Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кое от тези имена е най багозвучно и лесно помнещо се за дом

Препоръчан отговор

Пълно заглавие на темата: "Кое от тези имена е най багозвучно и лесно помнещо се за домейн. Импровизирана анкета." Поради ограничението от n на бой символа зазаъглавие, не можах да напиша новото като хората... @dragozow: Сега как е?

Здравейте,

Предварително благодаря за отделената минутка... Тези дни ще ми се наложи да закупя домейн... За съжаление не можахме да решим (с още няколко приятеля) как да се казва домейн-а... Трябва да е кратко, благозвучмо и помнещо се... А такива не останаха... Не искам да ви карам да обяснявате защотова или онова ви харесва. Просто гласувайте. (За съжаление не мога да направяя анкета, за това ще съм много благодарен на някой от модераторите/адмионистраторите, ако сътвори една такава, със срок 3 дена )

Кое име най-много ви харесва? 

devchaos

deviax

pointex

devden

omnidevr

Благодарности на darkterminal и infinity1305 , защото те вече обърнаха внимание на малката ми анкета...

raziel_ie

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...Благодарности на darkterminal и infinity1305 , защото те вече обърнаха внимание на малката ми анкета...

raziel_ie

Да не забравиш, аз съм гласувал с две ръце :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

pointex определено звучи много добре :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих ти предложил нещо друго, защо не опиташ с някое по-набиващо се (съответно по-запомнящо се) име, например projdoha (пройдоха - добре звучаща, пък макар и с отрицателно значение българска дума) или нещо подобно. Предложенията са добри, ама не бих се спрял на нито едно от тях за собствена употреба.

П.П. Не искам да правя реклама и затова ще се въздържа от посочване на примери за имена на български фирми с подобно по характер звучене, трайно наложили се на пазара.

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване