Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

"ТАНЦУВАЙ С МЕН" - конкурса при Слави

Препоръчан отговор

• Отговори 85
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Мисля в понеделник им дават задачите,а в четвъртък групата се представя в шоуто кой какво е усвоил.

Бре засичах го няколко пъти-талантлив народ сме си-отвсякъде :clap:

Снощи една мацурана много готино изтанци *Флашданс*- един от любимите ми филми.

Ама тоя Слави нещо вече ми писна -то не бе джип,сега пък Ферари.

Давай,народе,върви да танцуваш за Ферари biggrin.gif

Белким като ти го даде и ще му се порадваш laugh.gif

Няма и минута и вече ще е при мутрите тва Ферари червено laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера му хвърлих едно очо biggrin.gif Сладки са хората - с някакви невъзможни професии, ниюо общо с танцуването а като почнат да танцуват - стават големи сладури. Има и откровено смешни изпълнения - като един, който беше в прозрачен костюм и "изденси" едно парче на Азис, а после и ръченицата я сътвори на кючек ... но има и много интересни попадения : да се радва човек , че в България има толкова интересни и талантливи, артистични хора :)

Редактирано от shanna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина е интресно.Моето мнение обаче е, че и тук се набляга доста на чалгата.Много малко от представилите се до тук показват качества, които конкурса изисква т.е уникалност, физически и механични танцови данни и техника.И на мен най-много ми хареса момичето, което танцува по музика от филма Флашденс.Много беше добре и в импровизацията, която и зададоха на направи по един върл кючек.Ще гледам с удоволствие и слесващите предавания в понеделник и четвъртък.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, очевидно момичето, дето танцува като Дженифър Бийлз от "Флашданс" вече печели репутация - и на мен най-много ми допадна, а и на ориенталско "диско" бая си я бива (вярно, че трикото не е най-подходящото облекло за гюбеци) :speak:

А има и абсолютни дървета, но пък им се кефя на ентусиазма. Забавлявам се с този конкурс, пък въпросното червено Ферари си е по-скоро наказание, отколко награда.

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе не знам, ама ми се струва, че тези дето ги показаха до сега, не са от избраните да участват до края.Ще съжалявам, защото видях хора които имат добро професионално ниво, като например момичето, което танцуваше като Дженифър Бийл от филма Флашденс.Кой знае, какви чалги ще изберат, та някой да нямат конкуренция.Ако е така ще бъде поредното доказателство, че системата работи пак на старите методи за връзкарството.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цяло конкурса не ми хареса-Не играха добре.!Това беше просто трагедия-По някога се питам ащо ли ги показваха по телевизията sad.gif !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слави като всички други селяци търси евтината сензация!Не избра най-добрите а най-смешните!А викаше по Биг брадър че били избрали простаци!Ужас!И още нещо!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сълзи от смях имах снощи...я ме светнете всеки ден ли го дават или е на определени дни?

Мисля в понеделник им дават задачите,а в четвъртък групата се представя в шоуто кой какво е усвоил.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси, ориентирах се вече... :)

spasov2 на мен шоуто ми харесва на теб като не ти допада не го гледай!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Слави като всички други селяци търси евтината сензация!Не избра най-добрите а най-смешните!А викаше по Биг брадър че били избрали простаци!Ужас!И още нещо
!

Абсолютно те подкрепям. Беше направо подигравка, да излъчиш кастинга в който имаше добри танцьори и да избереш толкова неподящи.Особено слабо е женското присъствие.Там не проумявам качества по които са избирани?Пък и оценяването е толкова скучно и вече отдавна познато. Струва ми се, че българския танц едва го закърпиха, но за класически танц просто нямам думи, какво ще правят горките избранници?Толкова е жалко и тъжно!

Редактирано от lilac (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Струва ми се, че българския танц едва го закърпиха, но за класически танц просто нямам думи, какво ще правят горките избранници?Толкова е жалко и тъжно!

Какво му е толкова жалкото и какво му е тъжното???

Конкурсът е за хора, незанимавали се професионално с танци - такова условие беше обявено в началото.

И няма нищо кой знае колко странно и неподходящо в повечето от избраните участници. :wors: Може би някои хора се изказват по-крайно от други, и аз съм се занимавала с различни танци и ми правят впечатление някои неща, но някои неща не могат да се научат за 3 дена!

Нека да бъдем по-толерантни, да оценим старанието им и просто да се забавляваме, защото това в крайна сметка е шоу! И другото, което искам да кажа е, че все тези които много приказват си стоят в къщи пред телевизора, а обсъждат тези млади хора събрали смелост да се явят на конкурса и да рискуват!

;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много ми се искаше да те послушам Destiny, но това което видях в четвъртък не ми позволява дори и коментар. ;)

Цирка на Слави :lol6:

Жалко че го прави за сметка на другите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно подкрепям Destiny нима някой от тук си мисли, че ще се справи по - добре?

Идеята на Слави е интересна аз го гледам с удоволствие...А тези млади хора ми пълнят душата на Модерния балет жените се поизложиха, но мъжете ми събраха очите и това са аматьори...Абсолютни сладури са!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи гледах за сефте конкурса. Причината е, че не мога да понасям Слави. Вчера се прежалих и единственото за което съжалявам, е че съм изтървала началото на конкурса. Не знам как са се представили на предишните танци, но с латиното ме впечатлиха много. Мнението ми на неразбиращ, но почитател на танцовото изкуство е, че някои от участниците трудно се различаваха от професионалистите. Само не ми се изясни някои членове на журито какво търсеха там. Като съдя по оценките, които даваха, май и на тях самите не им беше много ясно какво правят...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Снощи гледах за сефте конкурса. Причината е, че не мога да понасям Слави. Вчера се прежалих и единственото за което съжалявам, е че съм изтървала началото на конкурса. Не знам как са се представили на предишните танци, но с латиното ме впечатлиха много. Мнението ми на неразбиращ, но почитател на танцовото изкуство е, че някои от участниците трудно се различаваха от професионалистите. Само не ми се изясни някои членове на журито какво търсеха там. Като съдя по оценките, които даваха, май и на тях самите не им беше много ясно какво правят...

И аз съм на същото мнение за конкурса. Заради него правя специално изключение и в четвъртък,когато мога, гледам Слави. Хареса ми как се справиха с латино-танците, особено някои от участниците - като Лилия и Самоел. А от журито най-забавен ми е Росен Петров, който очевидно оценява на принципа кой колко му е симпатичен biggrin.gif

Редактирано от shanna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Арменецът според мен е най - добър ... Този Метин също е добряк :question:

Редактирано от ToBy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А от журито най-забавен ми е Росен Петров, който очевидно оценява на принципа кой колко му е симпатичен biggrin.gif

И аз него имах предвид най-вече. То бива да си компетентен по всичко, ама това пък неговото на нищо не прилича. Току виж взел и да танцува по някое време biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А от журито най-забавен ми е Росен Петров, който очевидно оценява на принципа кой колко му е симпатичен biggrin.gif

Мен пък са ми смешни мацките. Забелязвате ли, че готините мъже ги оценяват с 6, а жените с 4 :question: Вчера за сефте оцениха онази малката сладурана подобаващо...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мен пък са ми смешни мацките. Забелязвате ли, че готините мъже ги оценяват с 6, а жените с 4 :angry: Вчера за сефте оцениха онази малката сладурана подобаващо...

За Ася от "Магаданс" и прима-балерината от операта става въпрос, нали :) Забелязахме, че са малко субективни, но и Памбос оценява по красота жените - така че : се уравновесяват :) А и при тях можем да кажем, че с набитото око на професионалист виждат неща, които обикновеният зрител не вижда - примерно :question:

Но критериите на Росен си остават мистерия :angry22:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте на всички!

Реших и аз да си напиша мнението за конкурса. На мен лично ми харесва както идеята за конкурса, така и реализацията му. Кое не ми харесва - в този конкурс има участници, които от години се занимават или са се занимавали преди години професионално с танци , няма значение какъв стил, не мисля че е честно спрямо останалите участници които никога не са се подготвяли. Една Лилия Иванова например, която преди близо 2 години мисля че беше , участва на конкурса организиран от "Господари на Ефира". Тя самата там си каза че има нещо като собствена формация, състав или както искате го наричайте , където тя е хореограф и че преди това се е занимавала не знам си къде професионално с танци. Не беше ли и Йоана Парашкевова тази , която каза, че се е занимавала преди готини професионално с балет. Кирил Димитров на въпроса на Росен Петров на кастинка "С какво се занимавате" - "... танцувал съм тук там.." . Хайде бе , "тук-там". Метин - та той вече 10 години близо се занимава професионално с "брейк". Просто според мен не е честно спрямо един Живко Драгостинов (колкото и да не го харесвам), спрямо една Алина Милушева, която според мен се справя добре, един Самоел Ованесян (който определено е моят фаворит), спрямо Цветомир Цветков, който в началото наистина ми хареса , беше забавно, но не мисля че трябваше да бъде между 12-те и т.н. и т.н. не ми се пише за всичките 12 участници по отделно.

Следващото, което куца според мен на този конкурс е хореографиата на участниците. Разбира се, че Павлина Петрова ще си стои на последно място и как няма, по безинтересна хореография не можаха да и направят сигурно. Аз съм сигурна, че това момиче също може да покаже много повече умения от колкото там уважаемото жури или хореографи си мислят. Ще дам пример с С. Ованесян например (с него,защото както писах горе той е моят фаворит). Например, когато трябваше да танцуват латино танци, Ованесян според мен даде всичко от себе си, с толкова чувство, толкова добре изпълняваше движенията, ама как няма да получи 27 точки, като хореографията беше ужасна, музиката която бяха подбрали за неговия танц беше ужасна и т.н.

За журито, просто не искам да коментирам. Напълно съгласна съм с всичко, което някои от вас са написали за журито.

И така , в крайна сметка, шоуто ми харесва много, с нетърпение чакам следващият и следващият и... четвъртък за да гледам "Танцувай с мен". Въпреки, че си имам фаворит, всички участници ми харесват много,с изключение на Живко Драгостинов, който се опитва да бъде интересен, но на мен лично ми е безкрайно безинтересен. И ето идва четвъртък , засядам пред компютъра (по интернет гледам шоуто) и започвам с интерес да гледам, и колкото се забавлявам, толкова и се ядосвам, по причините изброени по-горе. И все пак едно голямо браво :P на всички участници, че са имали смелостта да се явят на този конкурс да покажат своите умения и да положат всичките тези усилия (разбира се и наградата си струва cool.gif )

Честит празник на всички студенти, които четат това мнение! Наздраве! :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го гледам редовно и съм за Самоел Овянесян.Много е добър :) И мисля, че Ферарито ще е в Бургас :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване