Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дългата коса подлудява мъжете

Препоръчан отговор

Косата и прическата издават не само навиците, вкусовете и пристрастията ни, но и темперамента ни и най-съкровените прояви на нашата индивидуалност.

Любовен гъдел по неговото тяло

Какво може да възбуди мъжкото въображение? Специалисти твърдят, че това са най-вече разпилените по гърба коси, които се полюшват в такт с женската походка или с всяко движение на тялото. Както и къдриците, които кокетливо въртят между пръстите си жените. Но и също лекият "любовен гъдел" на женските коси по тялото на партньора...

Прическата издава характера

Жените, които връзват косата си ниско отзад на врата, са сдържани и уверени в себе си.

Особен "издайник" на човешкия характер е бретонът: както при мъжете, така и при жените обикновено под него се крият срамежливите, неуверените, инфантилните.

Дългата коса при мъжете, съчетана с брада, мустаци и бакенбарди, макар и да се възприемат като белег на артистичен, анархичен и бохемски характер, не винаги е признак на мъжественост - точно обратното: това съчетание издава комплексираност, инфантилизъм, неувереност в собствената личност, лицемерие. Такива мъже, склонни "да се крият" зад "завесата" от коси, не са никакви импозантни любовници, както изглеждат, а всъщност са слаби, често истерични интимни партньори.

Дългата гъста коса, свободно падаща по женските рамене, казва много неща за притежателката си - една необикновено енергична, волева, доста импулсивна, инициативна и в личните отношения, натура.

Най-поносим характер имат хората, предпочитащи стъпаловидна стрижка или онези, които носят средно дълги коси: мъжете с такава прическа са романтици, а жените - отстъпчиви, спокойни и весели.

Късо подстриганите - за тях са присъщи уравновесеност, борбеност, дух на съзнателност. Те са лидери във всичко: в бизнеса, спорта, приятелството, секса...

Източник "РОЗАЛИ"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи да не се подстригвам много късо :shake_puter:

Дам, има нещо вярно в тези думи. Само леко за бритона не съм съгласна :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Дългата коса при мъжете, съчетана с брада, мустаци и бакенбарди, макар и да се възприемат като белег на артистичен, анархичен и бохемски характер, не винаги е признак на мъжественост - точно обратното: това съчетание издава комплексираност, инфантилизъм, неувереност в собствената личност, лицемерие. Такива мъже, склонни "да се крият" зад "завесата" от коси, не са никакви импозантни любовници, както изглеждат, а всъщност са слаби, често истерични интимни партньори.

Най-поносим характер имат хората, предпочитащи стъпаловидна стрижка или онези, които носят средно дълги коси: мъжете с такава прическа са романтици, а жените - отстъпчиви, спокойни и весели.

Баси.

Начи толкова много години съм бил "инфантилен,комплексар,неуверен в себе си и лицемер"...

А от 3 седмици съм станал романтик! ;)

Едит:Колежката отдоле се изрази най-точно.

Както винаги де. :P

Редактирано от algor (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дрън дрън...аз съм била всякаква...И кво характера ми се сменя периодично ли? Винаги съм смятала подобни глупости за глупости. Е и аз се изказах biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Редактирано от dindi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Дългата гъста коса, свободно падаща по женските рамене, ....

леле мале, това е едно от малкото неща които могат да ме изкарат от равновесие ....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е моята като е дълга до дупето ми да не би да са се препълнили лудниците ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Най-поносим характер имат хората, предпочитащи стъпаловидна стрижка или онези, които носят средно дълги коси... а жените - отстъпчиви, спокойни и весели.

Поносим характер, ха-ха-ха, ще си я принтирам тази статия за доказателство... аз от кога убеждавам хората около мен, че характера ми е точно такъв, ама кой знае защо все не ми вярват biggrin.gif Отстъпчива съм - хм... понякога (все пак съм лъвица :P ), спокойна и весела - е, да, това вече съм аз ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е поредното клише като зодиите, формата на носа, позата при спане, големината на краката и т.н. и т.н. Човек е такъв, за какъвто се мисли - ако се слага в някакви граници и матрици, то и ще бъде ограничен, "послушен" и скучен.

А това, че коса, която се спуска по женско тяло привлича мъжете в някаква степен е вярно. Май единственото вярно нещо. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Дълга черна лъскава коса - няма по красиво нещо от това. cool.gif

Айдееее сега пък черна, че и лъскава (и с малки гърди :yanim: ) - бая жени изхвърли от върволицата, чакащи ред biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Но и също лекият "любовен гъдел" на женските коси по тялото на партньора...

Не знам върху тялото на партньора какъв е ефекта, но аз умирам от удоволствие да усещам косата си по раменете и гърба. :eek: Това признак на какво е, не са споменали в "РОЗАЛИ" biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Дълга черна лъскава коса - няма по красиво нещо от това. cool.gif

Ееее, аферим, ашколсун, машалла и т.н... една приказка на място в цялата тема biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесвам брюнетки ! незамисимо с дълга или къса, мръсна или чиста , с въшки или без въшки, с мирис на жожоба или на сапун коса!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Айдееее сега пък черна, че и лъскава (и с малки гърди :) ) - бая жени изхвърли от върволицата, чакащи ред biggrin.gif

Това че харесвам такива жени не значи че другите са на заден план cool.gif Само едно гадже съм имал с такава коса между другото..

бая жени изхвърли от върволицата, чакащи ред biggrin.gif

Е как да съм изхвълил.....напротив приемам предложения. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е-е-е-е-е,прецакала съм се...Толкова време бях с дълга коса и точно сега намерих да се подстрижа.... :) За мъжете незнам,ама аз сега доста по-лесно си я поддържам,така че.... cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Особен "издайник" на човешкия характер е бретонът: както при мъжете, така и при жените обикновено под него се крият срамежливите, неуверените, инфантилните.

Бретонът пък е много относителен,днес съм без бретон и с дълга коса,утре с бретон и къса коса примерно.Тази седмица се подстригах с бретон и това какво трябва да означава,че изведнъж ставам срамежлива,неуверена и инфантилна,точно обратното,не съм такава.И като съм със стъпаловидна подстрижка съм отстъпчива,спокойна и весела и имам поносим характер?Не,не отстъпвам.Хах,колко смешно само.Нищо вярно няма от това,което прочетох.Съдя по себе си,не знам за другите. :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване