Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

"ТАНЦУВАЙ С МЕН" - конкурса при Слави

Препоръчан отговор

И аз следя редовно конкурса, и според мен идеята като цяло е много добра, поне така ще се обърне малко повече внимание от страна на медиите на танците и танцьорите у нас, които са на световно ниво, но у нас никой дори не подозира за това...

Единственото, което ме дразни, е журито, което оценява по общо мнение и симпатия, а не по представяне и в крайна сметка ТАНЦУВАНЕ! Да не говорим, че и Слави има любимци, и по-точно любимки, които не се справят толкова добре, но понеже са оскъдно облечени и получават високата оценка веднага...

За участниците - всички са много добри и симпатични, но моята фаворитка е Мариела Станчева от Варна :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 85
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Мисля в понеделник им дават задачите,а в четвъртък групата се представя в шоуто кой какво е усвоил.

И аз съм за Самоелчо.Неска ще гледаме танци от различни култури и мисля че ще е мн интересно!!

П.П:Оле за едно ферари с цвят червен такива неща бих направила че...жалко че не отидох да се пробвам на конкурса

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех, как не обичам да плюя по хората! :) Ама и аз искам да си кажа мнението!

Не гледам Слави Трифонов и всичко което той прави от две години най - малко!!

Много е гнусен, лъжлив и крадлив! За съжаление много хора от нацията се олицетворяват с него! Айде като го дават и веднага - " тихооооо искаме да гледаме Слави " - на такива ще кажа - Я по добре си гледайте кокошките и прасИтата!!! ;)

Казвам че Слави Трифонов е много крадлив, ама много, защото всичкото което досега направи - е вече правено, с авторско право! Уж, защитник на всичко - а нарушава много явно авторските права!

Радвате се на конкурсите му, но ако погледнете какви по - приятни и приемливи са конкурсите по другите ( чуждите ) телевизии ще разберете за какво говоря!

Аз гледам конкурса за танци по Rai Uno, RTL , мисля и по испанската TVE го даваха! Там - хореография, музика - на високо ниво! Участниците - хора с опит и желание да покажат че и те могат! Направи ми впечатление как участниците са на средна възраст, като имаше и един двама към петдесетте!

Та така, цялата работа е че Слави Трифонов - Станислав Тодоров Трифонов краде на воля и трупа слава и пари на чужд гръб ! По - голям лицемер не съм виждал, понякога политиците са по - цветя от него!!! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Galleony , мисля, че темата е да се коментира конкурса, а не автора. Разбира се, хубаво е, че исказа своето мнение. Все пак, знам, че доста хора ще прочетат това, което си написал и бих искала да оборя някой неща.

Аз също не симпатизирам на Слави Трифонов като личност, но не мога да отрека, че доста неща е направил както трябва и на доста хора е помогнал. Не знам дали г-н Трифонов краде бонбони, коли, дъвки или пр. , но съм на 100% сигурна, че що се отнася до конкурса "Танцувай с мен" или "Сървайвър" - не, не е откраднал идеята. Има един закон "Закон за авторското право и сродните му права" и там много точно е описано, кой какво право има върху произведения на изкуството, науката, литературата и пр. Накратко без да цитирам: този, който има авторски права върху дадено произведение, има правото да даде това произведение за ползване на някой друг човек, организация и пр. , срещу съответна сума. В този ред на мисли, много ме съмнява , голяма телевизия като БТВ да не е уредил въпроса с ползването на идеята и т.н. Както и Нова телевизия съответно за "Биг Брадър", "Стар Академи" , "Стани богат" и т.н.

Сама за себе си разбирам законите, когато ги прочета, но ми е малко трудно да ги обяснявам понякога. Затова, ако не си разбрал какво имах предвид може да потърсиш и да прочетеш закона. Мисля, че преди да обвиняваме някого в каквото и да било трябва по отблизо да се запознаем с фактите. Рабира се, напълно ще те разбера за това, което написа, Galleony, ако ми кажеш, че работиш за някой в-к от "жълтата преса", все пак всички, които работят за такива издания трябва да си изкарват прехраната, било то и на чужд гръб.

Поздрави!

Весели празници на всички! :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Galleony , мисля, че темата е да се коментира конкурса, а не автора. Разбира се, хубаво е, че исказа своето мнение. Все пак, знам, че доста хора ще прочетат това, което си написал и бих искала да оборя някой неща.

Аз също не симпатизирам на Слави Трифонов като личност, но не мога да отрека, че доста неща е направил както трябва и на доста хора е помогнал. Не знам дали г-н Трифонов краде бонбони, коли, дъвки или пр. , но съм на 100% сигурна, че що се отнася до конкурса "Танцувай с мен" или "Сървайвър" - не, не е откраднал идеята. Има един закон "Закон за авторското право и сродните му права" и там много точно е описано, кой какво право има върху произведения на изкуството, науката, литературата и пр. Накратко без да цитирам: този, който има авторски права върху дадено произведение, има правото да даде това произведение за ползване на някой друг човек, организация и пр. , срещу съответна сума. В този ред на мисли, много ме съмнява , голяма телевизия като БТВ да не е уредил въпроса с ползването на идеята и т.н. Както и Нова телевизия съответно за "Биг Брадър", "Стар Академи" , "Стани богат" и т.н.

Сама за себе си разбирам законите, когато ги прочета, но ми е малко трудно да ги обяснявам понякога. Затова, ако не си разбрал какво имах предвид може да потърсиш и да прочетеш закона. Мисля, че преди да обвиняваме някого в каквото и да било трябва по отблизо да се запознаем с фактите. Рабира се, напълно ще те разбера за това, което написа, Galleony, ако ми кажеш, че работиш за някой в-к от "жълтата преса", все пак всички, които работят за такива издания трябва да си изкарват прехраната, било то и на чужд гръб.

Поздрави!

Весели празници на всички! :wors:

Весели и на теб! Незнам дали пак ще влезеш и ще прочетеш, и много мразя да се обяснявам, ама това, което пишеш не оборва думите ми!

Станислав Тодоров Трифонов не е платил така както Сиа Адвертайзинг (мисля беше) са платили на Ендемол за Биг Брадър да кажем! Тази продуцентска къща си е платила пълните права за шоуто!

А като каза за Сървайвър и ме подсети за Вот на доверие, което пак е на г-н Трифонов, както и Красавицата и Отличникът!

Те не са платени, а просто за да не се плащат се изменя малка част от оригиналите, малко се деформират тези шоа, и стават все едно са негово творение!

Може би изключение прави само Сървайвър! А за това дали е помогнал? Незнам на кого е помагал, но знам че спираше таланта на актьори и певци, като искаше те да се изявяват само в неговото шоу! Айде стига толкоз!

Гледайте конкурса, но ако имате възможност гледайте конкурсите за танци и по другите телевизии!

Глобално погледнато танците са невероятно нещо! Те(танците) те карат да разпуснеш, поддържат физическа форма, развиват въображението и импровизацията!!!

А за щастие не съм вестникар от "жълтата преса"! А се занимавам с много по творчески процеси и разпускам с танци :yanim::rolleyes:cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе не знам за конкурса, ама аз съм отчаяно влюбена в Метин Енимехмедов!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Весели и на теб! Незнам дали пак ще влезеш и ще прочетеш, и много мразя да се обяснявам, ама това, което пишеш не оборва думите ми!

Станислав Тодоров Трифонов не е платил така както Сиа Адвертайзинг (мисля беше) са платили на Ендемол за Биг Брадър да кажем! Тази продуцентска къща си е платила пълните права за шоуто!

А като каза за Сървайвър и ме подсети за Вот на доверие, което пак е на г-н Трифонов, както и Красавицата и Отличникът!

Те не са платени, а просто за да не се плащат се изменя малка част от оригиналите, малко се деформират тези шоа, и стават все едно са негово творение!

Може би изключение прави само Сървайвър! А за това дали е помогнал? Незнам на кого е помагал, но знам че спираше таланта на актьори и певци, като искаше те да се изявяват само в неговото шоу! Айде стига толкоз!

Гледайте конкурса, но ако имате възможност гледайте конкурсите за танци и по другите телевизии!

Глобално погледнато танците са невероятно нещо! Те(танците) те карат да разпуснеш, поддържат физическа форма, развиват въображението и импровизацията!!!

А за щастие не съм вестникар от "жълтата преса"! А се занимавам с много по творчески процеси и разпускам с танци :wors:;)cool.gif

Че и тези танцьори са мн талантливи ти явно не си ги гледал.Не знам дали Слави е взаимствал от др предавания ама този конкурс наистина е мн интересен и показва таланти!

Редактирано от _Bri_ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Забелязал съм,че винаги оная русата,която е от журито и е от балет Магаданс ВИНАГИ(ще го повторя пак)дава 5 на ....Паришева(забравих първото й име)

А тя танцува страхотно.Аз дори съм за нея.И много съм възмотен как може да има такива хора,които да не оценяват по възможностите а по други работи....(явно тая от журито е яд,че не може да играе толкова хубаво...) sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Забелязал съм,че винаги оная русата,която е от журито и е от балет Магаданс ВИНАГИ(ще го повторя пак)дава 5 на ....Паришева(забравих първото й име)

А тя танцува страхотно.Аз дори съм за нея.И много съм възмотен как може да има такива хора,които да не оценяват по възможностите а по други работи....(явно тая от журито е яд,че не може да играе толкова хубаво...) sad.gif

Оная русата е шефката и хореографката на Магаданс и изглежда доста злобна като човек :rolleyes: Нищо чудно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз това забелязах - злобният поглед, който й хвърли замалко да прогори камерата :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Снощи се прибрах специално да ги гледам и бях приятно изненаданот Евгени просто се справи блестящо както и Живко!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остават 2 кръга до първото кръгче с Ферари-то. Жалкото е, че много късно Слави се усети и смени начина, т.е момента на оценяване. Не е редно в един кръг да има 9 оценки 30. От това най-ощетена остана Лилия Иванова, защото момичето определено бе над всички поне в 3 кръга. Метин се очертава като фаворит за возилото, но в 1-2 случая бе облагодетелстван от посочената по-горе неправда.

Е, винаги ще има ощетени и лансирани, оценките са чисто субективни, моята - също.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм вече за Лилия Иванова! Таз танцува супер добре аама жените от комисията все и смъкват оценката

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то май като гледам БТВ е вече на Дългия Славист. колкото конкурса- За * Станчева съм

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този конкурс според мен е напълно нагласен.

1. Това е конкурс за аматьори. Кирил е професионален танциор!!!

2. Журито е некомпетентно

3. За няколко изпита поразяха сериозно Самоел, а момчето е много добро

4. Росен Петров в качеството си на какъв оценява.

5. Всички знаят че Слави е националист... Няма да даде ферарито на хора които носят фамилиите Ованесян или Алимехмедов.

Всичките конкурси до тук бяха субективни и не се избраха наистина най-добрите. Изключвам конкурса за актьора!

Но там момчето ми е страхотен приятел. Може да съм малко пристрастен от тзи гледна точка.

Да се върна обаче на този конкурс.... Задачите се избират премерено. От повече от месец знам че ферарито е гласено за Кирил. А той от три изпита насам не прави нищо ново освен по няколко шпагата.

Да си кажа мнението все пак и за хореографката на балет Магаданс - отвратителна жена... злабарка от всякъде.... дава най-ниски оценки просто защото завижда на по-хубавите от нея жени. а те на тази земя да около 90%...

Редактирано от rudidelpiero (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем... така е при Славито, нагласено е. Поне шоу гледаме :hush:

Браво на Метин, браво и на Йоана. Те ме впечатлиха с изпълненията си :)

Редактирано от baby_muse (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече го виждам как хвърчи в Русе по Борисова. :hush: И да му го загъвате на човека. biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

5. Всички знаят че Слави е националист... Няма да даде ферарито на хора които носят фамилиите Ованесян или Алимехмедов.

Всичките конкурси до тук бяха субективни и не се избраха наистина най-добрите. Изключвам конкурса за актьора!

Но там момчето ми е страхотен приятел. Може да съм малко пристрастен от тзи гледна точка.

Да се върна обаче на този конкурс.... Задачите се избират премерено. От повече от месец знам че ферарито е гласено за Кирил. А той от три изпита насам не прави нищо ново освен по няколко шпагата.

Да си кажа мнението все пак и за хореографката на балет Магаданс - отвратителна жена... злабарка от всякъде.... дава най-ниски оценки просто защото завижда на по-хубавите от нея жени. а те на тази земя да около 90%...

Съгласна съм с теб - конкурсът е нагласен, но доколкото знам ферарито е определено за Лилия, а не за Кирил.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В крайна сметка всичко е само едно шоу - не е националната купа, че да искаме професионално жури и т.н. Във всеки конкурс има пристрастия и лични предпочитания, но Славчо малко се изложи вчера с това постоянно настояване защо били намалили оценката на Лили - хем сам си е сформирал комисия, хем после е недоволен. Ми да ги предупреждава предварително хората как и за кого да гласуват cool.gif

Отдалеч си личи, че много иска да даде Ферарито на Лилия - и ми се струва, че накрая така ще стане.

Не съм съгласна и за това, че няма да даде Ферарито на хора с по-екзотични фамилии - все пак в кои век сме, подобни изводи са направо смешни.

За Ася - и аз имам същите наблюдения - но не може всички жени да са красиви и талантливи, а злобата доста помага в такива случаи :nono:

Целият конкурс вчера много ме израдва (с изключение на бесните кючеци на Малина, които за малко да свалят Метин от временното първо място).Особено кънтрито на Павлина и Иво Танев - много оригинална идея ;)

Шоуто покрай самото танцуване е страхотно, но оценяването след това разваля цялостното впечатление :yanim:

Редактирано от shanna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кирил може да е професионален танцьор но тва не значи че той ще вземе наградата. За сега Метин води а аз не мисля че е правилно щото той не се справя токова добре но вече на съдиите им е симпатичен и вече му дават само по 30 точки! И според мен Ованесян наистина последните изпити малко се поизложи :) Аз съм за Лилия и тя наистина се представя най-добре засега :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване