Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ИГРА: Довърши историята

Препоръчан отговор

.... и вика :" Богже, боже ква я мислихме, ква станА-мари попадийки, сега с коя ще си правим хорошото, мари попадийке малда и зелена си отиде, мари попадийке".....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 288
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Ни мож съ утърва толкоз лесно от тая...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...една нейна усмивчица...В същото време, из дола се зададе хаджи Ангел, засукал мустак, водейки коня си за юздата, лапнал една сламка в уста, и през зъби тананикащ си песента :"....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.... и тогаз той се спря изведнъж, мярвайки попадийката, как запретнала поли, слиза по друма. Тъй рязко се спря той, че конят му се спутъкна и изцвили рязко в протест.Хаджи Ангел, засука мустак и погледна попадийката с премрежен поглед, а тя.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...тогаз бай ангел, лукаво се подсмихна и и рече - "А сакаш ли жено, да бръкнеш в потурите ми, да провериш сама, а? " ....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бай Ангел пак се подсмихна и и вика тогава :" Булка, слушай сега-я отивам до мелницата, за мливо.Подир туй ще го закарам у дома, а ти иди си свърши каквато работа имаш и ела по пладне при самодивското кладенче-дето е в гората до стария чер-нал го знаеш ? По пладне да си там, и тогава ще видиш какво съм донел язе из гурбета."

Каза и той така, пъхна пак сламката в устата си и отмина, без да се обръща назад, а попадийката остана на пътя и .....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.. а там, при казана, дядо поп се бе разположил на едно трикрако столче, разгърден, потен, с килната на една страна калимявка , зачервен от усилието, в компанията на Генчо-казанджията, Атанас-писаря на общината и кмета-Пенко"вилата" (на него му викаха "вилата", не защото имаше вила, като къща за летуване, ами защото преди години, когато още не беше кмет, една вечер пиян-залян, беше се спънал у тях и си беше набучил задните части на една вила, та и досеги на задника му личаха дупките от зъбите на вилата....

Та седнала е тая весела компания във ракиджийницата и ....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...попадийката въздъхна тежко и отиде да реже мезето, мислейки си....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

..режеше тя. режеше, а в същото време нейният благоверен съпруг следеше компанията си да не се заглежда по булката му, но в същото време надигаше канчока с ракийката и се кефеше на живота....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"...Ма като съм толкоз добре,що са се фанали тея от тоя форум за мен?Що се не фанат за некой депутат,те са още по-добре от мен!".Речено-сторено.Отиде пред парламента.Изчака приключването на някакво гласуване и когато всички излязоха в кулоарите за по едно фасче,се приближи до депутата ***** ********* ,плесна го по гърба и каза:"ти гониш..."...

Редактирано от rulom (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През това време попадийката се беше засилила към самодивското кладенче

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

роклята за един храст,заради който тя се скъса цялата и попадийката падна на земята гола

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е много важно,то и без туй рокля не ми требе за хаджи Ачо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаджи Ачо беше я забравил и...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изненадващо от храста се появи много хубав гол младеж на около 20 години със сини очи и руса коса,който я погледна,но докато я гледаше някаква невидима ръка го бутна,той се подхлъзна и падна върху попадийката,която го изтълкува по друг начин и съвсем забрави за хаджи Ачо и така двамата правиха бурен животински секс с много оргазми,особено за попадийката и след като свършиха попадийката каза...........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много ми се дошя пак аз да прибавя нещо в историята

"Вече не съм девствена",а за нейна най-голяма изненада младежът й каза същото и двамата отново продължиха да правят този бурен животински секс,но този път продължиха чак до сутринта,когато ги спряха стъпките на мъж,а именно на хаджи Ачо,който вече се беше сетил за нея...

Редактирано от Vesi_6 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ohmy.gif

Ти,дърта уруспийо,кво правиш тук със сина ми а

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След краткото обясненение ,хаджи Ачо зяпна учуден,но учудения му поглед не трая дълго,защото 10 самодиви,чули всичко,предложиха на него,попадийката и синът му да правят групов секс и те разбира се съгласиха и започнаха и така продължават и до днес навярно.

Аз мисля,че това може да бъде краят на историята,ако и вие смятате така,нека nana1 събера историята и да почваме нова.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване