Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Посетете адреса - Окултен център Селена - и ще разберета защо има такива шарлатани! Проверете и колко струва платената услуга, а също и броя регистрирани!

По ценорасписа ще ги познаете! Божи дар не бива да се използва комерсиално! Всяка комерсиализация на духовното води до тежки кармични проблеми и за даващият и за вземащият! Не може да се бъзикаме с Бога!

Селена я познавах лично.

Истинското й име е Нейка,още преди да се захване с тия шарлатании.

Живееше в квартал Ботунец.

Не съм й ползвала услугите,много ми беше стряскашо и без това за целия Космос,с който контактува та тъй.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много интересна тема :bye1:.....човек щом иска да вярва и да си дава парите парите за нещо, няма сила която да му забрани това. Аз лично развалям магии за бира, дупе и кебапче.....щото е криза :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много интересна тема :).....човек щом иска да вярва и да си дава парите парите за нещо, няма сила която да му забрани това.

Аз лично развалям магии за бира, дупе и кебапче.....щото е криза :wors:

Аз пък кат` ти прочетох как си написал мнението си и се замислих що е то "магия за дупе" и "магия за кебапче" и има ли то почва у нас ? :clap: Щот` кат` му развалиш на някой магията за дупе и то ще падне :bye1: , а за второто не се сещам нито един себеуважаващ се месояден човек, който ще позволи да му развалят кебапчетата. Сакън, нидей! :cool:

Октим, дай линк, защото аз открих два сайта - в единият не намерих ценоразпис, в другия беше посочено , че ценоразписа е плаващ. ПРедполагам, че се определя от ползваните материали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре , нека приемем, че наистина има магии! Как ви се струва да дадете 1250 лева за четири сеанса по около 15 минути всеки, за развалянето на магията?????? :bubblegum:

Днес един приятел ми сподели факта, че известна в тези среди гадателка взима по толкова. Мале, мале, добра заплата си докарва тази дама! Ами ако е шарлатанка?!

Здравето и живота са безценни. За нормално се приема човек да иска да ги запази, особено своите. Всичко си има цена. Да заплатиш нещо - това е начин, чрез който е устроен този свят.

Има само Един, който дава, при това дава уж безплатно, въпреки че някъде пише за десятък. Какво пък, най-много да дадеш себе си.

Злоупотребяването с човешката вяра, търпение, манипулациите,... са наистина не добри неща. Никой не иска да му се случват, но често хората си ги причиняват един на друг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато има наивни хора, ще има и шарлатани, дето да искат по 1250 лева. Принципа на хранителната верига...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anjel Dimitrov написа:

Значи посочете ми други стимули освен финасовия ,човек да помага на непознати ?!

Стимулът е необходим, когато няма достатъчно желание. Целта на стимула е да усили желанието, добавяйки нещо към очаквания резултат. Ако само по себе си желанието да помогнеш е достатъчно силно, стимул не ти е нужен. Самото желание се явява стимул. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Shiniasu написа:

Стимулът е необходим, когато няма достатъчно желание. Целта на стимула е да усили желанието, добавяйки нещо към очаквания резултат. Ако само по себе си желанието да помогнеш е достатъчно силно, стимул не ти е нужен. Самото желание се явява стимул. 

Аз лично нямам никакво желание да върша каквото и да били без стимул.

И да допълня ,,Всичко си има цена" няма нещо ,което да няма цена.Някой ако иска да ме обори за това че има неща без цена да ми посочи нещо ,което няма цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Anjel Dimitrov написа:

Аз лично нямам никакво желание да върша каквото и да били без стимул.

Това си е ясно и от предходното, което беше написал. Аз така или иначе не настоявам да правиш нещо без пари. 

Всичко се заплаща по един или друг начин. И това, което получаваме, и което даваме. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Shiniasu написа:

Това си е ясно и от предходното, което беше написал. Аз така или иначе не настоявам да правиш нещо без пари. 

Всичко се заплаща по един или друг начин. И това, което получаваме, и което даваме. 

Лака полека ,ще започнем да пишем на разбираем език.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И така да допълня.Примерно се разболявате от дадена болест и отивате на лекар или доктор (както ви е удобно),лекарят или доктора ви поставя диагноза, взема пари за преглед и ви предписва лекарства,след това вие отивате в аптеката да си купите лекарствата против дадената болест за да се излекувате- всичко това струва пари (а имаше време когато беше безплатно).Значи за да живеете пълноценно трябва да сте здрави и здравето струва пари.И сега един въпрос ,,Защо ,когато здравето струва пари ,защо предизвикването от някого на това да имате късмет и добро стечение на обстоятелствата ,които да работяв във ваша полза да бъде безплатно?"-Нима някой е длъжен да повишава качеството на живот на някого срещу нищо?при все ,че за това да разваляш магии ,уроки и проклятия се изисква първо дарба от Бога ,и след това дълъг процес на обучение и развитие на дарбата,ако я имаш изобщо. И в последно време има доста ,които са развили дарбата и цените доста паднаха и вече са разумни почти при всички и доста достъпни за всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Anjel Dimitrov написа:

И така да допълня.Примерно се разболявате от дадена болест и отивате на лекар или доктор (както ви е удобно),лекарят или доктора ви поставя диагноза, взема пари за преглед и ви предписва лекарства,след това вие отивате в аптеката да си купите лекарствата против дадената болест за да се излекувате- всичко това струва пари (а имаше време когато беше безплатно).Значи за да живеете пълноценно трябва да сте здрави и здравето струва пари.И сега един въпрос ,,Защо ,когато здравето струва пари ,защо предизвикването от някого на това да имате късмет и добро стечение на обстоятелствата ,които да работяв във ваша полза да бъде безплатно?"-Нима някой е длъжен да повишава качеството на живот на някого срещу нищо?при все ,че за това да разваляш магии ,уроки и проклятия се изисква първо дарба от Бога ,и след това дълъг процес на обучение и развитие на дарбата,ако я имаш изобщо. И в последно време има доста ,които са развили дарбата и цените доста паднаха и вече са разумни почти при всички и доста достъпни за всички.

Че е дарба - дарба е , да прибираш на лековерните парите ! Плащай ! Имаш право за всяка тъпотия да плащаш . Ако е своя - двойно и повече.......докато ти дойде акъла в главата ......ако дойде ! :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Shiniasu написа:

Според дарбата, която всеки е приел, служете с нея един на друг като добри настойници на многообразната Божия благодат.

/1 Петър 4:10/

Болни изцелявайте, мъртви възкресявайте, прокажени очиствайте, бесове изгонвайте; даром сте приели, даром давайте.

/Матей 10:8/

"....преди 43 минути, by_chechi написа:

се изисква първо дарба от Бога...."

Такова нещо аз не съм писал ! :nono:

Настоятелно моля , да не ми се преписват чужди мисли ! :nono:

Макар да съм склонен да го приема до някъде и само в известен смисъл .....само в смисъл , че дарбата като дарба я има .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, by_chechi написа:
"....преди 43 минути, by_chechi написа:

се изисква първо дарба от Бога...."

Такова нещо аз не съм писал ! Макар да съм склонен да го приема до някъде и само в известен смисъл .....в смисъл , че дарбата като дарба я има .

Да, ще го оправя.

преди 1 час, Anjel Dimitrov написа:

се изисква първо дарба от Бога

Според дарбата, която всеки е приел, служете с нея един на друг като добри настойници на многообразната Божия благодат.

Болни изцелявайте, мъртви възкресявайте, прокажени очиствайте, бесове изгонвайте; даром сте приели, даром давайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Shiniasu написа:

Да, ще го оправя.

Като копираш - копирай ! Не го поправяй !....:nono:

Това е причина за множество недоразумения от хиляди години насам .

"Технически" погледнато - повреден , ама много повреден телефон....:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Shiniasu написа:

При мен не беше съвсем даром.Доста неща се случиха преди да развия дарбата си,затова и не е напълно даром.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, by_chechi написа:

Че е дарба - дарба е , да прибираш на лековерните парите ! Плащай ! Имаш право за всяка тъпотия да плащаш . Ако е своя - двойно и повече.......докато ти дойде акъла в главата ......ако дойде ! :lol6:

Само да спомена ,че при първото разваляне на магия ,проблем дето се е проточвал 10 години се разреши за 3 дни,и това е най големия стимул поради който се занимавам с това(основната ми цел е да помогна на нуждаещите се.Това ,че някой не го боли зъб,не означава ,че аулина е ненужен.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Anjel Dimitrov написа:

.....Това ,че някой не го боли зъб,не означава ,че аулина е ненужен.)

Ето , тук си в 10-та ! Неотразимо ! :) Само да спомена , че аулина само облекчава временно..... Не лекува ! :nono:

......Не си ли заведеш болния зъб на време при зъболекар , зъбът ще те заведе....спешно в спешното ! :lol6:

885664.pngimages?q=tbn:ANd9GcQZWMDJJ4S8YzimalI8Y9V

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.10.2019 г. в 19:24, by_chechi написа:

Ето , тук си в 10-та ! Неотразимо ! :) Само да спомена , че аулина само облекчава временно..... Не лекува ! :nono:

......Не си ли заведеш болния зъб на време при зъболекар , зъбът ще те заведе....спешно в спешното ! :lol6:

885664.pngimages?q=tbn:ANd9GcQZWMDJJ4S8YzimalI8Y9V

Ако не си добре спиритуално и те е подгонил карък, развалянето на уроки,магии или проклятие,е от съществено значение,защото спиритуалното безхаберие ,често се предава на наследниците(сам можеш да се огледаш и да  намериш примери ,колкото си поискаш.).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Anjel Dimitrov написа:

....сам можеш да се огледаш и да  намериш примери ,колкото си поискаш......

Ако трябва да говорим сериозно - самовнушения !

Първото условие да те "хваща" уроки е да им вярваш . :nono:

Тогава , разбира се , всичко каквото си поискаш можеш да си измислиш , да "видиш".....

Мен уроки не ме хваща ! :lol6:

......по същата причина и хипноза не ме хваща . За да се случи трябва ти сам да го поискаш и да си повярваш .....

Иначе сам , съвсем съзнателно и управляемо си помагам със самовнушения , когато ми трябва......и т.н. подобни умения , които всеки може сам в себе си да възпита !......

Говоря , разбира се за нематериални въздействия ......

на 11.08.2019 г. в 14:40, Anjel Dimitrov написа:

...Някой ако иска да ме обори за това че има неща без цена да ми посочи нещо ,което няма цена.

Даже теб като гледам примерът е достатъчен , че да направиш разлика между Истина и Измислица !

Самият ти раздаваш тук акъли безплатно . Нещо повече - без някой да ти ги е искал ! :nono:

.....ако не го гледаме като инвестиция в измислено бъдеще....:lol6:

Ето на ! И аз раздавам акъл , без да очаквам цена , плащане..... ! :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, by_chechi написа:

Ако трябва да говорим сериозно - самовнушения !

Първото условие да те "хваща" уроки е да им вярваш . :nono:

Тогава , разбира се , всичко каквото си поискаш можеш да си измислиш , да "видиш".....

Мен уроки не ме хваща ! :lol6:

......по същата причина и хипноза не ме хваща . За да се случи трябва ти сам да го поискаш и да си повярваш .....

Иначе сам , съвсем съзнателно и управляемо си помагам със самовнушения , когато ми трябва......и т.н. подобни умения , които всеки може сам в себе си да възпита !......

Говоря , разбира се за нематериални въздействия ......

Хубаво написано.

преди 50 минути, by_chechi написа:

Даже теб като гледам примерът е достатъчен , че да направиш разлика между Истина и Измислица !

Самият ти раздаваш тук акъли безплатно . Нещо повече - без някой да ти ги е искал ! :nono:

.....ако не го гледаме като инвестиция в измислено бъдеще....:lol6:

Ето на ! И аз раздавам акъл , без да очаквам цена , плащане..... ! :nono:

Не е точно безплатно.На бартерен принцип е ,,помагаш -помагат ти" така се усъвършенстваме и утвърждаваме чрез дискусиите във форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...