Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Има ли песен, която ще ви напомни за стара връзка

Препоръчан отговор

• Отговори 149
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Забравих за Jewel - Foolish Games.mp3 , тя също..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Prodigy - Firestarter

Тази песничка колко неща ми напомня ама няма да ги поствам тук и ще си се правя на потаен :down:

Относно миналото - не плачи защото е свършило, а се усмихни защото се е случило...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Васил Найденов-По първи петли

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...
да Сашо роман-мои ангеле

<{POST_SNAPBACK}>

Споделям мнението ти и аз - тая песен като я чуя и направо ...

Другата ми много емоционална песен е на Eric Clapton - Wonderful tonight

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еее да си спомня и аэ ;) Камнно сърце-Лияна много старо но наистина навявящо спомени.....песента на която винаги ще настръхвам е Анелия-Само тишина :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
cool.gif Е тая тема си за похвала ;) вного са ми случеите но за Металика и The unforgiven не се забравя лесно . А най тормозното преживяване бе на абиториенската ми , а песента веше ФСБ след десет години . На тая песен сам ревал . :P;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Беше отдавна,но остана завинаги

Тя,песента -

*Писмо,запечатано с целувка* на Джейсън Донован -

и първото момче,което се влюби в мен,беше първата любов - любов недолюбена,неизживяна,ненацелувана...

...Загина при изпълнение на воинския си дълг...

Аз останах само с тази песен...

...И винаги,когато тя звучи,той идва при мен от Там,идва да изтрие сълзите ми...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споменът за всяка моя емоционална връзка е тръпката, която определям като съвкупност от много елементи като действие, място, фраза, мирис, вкус и много други, както разбира се и песен. Повтарянето на дори един от тях отключва спомена и предизвиква повторното му преживяване. С песни свързвам много моменти със силен емоционален заряд от живота си, като си давам сметка, че най-живи са спомените от раздялите или края на любовите ми. Тези спомено-развързващи песни, така да се каже, като по правило са все изпълнявани от мъже /не красавци, а дори малко грозноватички, но задължително с невероятен и неустоим мъжки чар – Стинг, Брайън Адамс, Ерик Клептън, Род Стюърт, Сантана, Марк Антъни, Уили Нелсън – по мое скромно мнение мъжът с най-прелъстителен глас/ на английски език с покъртителни текстове, задължително за любов. Нали и Вие чувствате нещата така? Единственото изключение от това е песента “Искам да съм сам” на Георги Христов, която свързвам с една кратка връзка, от която получих много нежност и топлота. От останалите незабрами любовни песни в моя живот не мога да отмина изброените по-долу. Посочвам доста песни, защото всяка от тях има своя чар – аз си ги обичам всичките. Моля всички Вас да ми посочите линк-ове към тях, защото ще бъде чудесно да си оформя една селекция от чувствена музика. Ще ми бъде много приятно, ако повече хора чуят тези песни. Може би за някого ще отключат забравени преживявания, а за други ще създадат спомени. Надявам се:

Sting – Fragile

Sting – Love is the seventh wave

Bryan Adams – Have you ever really loved a woman

Bryan Adams – I will always be right there

Willie Nelson – Bridge over troubled water

Willie Nelson – Let it be me

Willie Nelson – Always in my mind

Willie Nelson – That’s the way love goes

Santana – With a little help from my friends

Santana – Let me love you tonight

Cliff Richard – Let me be the one

Roxette – Place your love

Roxette – Go to sleep

Marc Anthony – Tragedy

Marc Anthony – I need to know

Прибавете на Пол Анка – Само ти и една прекрасна песен на френски, чийто изпълнител не знам – Ако не съществуваш ти, защо да съществувам аз – и се получава нещо много хубаво.

P.S. И много Ви моля помогнете ми да намеря една песен, която съм почти забравила, нямам никакъв спомен кой е изпълнителя, но в текста има една фраза “If you’re leaving, close the door, I am not expecting people any more…” . Пожелавам Ви приятни минути с моите споменни песни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
P.S. И много Ви моля помогнете ми да намеря една песен, която съм почти забравила, нямам никакъв спомен кой е изпълнителя, но в текста има една фраза “If you’re leaving, close the door, I am not expecting people any more…” .  Пожелавам Ви приятни минути с моите споменни песни.

<{POST_SNAPBACK}>

Deep Purple - "When A Blind Man Cries"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слави Трифонов и КуКу бенд - Жива рана

от тази песен болят спомени

Редактирано от ^KRISTALINA^ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Светла-тази вечер sad.gif:P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше едно време дует "Южен полъх" сигурно повечето не го знаете Орхан Мурат беше в него,та те пяха една многоооо тъжнааа песен"Ех,налей"

Ех,налей,налей нека пиян да умра,без любов,без мечти нека се стопя :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Savage Garden - To the moon and back

жестока песничка, за съжаление навяваща лоши спомени от една връзка sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Metallica - Nothing Else Matters

Guns'n Roses - Don't cry

2pac - Changes - на тази песен как плача...

Deep Purple - Soldier of Fortune

на Scorpions няма смисъл да ги изреждам..

Down Low - Another day in paradise

и още много други...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване