Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

споделете вашата програма № 1 с всички !

Препоръчан отговор

:clap Идеята е да излезат на яве някои малко известни програми ,които трудно ще намерите по класациите за най-добър софтуер, обаче си заслужават вниманието !

Аз лично мога да предложа avafind може да я свалите от тук http://software-files.download.com:80/sd/1...3&psid=10201202 -програма която индексира диска и намира за миг всичко по част от името. дава пълен контрол върху намерения файл чрез контекстното меню и други функции .Определено си заслужава вниманието.Не е безплатна, но може да се намери крак в нета...

Дайте вашите предложения... :angry:

Редактирано от ozzy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ще кажа няколко, незнам дали са много известни, но може и да са. :angry:

1. RegSupreme Pro-името подсказва за какво е тази програма.

2. SpeedFan-името отново подсказва.

3. Digit-спира компютъра в определен час, програма е българска и съм много доволен от нея.

4. Notepad Pro-отново името говори за програмата ;).

5. TaskSwitcher XP-името говори за програмата. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FileBarricader 2004, версия 1.1.0.0.

Това сигурно не е най-добрата encrypt програма, но си спечелих официална регистрация от производителя http://www.mysoco.com (там дават 20 free регисрации, ако им дадеш добър съвет) и си я ползвам съвсем легално.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

...идеята е всеки да може да препоръча нещо което той смята за най-добро

само давайте описание на програмите за които пишете !

FoxIt PDF Reader... http://www.foxitsoftware.com:80/pdf/pdfrd.zip наистина

добра програмка! отдавна търсех заместник на тромавия adobe reader

Редактирано от ozzy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не разгледаш темата за най-добрия безплатен software ? Там хората са дали,давали и още дават :angry: линкове и информация към различни добри и безплатни програмки. найстина има доста да си разглеждаш темата, защото е много голяма, но ти гарантирам, че ще намериш много нови и полезни програмки.

Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата която е номер 1 без ние да искаме това, и сме принудени масата от хара да я използват е Windows :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Програмата която е номер 1 без ние да искаме това, и сме принудени масата от хара да я използват е Windows :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Въпрос на личен избор... някой използват Linux/Unix, MacOS и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Бреййй и що? Аз па тая 'Велика', 'Ненагледна' и 'Безценна' програма не я ползвам. Бати колко съм първобитен...

Програмата, която ми е любима е Bluefish, а коя е номер 1 - нз...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бреййй и що? Аз па тая 'Велика', 'Ненагледна' и 'Безценна' програма не я ползвам. Бати колко съм първобитен...

Програмата, която ми е любима е Bluefish, а коя е номер 1 - нз...

<{POST_SNAPBACK}>

Ако виждате добре по-нагоре пише масата от хора. И аз не я ползвам но масата от хора я ползват по причината, че е по-лесна за смилане. Повечето програми се пишат за нея.Oт тази гледна точка коя програма е номер едно ??? Безмислен спор не искам да споря с никои!!!

Редактирано от sfmf (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако виждате добре по-нагоре пише масата от хора. И аз не я ползвам но масата от хора я ползват по причината, че е по-лесна за смисане(има килик тук кликт там, а няма я пусни тоя шел и попиши малко!!!). Повечето програми се пишат за нея.Oт тази гледна точка коя програма е номер едно ??? Безмислен спор не искам да споря с никои!!!

<{POST_SNAPBACK}>

;) Прав си приятел и аз сьм на това мнение :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Труден въпрос, защото не знам класациите, а и вече има тема за това "Най-добрият безплатен софтуер". Гледам че се отклонявате и от темата, което само ще я опорочи.

Иначе като предложение мога да ви дам например е VoptXP, много бърз и лесен дефрагментатор.

Друга полезна според мен програмка е Bandwidth Controller, с която много лесно можете да си организирате това кой ви влиза в компа, с колко ви тегли и с колко вие теглите.

Друга програмка, която наскоро сложиш и е интересна е Port Monster, с която можете да затваряте портове, да ограничавате потребители и много други полезни функции, които обаче ги има във почти всеки firewall.

Има още много програмки, които използвам, но откъде да знам дали са в класациите и дали ще са №1 за другите ohmy.gifohmy.gifohmy.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

NetPeeker - програма за контрол на скоростта на интенета, трафика. Има вграден Pop-up blocker и firewall.Също с нея може да се регулира коя програма с каква скорост да тегли и тн.

може да я зителите от тук http://www.net-peeker.com/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

TurboFTP - малко известен, но много добър FTP клиент със страхотни възможности;

X-Chat - любимият ми IRC клиент. Има версии за Win, Linux/Unix и MacOS. Повечето хора си мислят, че IRC = mIRC и не може да се чати с нищо друго...

Notepad2 - много лека и много по-функционална алтернатива на Windows Notepad. Чудесна работа върши за писане на source, тъй като оцветява синтаксисно към 20 програмни езика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Ами има алтернативи,никой не е задължен да я ползва.А иначе по темата програмите които най-много препоръчвам на познати са Файрфокс и XoftSpy.И двете нямат нужда от представяне пред тукашната аудитория. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Първо, Windows не е програма а ОС

Второ, зависи как дефинираш "Номер 1"

Аз например си изкарвам хляба с помощта на Zend Studio, не на Windows... а съвсем слуичайно zend-а си има версии и за mac и за linux, така че дори не съм задължен да ползвам Windows

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Total Commander. Откакто го сложих забравих за Explorer и много други неща. Дори и за архиватори.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 10 месеца по-късно...

Упс, съжалявам за грешката.

Страшно полезни са ми войпбустер и войпстунт (безплатни разговори до Германия, Швеция и България).

Folder access - заключване на папки

AV voice changer е доста забавна програмка, с която можете да променяте гласа си

Редактирано от lpa (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Atmosphere Deluxe - страхотен софтуер за фонови звуци от природата - щурчета, птички, жаби, вятър, океан, дъжд и т.н. Може да добавяте и свои звуци или свалени от интернет. Преди обичах да спя на тази програма :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване