Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Игрите ми забиват по за 15-20 секунди !?

Препоръчан отговор

Здравейте, преди 4 дена си взех нова машина - Pentium D820 2.8Ghz, RAM 2x512 Supertalent DDR-2 533

Video Card - Galaxy 7300 GT 128DDR 128 bit Monitor KTC 19" LCD и др :baby:

При тая конфигурация не мисля, че GTA San Andreas трябва да ми забива !?

Забива и след 20-30 секунди пак почва, същото става и с El Matador,The GodFather, NFS Most Wanted и Carbon.Даже когато съм в менюто на игрите пак зациклят през някви интервали. Незнам на кво се дължи това нови драйвери ли ми трябват, някви настроики ли трябва да направя на видео картата !? Kойто знае на кво се дължи тоя проблем моля да пише.

Мерси предварително :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен забиваше така GTA-то, според мен проблемът не се дължи на хардуера ти, а на софтуерен конфликт,

който се проявява при определени ситуации :angry:

Пробвай с други драйвери и все пак провери температурите с Everest и направи малко тестове за стабилност.

Редактирано от myd (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

При мен проблемът беше същият и се оказа че се дължи на прегряване на видео-картата.След смяна на вентилатора всичко се оправи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина както те съветват по-горе ако накъсва провери дали нямаш някоя гадинка !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване