Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Моля обяснете системата за наказателни точки

Препоръчан отговор

Моля обяснете системата за наказателни точки. Получих 2 такива и незнам какво следва.

Бих искал да знам: защо се получават?

кой може да ги раздава?

има ли някакви санкции, какви са и при какъв брой точки се

налагат?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наказателни точки се получават когато се наруши някое от Правилата на форума - право да наказват имат администраторите и някои модератори.

Всеки има право на 5 наказателни точки след което следва автоматичен Бан и препоръки да използвате друг форум.

В момента се обсъжда идеята да се пусне ситема за Репутация на потребител в която всеки има права да гласува положително или отрицателно за даден потребител - само по веднъж - и така се изгражда един процент на репутация за даден потребител .. и ако този процент мине в отрицателни стойности следва автоматичен бан. Това е като номинация за изгонване - ако по - голямата част от хората във форума сметне, че не сте желан сред нас и не помагате на никой а само пускате СПАМ по този начин може да ви изгони от форума.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да но така някой,защото не харесва нечие мнение или просто така ще гласува отрицателно,може би без причина.честно ли е? :nono

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
да но така някой,защото не харесва нечие мнение или просто така ще гласува отрицателно,може би без причина.честно ли е? :nono

<{POST_SNAPBACK}>

Гласа на един човек не може да изгони един потребител всеки има право да гласува по един път за един потребител.. ще са нужни примерно 50 отрицателни гласа без нито един положителен за да се изгони потребител .. е повярвайте ми аз ако по някакъв начин разбера, че 50 човека са против даден потребител ще го изгоня от форума и без подобна ситема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласа на един човек не може да изгони един потребител всеки има право да гласува по един път за един потребител.. ще са нужни примерно 50 отрицателни гласа без нито един положителен за да се изгони потребител .. е повярвайте ми аз ако по някакъв начин разбера, че 50 човека са против даден потребител ще го изгоня от форума и без подобна ситема.

<{POST_SNAPBACK}>

Не знаех за това... sad.gif Затова да питам отвреме - предполагам че ще може да се гласува за даден потребител след определен брой постове във форума. Все пак да не забравяме за неща като прибързаното мнение и лошото първоначално впечатление...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо при мен хем се показва скалата за предупреждения, хем пише 0% ( Warn: (0%) )? Или скалата я виждам само аз?

Редактирано от Vegetto (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А защо при мен хем се показва скалата за предупреждения, хем пише 0% ( Warn: (0%) )? Или скалата я виждам само аз?

<{POST_SNAPBACK}>

Всеки вижда само,собствената си скала.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Според мен недобросъвестните потребители на този форум отдавна го гледат само на screenshot :) . Рейтинговата система , ами.. според мен няма да доведе до масови изгонвания , ако това си мислите. Напротив, редки ще са случаите, когато ще се наложи да се покаже изхода на даден потребител. Полезна ще е обаче.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като идея не е лошо,но ми се струва малко неосъществима!!!Пък и в нашия форум,сме само интелигентни хора и тези който имат някакви претенции...знаете какво става с тях... ;) !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Kal и аз мисля че това е не подходящо.От каде другите ще знаят какъв съм че да ме изгонят като не ме познават.Сългасен сам това да стане ама поне искай мненията на другите защо да изгонят дадения потребител.Някой сигурно ще кажат че другия публикува прекалено много съобщения.Това според мен не е причина за изгонване. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами от постовете ти във форума. Според мен така оценката ще е по-реална. Напълно съгласен съм с въвеждането на райтинговата система.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По цял свят е така. И гласът на един недобросъвестен потебител почти не може да измен и нещата. В повечето от чуждите форуми, в които влизам, има такова нещо, и никой не злоупотребява с него. Така няма спам и всеки се стреми да помага, а не да пуска постове само за бройка. Иначе казано - за.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване