Премини към съдържанието
HoLLoW

Вашето любимо RPG

Препоръчан отговор

Правя тази тема зщото имам огромно желание да разбера какво RPG ви харесва в момента !! Като за начало ще започна с моята класация на RPG.

1 Diablo 2-нареждам го на 1 място защото според мен играта е наи-добрата и преди и сега!

2 Sacred-играта е доста приятна и много увлекателна ,доста малко компании на ролеви игри могат да се похвалят с толкова малки ресурси да направят такава игрица.

3 lineage2-малко съм играл тази игра затова нямам коментари но се пак ми харесват доста неща във нея.

Това е моята класациика надявам се и вие да споделите нещо за RPG?!

Благодаря ви преварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и какво открих за едно ново и доста очаквана RPg Sacred 2 !!

Sacred 2.com отваря портите си

www.sacred2.com - сайтът на втората част на известното hack’n slash rpg на Ascaron oтваря врати. Играта е с под заглавие Fallen Angel, но защо така са я нарекли не мога да ви кажа. И ако ме питате защо - защото засега е отворена само немската версия на сайта. Въпреки това успях да се добера до трите публикувани screen-а, които по мое мнение са впечатляващи. При излизането на англо-езичната версия на портала ще ви съобщим.

Update(от, слабо запознатата с немски, част на екипа): Разкрит е първия герой от новото заглавие - Серафимата, който представлява мацка дошла от бъдещето, за да убива лошите с бързия си и акробатичен боен стил и шантави техно джаджи. За линк към трейлъра с нея и безплатен кроасан кликнете тук.

За любителите на тази игра имам и добри новини мисля че е излязло демото и.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Diablo 2

Няма друго като него или по-добро :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Diablo LOD, WOW, LA2.

Все още като ми остане малко свободно време се пускам по дуелите в Диаблото много увлекателна игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Diablo 2 си е най-велика за мен но и мн ми харесва Rose Online също и Titan Quest

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Cadash-това е аркадна игра от 1989,която е основата на RPG за мен.Предвид това,че е аркадна,и че е от 1989,можете спокойно да събете всички останали RPG в един огромен чувал,и да го метнете на боклука :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм за warcraft 3 - quests

fixt00l, имаш ли линк за тази игрица да я врътнем и да кажем и ние дали е the best

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въх... Как 80% от мненията бяха за Diablo II. Та тази игра дори не е RPG sad.gif Макар и да бъде причислена към жанра и Diablo-то си остава hack & slash...

За незапознатите RPG означава Role Playing Game, или казано на български език -> ролева игра! Диаблото е изпълнено само с едно и също (безкрайно избиване на противници). В тази игра няма нищо ролево, има всичко на всичко 27 куеста...

@DEAM - евала за Арканум-а... Надявам се повече народ да играе игри като Арканум - игри, които изскват изобретателност и мислене, а не затискане на мишката за автоматично стреляне като във Mu...

Не казвам, че Диабло 2 е лоша игра, просто не е РПГ...

А ето и няколко игри, които много ми харесват: Fallout, Arcanum, Temple of Elemental Evil...

Реално аз съм голям фен на истинските ролеви игри (сиреч RPG), т.е. тези които се играят с лисче, моливчв и зарче... За тях ще пунса отделна тема някой път ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
аз съм за warcraft 3 - quests

fixt00l, имаш ли линк за тази игрица да я врътнем и да кажем и ние дали е the best

R O M

Свалете си и МАМЕ емулатор,конфогурура се с TAB.Сложете rom в папката,и в Options-Directories му укажете пътя до папката.Но ще се поозорите с играта,чакам с нетърпение коментарите ви.Толкова гениално опростена и истинска,а е едва 1989...Имайте го предвид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен за сега най-много ми харесват Diablo 2 и Fable.Като или ако въобще излезе Diablo 3 това може да се промени :), или пък Fable 2;)

Редактирано от dilian (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Въх... Как 80% от мненията бяха за Diablo II. Та тази игра дори не е RPG sad.gif Макар и да бъде причислена към жанра и Diablo-то си остава hack & slash...

За незапознатите RPG означава Role Playing Game, или казано на български език -> ролева игра! Диаблото е изпълнено само с едно и също (безкрайно избиване на противници). В тази игра няма нищо ролево, има всичко на всичко 27 куеста...

Много правилна забележка :clap:

Иначе класацията ми за RPG:

Neverwinter Nights (BTW:Някои от модулите за NWN като H&S надминават Diablo, освен това Lords of Destruction вече го има като модул)

FallOut 1/2

SW-KOTOR, особено 2. Идеята и е просто гениална: Че всъщност джедаите са стражи на застоя, позволяващ Републиката да съществува хилядолетия, а ситхите са силата, предназначена да ги заменя ако се провалят и Републиката се изправи пред сериозна опасност, и да се самоунищожава щом опасността изчезне.

Редактирано от asa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване