Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

TIR къса жигули в Ямбол-Голям смях

Препоръчан отговор

Значи ще ви копирам дирекно изказването на пича които ги разказва тия работи за да си запази стила и духа тази тема....

-->из tuning.bg<--

Мале хора ви разправям днеска седим на Тенево, и един чичка с един ДАФ спира на пътя (за тия къде не са идвали казвам че пътя е успореден на летището). Та въпросният тираджия спря бракмата си и дойде да зяпа. Явно не можа да издържи и се качи на камиона обърна на летището, свали си платформата (ремаркето), и са нареди на бялата черта с едно ненормално Ямболско жигули. Кво да ви кажа, тоя чичка с камиона направо отнесе ония гъзар с ладето, като куцо пиле домат. И после са чудите що карат тираджиите така

П.С. ще кача после 1 снимка да се посмеем малко

dsc02254.jpg

dsc02253.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ДА около 400 cool.gif Но идеята е че тези жигулки са много пипнати....и си представям пичагата как е реагирал като го е отнесъл тир-а:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

само да не го отнесе и на пътя..защото аз лично съм виждал какво става с трабанче, спряло рязко на пътя и после отнесено от тир.....беше под прицепа а за хората вътре казано честно си беше много тъжна история ( много неприятна и за гледане) така че не е много разумно да си имаш вземане даване с такива автомобили ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хех ама и вярвате

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MAKAPOB имаш ли елементарна представа този ТИР колко бега батка празен....????? :hush::down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората с това се занимават като хоби обичат да се състезават помежду си:down:Нормално е да са "пипнати" и то доста.Но мен специално не ме учудва това, че тира дърпа жигулката.Имали сме жигулка доста съм я карал и като знам как върви е нормално това:hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
MAKAPOB имаш ли елементарна представа този ТИР колко бега батка празен....????? :huh:  :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>

Е ако бягат толкова много няма да правят състезания с коли.

Той на хиляда хиляда и петстотин сменя а колата мога да я режа.Отначало може да дърпа много ама силата му не е в ускорението.Турбото докато се развърти.Дизел е.

Редактирано от MAKAPOB (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами точно защото е дизел. Доколкото знам дизела е с доста по-голям въртящ момент при доста по-ниски обороти. А това не е за пренебрегване. И 400-500 к.с. срещу не повече от 70-80. Да не пропускаме и по-добрата скоростна кутия на влекача. А и доколкото имам спомен тия дизели са с двойно турбо и разните му други екстри. Колкото и да я пипаш Жигулката си е Жигулка. Виждам от снимката, че не е Лада, а чиста Жигула.

Макаров, кой ти каза, че няма състезания за камиони. Има си и още как. Да не мислиш, че на тия писти дето гледаш Формула 1 само това се прави. Има туристически шампионат, супербайк, мотоциклетен шампионат, шампионат с камиони.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами точно защото е дизел. Доколкото знам дизела е с доста по-голям въртящ момент при доста по-ниски обороти. А това не е за пренебрегване. И 400-500 к.с. срещу не повече от 70-80. Да не пропускаме и по-добрата скоростна кутия на влекача. А и доколкото имам спомен тия дизели са с двойно турбо и разните му други екстри. Колкото и да я пипаш Жигулката си е Жигулка. Виждам от снимката, че не е Лада, а чиста Жигула.

Макаров, кой ти каза, че няма състезания за камиони. Има си и още как. Да не мислиш, че на тия писти дето гледаш Формула 1 само това се прави. Има туристически шампионат, супербайк, мотоциклетен шампионат, шампионат с камиони.

<{POST_SNAPBACK}>

Има само , че двигатела им работи с много по голямо налягане.Ускоряват от 0 за 8 сек.Този ме съмнява да падне под петнайсе.Не казвам , че Жигулата е голям звяр ама е значително по пъргава.Той има добра скоростна кутия ама като тръгне да сменя те са 16 предавки.И не се сменят както при леките автомобили.От там губи още.

Имах предвид не са толкова масови състезанията с камиони

Редактирано от MAKAPOB (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване