Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Телефон с две карти

Препоръчан отговор

Не с адптер или някакви други измислици.Фабрично да е направен и двете да са активни, а не да превключвам за да ме търсят на друга.Та има ли такова животно?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

карти за памет ли говориш или сим карти

ако е за сим карти мисля че някъде съм чувал за такъв цвърцок обаче несъм сигурен дали небеше за карта с 2 номера

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има едни по интелигентни преходници 30€ броя за две карти

при тях в менюто ти излиза допълнителна опция за смяна на картите

така няма нужда от изключване и включване на телефона

http://ucables.com/ref/DUAL-SIM

(DUAL-SIM not compatible with 64K sim cards and 3G sim cards)

не че това решава проблема ама и аз необичам

да се разхождам с два телефона

http://mobile.brando.com.hk/

интересни джаджи

Редактирано от saentist (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Та има ли такова животно?

Няма.

Става с адаптер,слагаш двете карти,и като включваш телефона избираш единия от операторите.Другата карта стои изключена,но ти сигурно го знаеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Няма.

Става с адаптер,слагаш двете карти,и като включваш телефона избираш единия от операторите.Другата карта стои изключена,но ти сигурно го знаеш.

Хм, има, има! Някакви китайци бяха направили такива смартфони, но май се предлагаха само в Азия... Което не е проблем, ако ти се ходи до Индия :P ...

P.S.: Модела е CoolPAD 728G2 на Yulong Computer Telecommunication Scientific Co. и струва около 500 $, ако те интересува...

Редактирано от Shuurfak rai Shedler (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има такива устройства по магазините за по 25 лева но привключването става от менюто а при по старите чрез включване и изключване на телефона.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има такива телефони. Аз имах преди около 3 години NOKIA 8210 с две гнезда за SIM-карти и тогава ползвах и Мтел и Глобул. Но от момента, в който го продадох повече не съм мяркал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има такъв GSM- Benefon Twin, но е старичък. Предполагам търсиш такъв, при който и двете карти работят едновременно (ако изобщо има такова "животно"), но този не е такъв.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Адаптери и други такива не ми вършат работа.Трябва и двете да са активни за да мога да отговарям и на двата номера постоянно.

@Biskata Казваш,че на тази нокия и двете са активни без да превключвам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Адаптери и други такива не ми вършат работа.Трябва и двете да са активни за да мога да отговарям и на двата номера постоянно.

@Biskata Казваш,че на тази нокия и двете са активни без да превключвам

Гледай сега, телефона работеше по следния начин - пъхнал съм две SIM-карти, една на Мтел и една на Глобул. Едната е активна и виждаш на дисплея активната мрежа на оператора и когато те потърсят телефона звъни дори и на неактивния номер(SIM-карта), ако те търсят. Да речем, че те потърсят на неактивния номер в момента, ти отговаряш и активен става номера на който са те търсили за последно. Но за да се обадиш от неактивния номер се налага да го активираш от менюто на телефона. Надявам се, че си ме разбрал. Сега ако си намеря пак такъв телефон, бих си го купил. Но едва ли ще намеря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До преди 3-4години в Jeff имаше Benefon с 2 гнезда. Това са Benefon Twin и Benefon Twin+

Но незнам дали имат вносител за България вече, защото имат само 1 актуален модел:

Benefon Twig, който не е с 2 гнезда. Идеята ми е, че щее трудно намирането на такива телефони, но при всички случаи не и невъзможно. :P

Редактирано от PcMan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше някво сименсче преди време.Не се сещам за модела, но имаше гума по панелите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване