Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Бокс и бойни изкуства

Препоръчан отговор

Здравейте,видях че има поместено доста от спорта ,но не видях нищо за бойните изкуства,затова пускам тази тема,ако имате линкове за UFC,M.M.A,Pride,бокс,кикбокс,карате,самбо и т.н.т,поместете ги.

Редактирано от ivo23 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 7 месеца по-късно...
  • Отговори 66
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

едно време в кунг-фу филмите показваха нинджи и там в тези филми винаги само бялата нинджа можеше да ги побеждава тези черни нинджиобикновено бялата нинджа беше учителят за мен сега съвременните н

Някой може ли да ми даде статистика на най-силните удари на боксьори.Колко килограма им е удара с ръка?

Май до към тон ,беше....

Публикувани изображения

• 6 месеца по-късно...

Знаете ли да има спортен клуб по БОКС и Кик бокс в град Монтана или град Враца ???? Надявам се да ми кажете че е много важно за мен !!!

Благодаря ви предварително !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

...ПРЕЗЕНТАЦИЯ НА КНИГАТА ... ЧУДНОТО НАЧАЛО ДО ГОЛЕМИЯ -среден-дълъг ПЪТ-пръст-прът В БОКСА И КИК-БОКСА и не само... на змс АЛБЕН БЕЛИНСКИ - 03.02.08г.

http://albenbelinski.dir.bg/ :)

post-8275-1201849861_thumb.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 7 месеца по-късно...

и съществува ли въопще такова нещо в българия.търсих из търсачката но не намерих нищо.блогодаря предварително.

Редактирано от lefkoto_89 (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да тренираш на улицата. Виждаш някой с гадна фанелка или с шапка и бой, бой докато посинее.

Майтапа настрана. Можеш да се запишеш в клуб по бойни изкуства. Поне има голямо разнообразие от школи и стилове. Няма да е точно уличен бой, но ще е доста близо до реалният.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто не е истина вече хората от какви работи се вълнуват и къде за израсходват излишната негативна енергия.

Ами погледни във ваше село или град къде е наи близката школа по бокс да речем , заставаш на изхода и зачакваш да излизат кривоглавите след тренировка и почваш под ред , ама оглеждай се в по горните категории все пак. "брато що ти е толкова крива главата" и се мятате

успех и пиши ако темата потъне ясно ще е защо е потънала

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

заяждаш се снякой на улицата, и отнасяш по някой бой.така правиш три пъти седмично и се получава сносна тренировка. :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бравооо :speak: ама вие го одарихте яко на смях,не си мислете че съм някое лапе което е гледало един филм :hush: занимавам се от одавна с фитнес и мога да кажа че това е като краста.до тук нищо към темата,и все пак се съобразявайте тук е раздел спорт а не смях :wors: и ви моля да пишете към темата и сериозно. ;) .izabel1 ще ти кажа че аз съм на село и не се чудя какво да правя ,имам си достатъчно работа, но просто това ме влече. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В "Never back down" доколкото си спомням тренираха кикбокс.Уличния бой се тренира по улиците,той затова и така се нарича.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И малко от бойното самбо със един български световен шампион cool.gif

:)347658Z.jpg

Росен Димитров пред вестник "Стандарт"

Росен Димитров в "Шоуто на Слави"

И пак Росен

:P

Редактирано от diadia (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
и съществува ли въопще такова нещо в българия.търсих из търсачката но не намерих нищо.блогодаря предварително.

Ти чувал ли си за Люлин ?

Правописа ти-въоПще,българия,блогодаря,ти гарантира,едно незабравимо изживяване...

Тренировката ще бъде пълноценна,но кратка за теб !

Защо не се ориентираш към по-точните науки,и най-вече-към завършването на Основното,а последствие и на Средното си образование !

Успех !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ти казвам като човек занимавал се с Айкидо и който в близко бъдеще ще се занимава с бойно изкуство.Айкидо нетринирам от 3 год.щото го видях на улицата кво представлява!

Значи има бойни изкуства,които просто нестават за истински бой!Давам примери: Нин-джуцу,Айкидо,Тае-Бо,някои стилове на Пенчак-Силат,някои стилове на Карате...и още много и много

Ако решиш да тренираш някои от тези,ти казвам че има техники,които просто неможеш да ги приложиш в истински бой!

Това за Нин-джуцу съм го чел и в нета че нестава,като го казват майстори на други стилове!

Ако искаш да си побойник ти препоръчвам: Бокс,Кик-Бокс,Френския Бокс(Савате) и Тай-Бокс!Тези неща ги има в София!!Когато тренирах,останалите с мен викахме "топалки" на тея дето ги изредих!

Ако искаш да си побойник,газар,тарикат си избери от тея,които ти изредих!

Аз казвам с какво ще се захвана сериозно може би догодина! Това е Уин Чун!!!! Напълно реално изкуство,съобразен с истинския бой на улицата!Може да се приложи и в асансьор!Уин Чун дава възможност за противодействие срещу физически по-силен противник и срещу няколко противника! В напреднала подготовка,техниките Чи-Сао("лепкави ръце") се изпълняват със затворени очи!

В София има няколко школи по Уин-Чун и догодина,като приключа с образуванието ми се захващам сериозно!

http://www.wtx.hit.bg/inside.htm

Уин-Чун според западни специалисти е най-добрият стил на У-ШУ(Кунг-Фу)! Само да те светна че Брус Лий и Джеки Чан са тренирали с Уин Чун!А като гледам и щатските Тюлени го практикуват!

Това е от мен!

Аз просто ще тренирам за самоотбрана и в никакъв случай да съм побойник!

Редактирано от Амигоса (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

К1 мисля че ще е най- добре ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
К1 мисля че ще е най- добре :blink:

Прав си!Ама за побойниците!

Иначе самия смисъл бойно изкуство неузначава да си побойник! Това е пълно физическо и умствено усъвършенстване!Това е просто начин на живот!Това е култура! По телевизията съм гледал интервюта с големи японски майстори на Карате които казват,че най-добрата самоотбрана е да бягаш!Вече ако няма на къде,прилагаш бойни техники!Вече в по-висши нива на бойните изкуства се изучава източна философия,медитаций....Това е бойното изкуство!А не да излезеш на улицата и да се правиш на Рамбо!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубава тема!

Значи аз съм тренирал Айкидо,но след като го изпробвах на улицата се отказах!По принцип има бойни изкуства,които са трудно приложими в реален бой.Такова мнение имат и специалистите!

Значи фен съм на Харимау Пенчак Силат(Harimau pencak silat).Това са стилове на тигъра в Пенчак Силат,което обаче го няма в България!

По принцип съм фен на Пенчак Сила!В youtube.com има много клипове за рзлични стилове на Пенчак Силат!

Както казах тея неща ги няма в България!Нито един стил на Пенчак Силат няма в България!

Аз смятам след известно време да се захвана сериозно с Уин-Чун!Което е напълно съобразен с реалния бой на улицата!

Един съвет-Ако тренирате бойни изкуства,хванете нещо,което ще ви помогне имено там на улицата,а не на спортната арена!Защото на улицата няма правила!На улицата няма рефер,който да каже Стоп!

При Уин Чун няма състезания!Уин-Чун е оцеляване! http://www.wtx.hit.bg/inside.htm Приемете го и като реклама ако искате!

Запомнете--На улицата няма правила,няма рефер...Там просто трябва да оцелееш. Запишете се на нещо,което да оцеелете на улицата, а не за слава и точки!

Това е от мене!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших че няма такава тема или поне не съм я видял biggrin.gif затова реших да пусна.Споделете всичко което знаете за Нинджа и Нинджуцу.Също така мисля че този сайт ще ви се види интересен.

http://ninjainfo.hit.bg/

Редактирано от Trichocephalus
заглавие (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нин-джуцу е ного ефектно изкуство има техники "Коппо"-чупене на стави и кости и ключици а и болезнени изкълчвания!Меткане на Шурикен-метална пластина в различни форми! Нин-джуцу на запад е известно и като Нинпо

Нинджата се тринира за партизнаска война и съботажи! Появява се изневиделица,удряте смъртоносно с 1 удар и се изпарява! Може да се каже наемен убиец!

Съвременни майстори

Хатори Хандзо

Язаемон Кидо

Шиндо Но Котару

Сасуке Сарутоби

Фуджита Сейко носи титлата на майстор 14-то поколение от нинджуцу школата Кога Рю Вада Ха

Ашида Ким-представител на клана Кога

Масааки Хацуми е 34-тия патриарх на Нин-джуцу школата Тогакуре-рю!

Владее още стилове на Нин-джуцу като

Gyokko-ryū Kosshijutsu

Kuki Shinden Happō Bikenjutsu

Kotō-ryū Koppōjutsu

Shinden Fudō-ryū Dakentaijutsu

Takagi Yōshin-ryū Jūtaijutsu

Gikan-ryū Koppōjutsu

Gyokushin-ryū Ninpō

Kumogakure-ryū Ninpō

Чувал съм че най-ефектен е Нин-джуцу Катори Шинто-рю

Нин-джуцу го има в България ама да не ви разправям на каво ниво го владеят наще.Така да се каже преподават най-основното!

Нинджуцу може да се каже че е сатанинско изкуство!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само 1 черна нинджа може да убие друга черна нинджа biggrin.gif (така ли беше :) )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
Абсолютно, бяла нинджа не може да убие черна нинджа :speak:

Аа, добре biggrin.gif Трябва да си го запиша :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
И малко от бойното самбо със един български световен шампион cool.gif

:down:347658Z.jpg

Росен Димитров пред вестник "Стандарт"

Росен Димитров в "Шоуто на Слави"

И пак Росен

:)

И още едно злато за Росен Димитров :cheers:

16.11.2008

Успех и нова титла! И като го видя, ще го нацелувам :)

tn_IMG_3234345254.jpg

tn_IMG_32343456257.jpg

Редактирано от diadia (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване