редактирано от ToBy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го гледах тоя мангал,гарантирам ви че няма да му дам да падне на земята от бой.Не че съм бияч някакъв де.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалко че нямам кинти,и по-малко от 500 пак ще ми свършат работа :help:

Не че си падам по такива неща,но когато се налага - да се защитя-от някой... laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На тия трябва да им спрат кабелната. Гледат много Фанфан лалето. biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най интересно е дали прокуратурата ще се самосезира

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз го гледах тоя мангал,гарантирам ви че няма да му дам да падне на земята от бой.Не че съм бияч някаккъв де.

biggrin.gif

Прякорът на Марин Розата произлиза от навика му след като пребие някой, да оставя роза върху него, за да се знае кой го е пребил – розата е неговият запазен знак.

Тоя определено е гледал много телевизия ... ама много ! Чак оставя знак ( роза ) да се знае кой ги е пребил , ттцтцтц , тоя е некой луд фен на Зоро ! biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Търсенето определя предлагането...тъжна картинка...

А сега и потребителите имат повече информация към кого да се обърнат ;)

Ама много скъпа тази услуга, бе :clap: Елитен бияч... пък и музикален талант се оказа...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А сега и потребителите имат повече информация към кого да се обърнат ;)

Ама много скъпа тази услуга, бе :clap: Елитен бияч... пък и музикален талант се оказа...

И на мен ми е скъпо да ти кажа иначе си имам мишена...Някой да е навит за 20 кинта да избие зъбите на един дърт кретен?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И на мен ми е скъпо да ти кажа иначе си имам мишена...Някой да е навит за 20 кинта да избие зъбите на един дърт кретен?

Може и да намериш кандидат (обещавам да поразпитам), 20 лева са си пари, ама ще трябва да се лишиш от розата. Те сега много скъпи са станали :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Трудните" хора обикновенно са пациенти, не са врагове. Ако някой за 5 мин. успява да ти развали деня, представи си, какво му е на него. Той трябва да е със себе си по 24 часа на денонощие. Кошмар някакъв. Да наказваш повече е излишно.

Трудни са тези, които не са щастливи. Ако имаш сили и желание - помогни да бъде щастлив.

Ако не - просто заобикаляй.

А иначе - 20 лв. са си пари. Да поговорим сериозно. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Редактирано от Вало (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...
"Трудните" хора обикновенно са пациенти, не са врагове. Ако някой за 5 мин. успява да ти развали деня, представи си, какво му е на него. Той трябва да е със себе си по 24 часа на денонощие. Кошмар някакъв. Да наказваш повече е излишно.

Трудни са тези, които не са щастливи. Ако имаш сили и желание - помогни да бъде щастлив.

Ако не - просто заобикаляй.

А иначе - 20 лв. са си пари. Да поговорим сериозно. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Стегни се бе, пич, кви пари са 20 лв. бе? За платен побой може у панделата да влезеш за месец два. И после уй - работа не можеш да си намериш. Мога да кажа, че вече и 500 кинта са малко. Повечето са на миза 1000. И са прави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

мисля, че тарифата за убийство е 3000лв. /ако жертвата не е известна личност/.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гаранция има ли

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гаранция - Франция :-) Или както по сервизите - 12 м. Под "м." не разбирай месеца, а метра :-)))))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гаранция - Франция :-) Или както по сервизите - 12 м. Под "м." не разбирай месеца, а метра :-)))))

Е чак пък в метри не ща-нека живее

Само дето ми пречи на работата

sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми някой хора не разбират от друго и трябва да бъдат пребити! Аз лично с удоволствие бих жертвал 500лв. за едно "човече".. :}

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък не мога да разбера със бой какво ще постигнете....Нищо ? :rolleyes:

Редактирано от asus_ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз пък не мога да разбера със бой какво ще постигнете....Нищо ? :angry:

О,това е достатъчно-за тая мойта маймуна

Щото е страхлива мижитурка жалка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване