Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Евровизия 2007

Препоръчан отговор

Повечето от изпълнителите пееха толкова фалшиво,че направо ме изумиха със смелоста си да се явят по телевизията.

Станахме свидетели на поредният фарс. :jumping11:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 146
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Ами не само нашето участие е кичозно.Миналата година като конкурса го спечелиха някакви психо олигуфрени?А относно изпълнителите мисля че най-достойна е Светла Иванова.А имаше едно русо което пееше фалшиво-пълен ужас.Трябва да се срамуват не да се явяват на полуфинали.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Светла Иванова отпадна бе хора .12 финалисти вече са ясни

1.Мастило-Getting Crazy

2.Тони Димитрова -Say you would

3.Аксиния-Аз знам

4.Софи Маринова и Устата-Я твоя

5.Калки-The love and the freedom

6.Маргарита Хранова-Моя любов

7.Елица и Стоян-Вода

8.Славина-Higher

9.Каризма-Fool to you

10.Теди Кацарова-Super Fire

11.Групата-Back in Your Heart

12Димитър Атанасов-Only Way Back Home

eurovision2007.hit.bg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един месец го чаках този конкурс (да се посмея) и накрая изпуснах полуфинала :rolleyes:

Но ето този кратък преразказ ме "просветли", че нищо не съм изпуснала:

Да пратим ли "КариZма" на Евровизия 2007?

Засега сред 12-те български песни за финала сякаш липсва изявен фаворит.

Дует "КариZма", Коцето Калки и тандемът ударни Елица Тодорова и Стоян Янкулов са изпълнителите, продуцирани от БНТ, които отидоха директно на финала в конкурса "Българската песен на Евровизия 2007".

Миро и Галя (KariZma.hit.bg) се представиха с етнопарче на английски, но външният им вид бе ужасен - той приличаше на руски мужик, а тя напомняше за нимфа от древногръцката митология.

Още по-странен беше Калки, който отново клони към индийската култура, но беше облякъл антуража си на сцената като индианци.

Гласовитата Елица и Стунджи не изневериха на характерния си стил, повлиян твърде много от автентичния български фолклор.

Заедно с тях единствените финалисти, които се представят на български, са Маргарита Хранова и Аксиния от "Стар академи". Нейната "Аз знам" е по текст на Ваня Щерева и музика на миналогодишния участник Дани Милев.

За финала се класираха още група "Мастило", Тони Димитрова с бургаската група "Горещ пясък" и композиция на Стефан Диомов, Теди Кацарова.

Предимство с вече познати на публиката песни могат да имат обаче момчетата от "Групата" и Устата със Софи Маринова, които правилно са се ориентирали към многомилионната руска аудитория.

Двамата са превели новия си хит "Дяволе мой" като "Я твоя" и са организирали ефектно сценично шоу с огън, но трябва още да поработят върху руското си произношение.

Сред отпадналите бяха Светозар Христов и Лора Владова с "If You Come, Baby", което напомняше повече за неговата попфолк пародия "Дядо Торбалан", отколкото за първия му хит "Enjoy the Party".

Не се класира и единствената рокпесен - "Days of Old" на габровската прогресив метъл група "Pantommind", която с гост-вокалистката си Даниела напомняше за американците "Еванесънс".

Друго по-известно име сред отпадналите бе дебютантът на ММ за 2005-а Крум с "Докога". Той се представи предпоследен, а веднага след него излезе варненецът Галин Райчев с "In Expectance" и приликата във външността на двамата сякаш изигра лоша шега на Крум.

"Случайни туристи" като юристката Диляна Ценова с "Confession" и Белла с "Falling Angel" логично не бяха допуснати до финала.

Сестрите от Малта Наташа и Чарлийн с "Open Your Eyes" също нямаха никакъв шанс, както и старлетките с ефектни видеоклипове и дипломи по вокално майсторство - но със скромни умения да пеят на живо ( Петя Павлова с "Runaway" и Светла Иванова с "No! No! No!").

netinfo.bg

Редактирано от shanna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Софи Маринова заслужава своето място в Евровизия :yanim:

Уважавам я като глас и талант,а сега напоследък и дуетите й с Устата са нещо,което слушам с удоволствие :beer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера беше една ужасна и трагична излагация!, повече не мога да кажа, разочарована съм! Имаше там 4-5 които се справиха много добре, другите бяха пълна скръб!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва генерална промяна. Видя се, че от новите не става и чеп за зеле. Да се върнем към доброто старо. Вадим тежката артилерия. Да се пусне леля Лили и всичко да свърши. Сега сигурно изживява ренесанс след годежа си с мистериозния чужденец и последният и концерт в пиано бара, в който пее на живо беше от 140 мин. Сериозна работа.

Който го може го може. :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора като чух песента на Устата и Софи Маринова.Цялата настръхнах .Адски много ми хареса песента.

Ето линкче за да я чуете.

www.bnt.bg/additional/eurovision/photos_bg/04

www.bnt.bg/eurovision_bg

Нов скандал на Българската евровизия

eurovision2007.hit.bg

Тази Група е плагиатствала американска песен.На Евровизия песните трябва да са нови.Групата трябва да бъде дискфалифицирана.Ако отиде на Евровизия там найстина ще бъде дискфалифицирана. И за трета година ще станем за смях и пълен провал на България на Евровизия 2007.Така ще мислете преди да гласувате

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нов скандал на Евровизия.

eurovision2007.hit.bg

Групата трябва да бъде дискфалифицирана заради плагиятстване на американска песен.Искат се нови песни .Ако групата отиде на Евровизия ще бъде моментално дискфалифицарана.И за трета година ще станем за смях и пълен провал на България на Евровизия 2007.Така ще мислете преди да гласувате.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обречено на провал... Толкова ли не разбраха, че за нещо повече трябва да се отличаваш с идея и оригиналност... Няма ли да спрат тия излагации??

олелее... :angry:

Редактирано от GFreeman (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
да ти кажа не вярвам на тея глупости..а и забележи,че тва е неофициален сайт!а ако изпратим Софито няма да станем за резил така ли?!?

всъщност въобще не ме интересува..аз съм си за ГРУПАТА и тва е!и ще гласувам за тях! :)

Не,никак даже :yanim:

Няма да станем за резил ако Софи Маринова представя България :yanim:

Ще станем за резил с тия плагиати и повече няма и да ни допускат :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е, резила ни е в кърпа вързан. По-точно - никой няма да обърне внимание на нашата песен на полуфинала. А някъде четох, че ако за три поредни години не се класираме на финал, четвърта няма да има - и за известно време България пак няма да може да участва на Евровизия. Миналата година имахме добра песен, според мен остана неоценена, по-миналата обаче, а май и тази година - излагацията ще е като за световно, по-точно - като за европейско :offtopic_s:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не сте прави изобщо!!

Трите песни, продуцирани от БНТ имат ужасно много качества! И трите заслужават да отидат, като на мен ми е най - приятна песента на Елица Тодорова и Стоян Янкулов – "Вода"!

Другите също не са за изхвърляне, от дванайсетте, може би две или три не са впечатляващи! А на " Групата " песента не е плагиаствана, но не е и оригинална, за съжаление продуцентите им не са в крак с модата, защото този тип музика беше популярен преди 7-8 години!

cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

shanna За съжеление си абсолютно права.Ако България се провали трети пъти няма да участва доста години.Тоест ще видим евровизия на куково лято.

За да не се случи това трябва да пратим Устата и Софи Маринова на Евровизия 2007. С тях ще имаме голям успех.Даже ще се наредим на 2 място

Ако пратим някои друг ще бъдем на последното място.

Редактирано от ati15 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Светла Иванова беше свестна но я махнаха.Ако не идат Софи Маринова и Устата ще стане пълен провал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да "рапираш" на Евровизия,не е най-удачният вариант ! А ако е и на руски...!

Предпочитам "Мастило"/не с тази прическа/,S-lavina,КариZма или Теди Кацарова .

Само като си спомня,кой спечели миналата година,и си мисля,че няма особенно бъдеще на този конкурс в този формат !

Не изключвам възможността Румъния , да бъде лансирана !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази песента на Стоян Янкулов и момичето ( не се сещам за името й ) , каточели е най - добра ! :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре че Софка го взе тоя измислен рапър, иначе щеше да залезе като поредния "талант". Много са ми интересни тия рапъри, дето плюят чалгаджиите, обаче като им умре бизнеса, който трае 1 година макс. , първо при тях тичат.

Как беше и оня, дето по БТВ водеше едно предаване. DJ нещо си... И той същия. Чалгата така, чалгата онъка, а какво стана в действителност?

Смешници са всички.

"ГРУПАТА" не са лоши.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Добре че Софка го взе тоя измислен рапър, иначе щеше да залезе като поредния "талант". Много са ми интересни тия рапъри, дето плюят чалгаджиите, обаче като им умре бизнеса, който трае 1 година макс. , първо при тях тичат.

Как беше и оня, дето по БТВ водеше едно предаване. DJ нещо си... И той същия. Чалгата така, чалгата онъка, а какво стана в действителност?

Смешници са всички.

"ГРУПАТА" не са лоши.

евала!:clap: браво! съгласна съм напълно с теб!!! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен най-много ми харесват S-lavina - Higher (Balkan heart), Каризма, Теди Кацарова и Елица Тодорова & Стоян Янкулов. Обаче най-много ми допада S-lavina - Higher (Balkan heart), направо не мога да спра да я слушам :P Като сравня с Евровизия 2006, мисля, че тази наша песен най-много се доближава до общоприетия стил, който се пее на този конкурс. А и е доста мелодична и бързо ти се набива в главата и започваш да си я тананикаш :) Аз се надявам тази песен да ни представи, но си мисля, че е по-вероятно да спечелят или Казризма, или Теди Кацарова.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хора как може да сте толкова заблудени и неориентирани.Казвате, че пак ще се изложим и ще станем за резил.Е как няма да станем като не сме способни да направим един прост избор на песен.Според мен песента, която ще представлява БЪЛГАРИЯ трябва да има някаква българска частица(елемент),бил той музикален или текстов.Нима някой от вас се срамува от това?!!!

Какви са тия тъпи изказвания и предпочитания кам Устата и Софка? angry.gif

Какво БЪЛГАРСКО намирате в тяхното изпълнение?И някой въобще можели да ми обясни защо пеят на "развален "руски?Даже руският им е под всякаква критика ;)

Лично аз ще гласувам за Елица Тодорова със "ВОДА"защото:

1. имат нужната визия

2.изпълнението им е оригинално

3.има БЪЛГАРСКИ мотиви

4.невероятно съчетание между модерните ритми и фолклора.

Искренно се надявам да се замислите над писаното по-горе и да си отворите умовете наи-после :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"ГРУПАТА" не са лоши.

И аз май съм за Групата. Отдавна като не знаех че това е тяхната песен и като я слушах по радиото си мислех че е някоя известна група като West Life примерно ;) Създават такова впечатление!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

me11.jpg

От подгряваща група на миналия конкурс за българска песен на Евровизия, дуото Елица Тодорова и Стоян Янкулов се превръща в явен фаворит на настоящия. Наистина от дълбокия извор на българския фолклор към нас е потекла най-чистата планинска вода, пречистена от интелекта на Стоян и любовта му към последните писъци на технологията и страстта на Елица, обливаща ни като буйна река с извечната мъдрост на Българката. Нека ги занесем в Европа с гласовете ни. Вижте отново клипа, като следвате логото на Евровизия на един от двата сайта:

http://www.detev.com/index.php

и (или) на http://orpheusmagazine.net/ami.php

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Три песни си харесах - на Коцето-Калки, Маргарита Хранова и тази. Това е песента с най-българско звучене! Ще гласувам за нея. Браво на Елица и Стоян :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване