Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

mts1.gif

MAX Tuning Show е първото Tuning & Car Audio шоу в България, организирано от Tuning.BG, със съдействието на големи български фирми, развиващи дейност в областта на тунинга и озвучаването на автомобилите.

Началото на този вид мероприятия бе поставено на 03 Юли 2004 година с импровизирано Car Audio надсвирване в София, което бе отразено от големите медии в страната и пожъна голям успех. В отговор на нарастващият интерес към тунинга и музикалните системи за автомобили в България, нашият екип ще зарадва всички фенове с едно грандиозно щоу. Събитието ще се проведе на 15 Май 2005 година на писта „Божурище” - мястото, където вече 2 години се провеждат легални drag състезания.

Всеки желаещ, който има какво да покаже в областта на Tuning & Car Audio може да вземе участие в MAX Tuning Show. По време на събитието ще се проведе конкурс в две основни категории:

Car Audio и оптичен тунинг, като от своя страна тези две категории ще бъдат разделени на класове.

На шоуто ще присъстват утвърдени фирми, които могат да Ви бъдат полезни при желание да увеличите мощността на автомобила си или пък да подобрите музикалната си система. Поканени са всички фирми, чиято дейност е свързана по някакъв начин с автомобилите.

За обобщение:

На MAX Tuning Show Ви очакват най-атрактивните автомобили в България, най-големите фирми в областта на Тунинга и Car Audio-то, конкурс за „Мис MAX Tuning Show” и много награди за участниците и посетителите.

Гарантираме Ви:

Tuning - на МАХ,

Audio - на МАХ,

Награди - на МАХ,

Шоу - на МАХ !

Това е MAX TUNING SHOW!

ОЧАКВАМЕ ВИ!!!

map_small.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
cool.gif Дизел, аз ще съм там с една тунинг фирмичка (която победи на Тояга бусчето с музичката по сила и красота на звука...), така че ако искасш можем да се разберем и да се замъкнем заедно да се покефим...??? Всички са добре дошли!!! Ще се спретне чудно шоу!!!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бива...а и да не се разберем там може да се намерим. Знаеш ли към колко часа ще се почне дивотията?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Ехаааааааааа там съм!!! :P

То имаше и тоя месец на 8 и 9 и миналия на 19 и беше яко :huh:

Редактирано от wafi (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля да се появя с моита резачка да ви придам малко чувство за малоценост

iako_spoileri.jpg

cool.gif . Но трябва да видя да сьбера компанията

az_i_priateli.jpg

:rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Истинското шоу е предвидено за посочената от мен по-горе дата! А ако има нещо друго незнам, не съм се интересувал, че си вкарах едното возило в бокса и съм болен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Истинското шоу е предвидено за посочената от мен по-горе дата! А ако има нещо друго незнам, не съм се интересувал, че си вкарах едното возило в бокса и съм болен.

<{POST_SNAPBACK}>

Кое бе бате, таксито ли? :P

Аз търся нещо до 3 бона сега.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На таксито нищо си му няма(е на 265 000км., остана без съединител, ама на толкожа километри е нормално), иначе какво търсиш. Кажи предпочитания, нещо повече кажи може да се замисли.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе то и едно време си беше като сега, но това е друга тема.

Жоро, някаква малка колица търся. Харесал съм едно Клио. Кажи къде да ходя да му видят мотора, че имам някакви съмнения за него. Аз честно казано си мисля за ПроМобил ама там ше ми резнат главата....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ооооооооооооо, ако си толкова богат за проМобил добре....

Искаш диагностика, или искаш да ти кажат дали може да се пипа??? За диагностика ще ти кажа няколко места:

Диагностика:

-->автосервиз "Колос"->намира се срещу "Фантастико" в Люлин 1 (това двуетажното), или за по-лесно срещу "Нестле София".....ако не можеш да се сетиш грам, кажи ще се постаря да бъда по-ясен

---> гр.София,кв. Нови Искър(намира се по посока Своге->на 2км. от околомръсното), улица "Детска Песен"(улицата с детската градина), в края на улицата от лявата страна има винаги паркирани много автомобили...няма реклама, няма табелка, но търсиш Ивко! Момчето е едно от най-добрите! Ако искаш да те обича, не ходи преди 10:00ч. сутринта!!!имам и още нещо в предвит, ако искаш кажи, но там е повече за тунинг, макар че и диагностика ще ти направят! Айде със здраве за сега:)

П.П. може да са ми първобитни обясненията, но поне хората си ги бива!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Хахаха, не са ти първобитни обясненията! Това за Нестле е ОК, Нови Искър е далеч малко...иначе ще я закарам при един пич от Горна Баня. Лошото е, че първо трябва да й измисля акумулатор отнякъде, щото с тоя от Жига-та не мога да затворя капака на Рено-то...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване