Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Евровизия 2007

Препоръчан отговор

Славина и Каризма - ритмични песни с някакви народни мотиви - идеално се връзва. Поне не са баладите, които не се оценяват явно на конкурса.. :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 146
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

песента на s-lavina също е много добра :scared: ..но дуета на Елица Тодорова и Стоян Янкулов..хмм добре е измислено,ноо на полуфинала направиха гафче sad.gif ..дано,ако България избере тях тази вечер да се постараят да няма такива изцепки :beat: моля феновете им да не ме нападат! :whist:

Редактирано от a_n_g_i (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След няколко слушания на всички песни, най-после и аз си имам фаворит - и това е точно песента на Елица Тодорова и Стоян Янкулов - най-подходяща е от всички останали песни. От остналите фаворити - песента на С-лавина не е лоша, но не виждам с какво се отличава от типичните за Евровизия песни, и то от преди няколко години - според мен трябва да се търси уникалност и изненада. Песента на Софи и Устата - на руски, ми е смешна, не е подходяща за конкурса в Хелзинки - изобщо. Каризма - много популярни, много талантливи, може би най-големите звезди, които участват на този конкрс, но песента им е с класи под това, което по принцип правят, и сценичното й представяне - много наивистично. Групата - типичната бой-група, каквато има във всяка страна и чийто песни са направени като по калъп - все едно слушаш едни и същи песни на едни и същи хора. Коцето - Калки - нямам думи, песента би била подходяща ако бяхме преки наследници на ацтеките и не пращахме песен за Евровизия, а за карнавала в Рио ...

Затова - ще гласувам за Елица и Стоян :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стоя си вчера пред ТВ и гледам - в неделя по канал 1 сутринта гости са тия с тъпаните , викам си, тия са поканени да споделят как е минал конкурса, а то каква била работата - като показаха телефоните те тръгнаха с 2000 гласа бонус...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
песента на s-lavina също е много добра :wors: ..но дуета на Елица Тодорова и Стоян Янкулов..хмм добре е измислено,ноо на полуфинала направиха гафче sad.gif ..дано,ако България ги избере тях тази вечер да се постараят да няма такива изцепки :wors: моля феновете им да не ме нападат! :clap:

Е България тях избра, а дали ще имат изцепки занапред........не знам :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздрави за Елица Тодорова и Стоян Янкулов - те са неочаквания победител с повече от 50% от гласовете тази година....

Бог да пази България!

Редактирано от gaffer (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мафия!Мафия!Мафия!Мафия!Мафия!Тея откачалки с тая тъпа Вода са пълен провал.БНТ е мафия.Срам ме е че съм българин.Просто това е поредната тъпотия и в евровизия няма да и обърнат абсолютно никакво внимание.Такива са българските гласоподаватели-калитари,ламери и прочие.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шопска песен,не е удачен избор,според мен,но ...да им пожелаем достойно представяне !

Отново съмнително висока разлика в гласовете от СМС-и !

Победителя: Елица Тодорова и Стоян Янкулов–"Вода"

Редактирано от dimd (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми OK тогава..щом това е избора на цяла българия(поне се надявам да е така)!ДАНО ни представят достойно(колкото е възможно)!ДАНО Елица да може да хване ритъмчето на песнента! :speak: много достойно представяне от страна на Теди Кацарова,ГРУПАТА,Димитър,S-lavina!

Редактирано от a_n_g_i (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че точно тази песен ще ни представи на Евровизия тази година - оригинална е и красива. Каквото и да си говорим, аз все повече се убеждавам, че ако ще и най-страхотния хит да напаравим , пак няма да имаме реален шанс за конкурса - просто всяка страна си гласува за нейните близки по някаква причина страни , независимо какви песни са изпратили.

Важното е, че няма да се изложим, не знам как в началото на конкурса нещо бях пропуснала тази песен, но след като я чух няколко пъти съм убедена, че просто това е нашата песен и няма да ми е смешно, когато излязат да я пеят в Хелзинки :yanim:

Редактирано от shanna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мафия!Мафия!Мафия!Мафия!Мафия!Тея откачалки с тая тъпа Вода са пълен провал.БНТ е мафия.Срам ме е че съм българин.Просто това е поредната тъпотия и в евровизия няма да и обърнат абсолютно никакво внимание.Такива са българските гласоподаватели-калитари,ламери и прочие.

А бе ти ЛУД/а ли си angry.gif ... може би оная мучаща крава Светла Иванова е по-достойна ... тя дори не може да си произнесе текста на английски ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изненада.Европеиците са разделени.Едните харесват другите не харесват песента на Стоян Янкулов и Елица-Вода.Им обещават последното място.Когато Европеиците са били разделени България винаги е печелила 2 или 3 място.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Елица и Стоян са перфектното попадение! Най-зрелищното и запомнящо се изпълнение!

От всички изпълнители те най-добре биха отсрамили България.

А иначе:

Каризма - големите очаквания, но за съжаление падна само голямо мяукане.

Маргарита Хранова- не беше зле, но не тук и е мястото.

Коцето - ха ха.

Теди - песента може и да има успех - дано.

Всичко останало оставям без коментар - просто няма смисъл!!

Успех!!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Българската песен ”Вода” открива Евровизия 2007

Днес се проведе тегленето на жребия за определянето на стартовите позиции на песните, които ще участват в полуфинала и финала на Евровизия 2007.

На българските представители в конкурса Елица Тодорова и Стоян Янкулов се падна честта да се появят първи пред европейската публика и да дадат началото на конкурса. Повечето държави се молеха да не им се пада първата позиция заради опасения, че парчето им ще бъде забравено до стартирането на гласуването. Звученето на песента "Вода", обаче, трудно се забравя и е възможно тя да направи такова силно впечатление, че последвалите изпълнения да бледнеят пред българското представяне. Полуфиналът на Евровизията ще се проведе на 10 май.

Източник: dir.bg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано да имат късмет нашите българи и да успеят в тази грандиозна надревара...

Успех им пожелавам от все сърце

Редактирано от SVEeN (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
леле 1ви.. горките sad.gif хих

пожелавам им успех :speak:

Песента , както и миналата година е хубава , но няма да спечели ... sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Българската песен ”Вода” открива Евровизия 2007

Днес се проведе тегленето на жребия за определянето на стартовите позиции на песните, които ще участват в полуфинала и финала на Евровизия 2007.

На българските представители в конкурса Елица Тодорова и Стоян Янкулов се падна честта да се появят първи пред европейската публика и да дадат началото на конкурса. Повечето държави се молеха да не им се пада първата позиция заради опасения, че парчето им ще бъде забравено до стартирането на гласуването. Звученето на песента "Вода", обаче, трудно се забравя и е възможно тя да направи такова силно впечатление, че последвалите изпълнения да бледнеят пред българското представяне. Полуфиналът на Евровизията ще се проведе на 10 май.

Източник: dir.bg

Ще избледнеят и още как-успех ви желая,ще победите :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Песента , както и миналата година е хубава , но няма да спечели ... sad.gif

Тя да се класира на финал, пък нищо че няма да спечели :)

Донякъде е хубаво, че ще е първа, донякъде - не ... дано се хареса. За първи път се гордея с нашата песен за Евровизия. Доколкото съм чувала и повечето от песните на другите, мисля че "Вода" има реален шанс да бъде в първите - дано ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Българската песен за "Евровизия" e втора в зрителска класация

Българската песен за Евровизия "Вода" в изпълнение на Стоян Янкулов и Елица Тодорова се изкачи още в класацията, която тече в интернет, и вече заема второто място в сайта www.escforever.com. Дуетът е събрал 2381 гласа, като пред нея е само кипърската песен с 2474 гласа. Победителите в тазгодишния конкурс "Българска песен на Евровизия" Елица Тодорова и Стоян Янкулов - Стунджи ще свирят в Рим тази неделя /25 март/. Двамата ще участват в концерта по случай 50-тата годишнина от подписването на Римските договори, учредяващи обединена Европа. Събитието ще се състои на 25 март 2007 г. По покана на българското посолство в Рим Елица Тодорова и Стоян Янкулов ще представят страната ни и ще свирят на сцената заедно с още европейски знаменитости в грандиозния концерт, в който всяка страна-членка на Европейския съюз ще бъде представена с културна програма.

Източник: actualno

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз малко късно се включвам в темата, но да си кажа мнението... Бях за Каризма, нормално, харесвам си ги много отдавна. Наистина тяхната песен като че ли имаше най-голям шанс да стигне по-далеч в Хелзинки. За жалост не спечелиха те, още по-жалко е ,че отново имаше гафове с СМС-ите (на мен не ми отчетоха тамън 3), но както и да е, преглътнах го (много трудно). Тази песен "Вода"..хмм... не искам да звучи грубо, ама си е баш бечовска... няма запомняща се мелодия, (аз няколко пъти я слушах и така и не я запомних), и тези тъпани... Хубаво е, че показват фолклора и т.н., ама май е прекалено. Имаше далеч по-хубави песни. Все пак им желая успех, дано да представят България достойно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване