Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Заслужаваме ли да имаме Национален отбор по футбол

Препоръчан отговор

@бате Ици

Мнооого добре... Гордостта си е гордост. Добре си давам сметка, че никой няма да ме чуе за спорта. А ние си имаме даже министър на спорта с недвусмислено "лого". А това, че не трябва да има централизиран (платен от нас, благодарение на държавните институции) спорт си е мое мнение, дажe да съм Андрешко.

Уважавам твоето мнение. Но производните на спортистите, ако се досещаш, ще ни извади от Европа.

P.S. Искам горещо да поздравя автора на темата. Перфектно.

Редактирано от nologo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 50
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Как може винаги така да става бе. Цял мач мачкаш, играеш прекрасно, правиш положения и накрая точно всичко да се обърка. Поне един път да имаме малко късмет, да се зарадваме и ние та да спрат и мненията че не трябва да имаме национален отбор. Сега с този мач вярно доста ни паднаха шансовете, но да не бързаме има още 5 мача. Успех българи юнаци.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Лоша работа сега незнам кои ни е виновен освен самите ние.Ицо според мен, много не на място пусна 2ма нападатели при положение, че водим в резултата.И друго се чудя не разбрали, че Иванков не е вратар за националният ни отбор.. не може всеки точен удар кои има към вратата ни да е гол това не е човешко трагично е.Здравко да пуска или Петков но не и този смешник.Какво става винаги играем добре винаги имаме много шансове и накрая нищо..?!

пс.Има още 5 мача но шанса ни почти е изравнен с 0.Сега трябва да се надяваме на яко грешки на 2та основни противника.И разбира се ние трябва на направим 5 победи което ще е доста трудно да не кажа непосилно.С тази игра или както повечето от вас казват късмет нямаме, или садията е против нас.Чудя ви се между вас няма ли реалисти или не искате да видите истината, че не виждате какво става по терена противника прави една две добри акати и гола идва ние правим много но импотентни.Спор няма, че много ни липсваха футболистите които не играха срещу Швеция но 2 3 птичики пролет не правят.Видя се играта ни е много по-добра с тях, но пак недостатъчно добра за да бием Унгария. която игра без 3мата си основни футболисти.

ппс.Както се вижда не бъзаме за никаде.CJ_Simo :)

Редактирано от sfmf (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за nologo

мойто момче в България ще има спорт без значение дали въобще имаме министър на спорта с някакво лого а и ако той ти е проблема успокоявам те идват избори вероятно ще го сменят

но кажи ми къде държавата нее наливала много даже прекалено много пари в спорта

нима има една държава по света където е имало олимпиада или друго световно спортно мероприятие и държавата да нее наляла много пари

хайде да не се правим на по католици от папата или да измисляме топлата вода

а ние си заслужаваме нашият национален отбор и сме длъжни да го подкрепяме независимо от резултата само заради факта че наш БЪЛГАРСКИ футболен отбор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Лоша работа сега незнам кои ни е виновен освен самите ние.Ицо според мен, много не на място пусна 2ма нападатели при положение, че водим в резултата.И друго се чудя не разбрали, че Иванков не е вратар за националният ни отбор.. не може всеки точен удар кои има към вратата ни да е гол това не е човешко трагично е.Здравко да пуска или Петков но не и този смешник.Какво става винаги играем добре винаги имаме много шансове и накрая нищо..?!

пс.Има още 5 мача но шанса ни почти е изравнен с 0.Сега трябва да се надяваме на яко грешки на 2та основни противника.И разбира се ние трябва на направим 5 победи което ще е доста трудно да не кажа непосилно.С тази игра или както повечето от вас казват късмет нямаме, или садията е против нас.Чудя ви се между вас няма ли реалисти или не искате да видите истината, че не виждате какво става по терена противника прави една две добри акати и гола идва ние правим много но импотентни.Спор няма, че много ни липсваха футболистите които не играха срещу Швеция но 2 3 птичики пролет не правят.Видя се играта ни е много по-добра с тях, но пак недостатъчно добра за да бием Унгария. която игра без 3мата си основни футболисти.

ппс.Както се вижда не бъзаме за никаде.CJ_Simo :)

<{POST_SNAPBACK}>

Не искам да се заяждам но почва МНОГО да ме дразни черногледството ти!

Точно ние сме реалистите а ти си обикновен черногледец!

Какво да кажа за снощия мач? Не ти ли хареса играта ни? Надиграхме ги и аз обвинявам единствено Бербатов за загубата на 2 точки. Имаше две излизания сам срещу вратаря от една и съща позиция и ако не при първото задължително при второто трябваше да вкара!

Изобщо не си ти човека който да се изкаже компетентно кой да е на вратата ни! Смените бяха с цел да се освежи средата на терена като не се нарушава схемата ни на игра.

пс. Нали ти беше дошло до гуша от "футболна мъка"? Нали не залужаваме да имаме отбор? Защо изобщо си се изтезавал да гледаш мача?

Редактирано от Spursy (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бербо определено се изложи... Въпреки това играха перфектно, имаше идея в играта им, този път...

Що се отнася за Иванков, някой каза, че не е подходящ за отбора и въпреки, че съм кръвен цесекар и се очаква да го оплюя ще кажа само, че за момента няма по - добър вратар от него в България и ще Ви припомня, че и Боби и Здравко са допускали доста фрапантни грешки...

P.S. Отказах се да се мъча да променя черногледството на някои хора, няма смисъл...

P.SS. Добре, че има хора които "издържат" спорта /малко по отгоре в темата/, ма сега като спрат какво ще правим... @nologo, моля те продължавай да плащаш за да имаме спорт, че иначе... без теб...

Редактирано от icerain (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Загубихме 2 точки, от тук нататък ще е много трудно - вярно е, но ня ма да спра да подкрепям отбора ни, защото съм патриот и то заклет.

Реалист съм и знам че шансовете са ни много малки, но въпреки това има надежда и аз ще стискам палци, надявам се и вие...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Какво да кажа за снощия мач? Не ти ли хареса играта ни? Надиграхме ги и аз обвинявам единствено Бербатов за загубата на 2 точки. Имаше две излизания сам срещу вратаря от една и съща позиция и ако не при първото задължително при второто трябваше да вкара!

Играх ме както играем в повечето мачове напоследък, добре но безрезултатно.

Изобщо не си ти човека който да се изкаже компетентно кой да е на вратата ни! Смените бяха с цел да се освежи средата на терена като не се нарушава схемата ни на игра.

Искаш да ми кажеш, че като вадиш два чисти CM/а и пускаш на тяхно място FC даже единият от тях си чист е STR.Няма никакви промени:)За вратаря си е мое мнение но ми кажи скоро виждал ли си го да направи добър мач.Защото като му целят врата е почти сигурен гол.Здравков, че е прави грешки правел е но ми кажете дал на последното Европейско ако не беше той головете които получихме щяха да бъдат с 1/3 сигурно повече.Само 100% от голове положения му вкараха а другите човека си ги изварди.

Бербо определено се изложи... Въпреки това играха перфектно, имаше идея в играта им, този път...

Не може винаги да разчитаме на него, да носи тежеста на отбора за това на терена имам още 10 фътболиста.

Отказах се да се мъча да променя черногледството на някои хора, няма смисъл

:)ох наричайтеме както си искате но виждате истината каква е.

пс.Only feel good to survive another day..

Редактирано от sfmf (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ще какже ли какво трябва да стане за да се класираме? Да бием Шведите и Хърватите ли? Или още?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой ще какже ли какво трябва да стане за да се класираме? Да бием Шведите и Хърватите ли? Или още?

<{POST_SNAPBACK}>

Трябва да стане следното задължително да бием Хърватите, както и в следващите 4 мача след тях.Да се надяваме, че някои от двата отбора Хърватите и Шведите ще се спънат в някои от следаващите им мачове.И тогава имам някакви шенсове за 2рото място..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

icerain... Ти си бил бесен тип бе... :clap Само така!!!Радвай се на "на'шта система"!!! Сигурно за пореден път си доволен от мача на националния ни отбор... Имах си аз да не си доволен!!! Сигурно пак си им ръкопляскал и сигурно пак накрая си се съгласявал с тяхното "Мал шанс" ;) Като вземем предвид играта ни и като се има предвид, че играхме срещу "мега, хипер силната Унгария", която май е на път да ни стане поредния "традиционно неудобен съперник", направо се учудвам как до сега не си го намерил тоя SFMF и не си му изкъртил зъбите!!! Та то ние бяхме невероятни, страхотни... Каква игра, какъв дух, какво разбирателство между играчите, какви смени... Всичко беше ИДЕАЛНО!!!! За пореден път наще футболисти си показаха "класата"... :yanim:

Да знаеш, обаче, че наистина си прав! Не само националният ни отбор, но самата България има нужда, не само от фенове като теб, но и като хора, данъкоплатци! То да не е лесно да те лъжат непрекъснато, да ти хвърлят прах в очите, а ти да вървиш с гордо вдиганта глава, докато те ритат по зад*ика и те правят за смях пред целия свят:angry: Освен това, евала ти правя, че си доволен и на всичкото отгоре продължаваш да си вярваш, че проблема е в нас скормните фенове, а не в тези 11, които са на терена:wors:

Но ти трябва да си доволен!!! Защото, вярваш или не, повечето BG фенове са като теб, иначе нямаше да сме толкова зле... Мислите си, че на терена се играе футбол...? :down: Помислете си пак... Да водиш с 1:0 и да направиш 3 смени от 1 дефанзивен и двама офанзивни играчи, при положение, че виждаш, че топката просто не иска да влезне пак... За това трябват шест висши :yanim: Всичко в отбора е розово, няма проблеми - по думи на медиите... И изведнъж Здравков се отказва, защото "Липсва диалог с треньора"... И какво излиза...? Вратар, който години беше титуляр изведнъж, не постепенно, а изведнъж под ръководството на г-н Стоичков няма и един изигран официален мач... Срещу Хърватия видяхме какъв гол му вкараа... Срещу Швеция пак... Но не... Той остава титуяр :yanim:

Ако си обърнал внимание Иванков го стягат за чужбина ой доста време... Поне това пише във вестниците... Дйде сега ако искаш iceshower се опитай да си размърдаш сивото вещество и се опитай да намериш връзка между опитите за продажба на Иванков и постоянното му титулярно място в "А" отбора... Но тъй като ти си "истински" фен предполагам, че няма да пожелаеш да го направиш, защото по този начин ще докажеш, че аз и SFMF сме прави - а именно - НЕ ТРЯБВА ДА ИМАМЕ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР ПО ФУТБОЛ... Причината не е в играчите, дори причината не е в това, че падаме, а е в НЕ играенето на футбол, а в разиграването на лични интереси, за сметка на скромния Български фен... Но докато има фенове като теб, ледено дъждче, които вместо да се опитват да разберат, аджеба що положението ни е такова, хулят феновете, които искат да спестят унижението на всички Българи по-добре няма да стане и всеки мач ще ни бъде поредния студен душ... :huh:

Редактирано от VanTheMan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох час от мненията ви.

Ама ае стига сме се залъгвали.

ето и моя коментар за мачовете.

С шведите играхме повече от зле!Съдията им поагал,ама ще им помага те са много класи над нас.След изгоняването на нашия си се разхождахме по терена.

Да,за дуспата им помогна,но другое два гола не ни ги вкара съдията,а дойдоха заслужено след слабатан ни игра!

Ибрахимович е супер талнт,доказал се в едно от най-великите първенства на планетата.Къде ще се мерим ния с него?!

А за мача с унгарците,е там играхме добре,НО.

при нас винаги има едно но.

Иванков е виновн за вкарването на гола,не само неговава е вината,но до голяма степен той помогна за изравняването.

Здравков е 100 пъти по-добър вратр,но не Иванков да е.Ето какво стана с Иванков.

А,дали има нужда от национален отбор?!

Какви са тия въпроси ве? :yanim:

Разбира се,че има.и други отбори не са толкова класни,а да сте чули да са махнали националния си отбор???

Ае стиган,не съм голям патриот,но това вече на нищо не прилича ;):yanim::yanim::angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
icerain... Ти си бил бесен тип бе... :clap Само така!!!Радвай се на "на'шта система"!!! Сигурно за пореден път си доволен от мача на националния ни отбор... Имах си аз да не си доволен!!! Сигурно пак си им ръкопляскал и сигурно пак накрая си се съгласявал с тяхното "Мал шанс" :yanim: Като вземем предвид играта ни и като се има предвид, че играхме срещу "мега, хипер силната Унгария", която май е на път да ни стане поредния "традиционно неудобен съперник", направо се учудвам как до сега не си го намерил тоя SFMF и не си му изкъртил зъбите!!! Та то ние бяхме невероятни, страхотни... Каква игра, какъв дух, какво разбирателство между играчите, какви смени... Всичко беше ИДЕАЛНО!!!! За пореден път наще футболисти си показаха "класата"... Но ти тр

Да знаеш, че наистина си прав!

<{POST_SNAPBACK}>

Знам си го не се притеснявай... cool.gif

Като искаш да ги плюеш - плюй, с две ръце те подкрепям... :clap

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам си го не се притеснявай... cool.gif

Като искаш да ги плюеш - плюй, с две ръце те подкрепям... :clap

<{POST_SNAPBACK}>

Така и не можа да разбереш, че никои не "плюе" национаилте.Тук ти се казва истината както е изложена гола.А ти не можеш да я видиш.Прочети малко погледай може и да видиш колко много си пропуснал да видиш..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Така и не можа да разбереш, че никои не "плюе" националите.Тук ти се казва истината както е изложена гола.А ти не можеш да я видиш.Прочети малко погледай може и да видиш колко много си пропуснал да видиш..

<{POST_SNAPBACK}>

Щом са ни толкова некадърни футболистите и Вие можете по - добре ходете играйте някъде, пък може да Ви вземат в националния и да мачкате наред, аз съм сигурен във Вас, съдейки по познанията Ви... Но позволи ми да не се съглася със всеки пъпчив тип който никога не се е занимавал с какъвто и да било спорт да дава оценки на ляво на дясно сипейки критики, просто защото няма какво друго да каже...

P.S. До @VanTheMan

Надявам се, да чуя от теб същите критики и при победа, защото и при победите ни има слаби игри, това ще покаже, че си обективен... Просто "истинските" фенове като теб тогава мълчат....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом са ни толкова некадърни футболистите и Вие можете по - добре ходете играйте някъде, пък може да Ви вземат в националния и да мачкате наред, аз съм сигурен във Вас, съдейки по познанията Ви... Но позволи ми да не се съглася със всеки пъпчив тип който никога не се е занимавал с какъвто и да било спорт да дава оценки на ляво на дясно сипейки критики, просто защото няма какво друго да каже...

P.S. До @VanTheMan

Надявам се, да чуя от теб същите критики и при победа, защото и при победите ни има слаби игри, това ще покаже, че си обективен... Просто "истинските" фенове като теб тогава мълчат....

<{POST_SNAPBACK}>

Безсилните с думи почват да обиждат.Мисли после говори..

пс.Стигни половината ми житейски опит поне на години не в живота.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно, но "спортните натури" не се спряха да обиждат по темата, както им дойде. Даже когато нямат и грам аргумент. И да са по-убедителни пишат или с лилав курсив, или с главни букви, или без препинателни знаци.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Безсилните с думи почват да обиждат.Мисли после говори..

пс. Стигни половината ми житейски опит поне на години не в живота.

<{POST_SNAPBACK}>

Ако си се почуствал обиден съжалявам, не съм визирал теб, а и съм нямал такова намерение...

Но помисли, не ти ли е писнало да сриваме всичко с земята...

Истината е, че България разполага с това и за такава малка страна погледнато като отделни единици това са изключителни футболисти... Това са имена на хора признати и извън тази страна /не говоря само за сегашните футболисти/...

Не мисли, че някои от тях играят за националния тим за пари или Ицо има някакви планове за нещо, те вече са успели и го правят за да може евентуално да изпитаме онази паметна 94-а...

Забележи, че преди Парк Де Пренс, не сме имали някакви световни успели или поне не по - големи от колкото сега...

Ще ти дам един пример, Балкански при това... Виж Гърция до преди няколко години ги биеха всички, но това не попречи на феновете да подкрепят отбора и стигнаха до най - големя си успех...

Втори пример: Англия - страната на футбола, с най - красивия и най -

резултатния футбол, присъстват почти на всеки голям форум, футболистите им струват десетки милиони, и какво?

P.S. Наистина не съм искал да те обидя...

Странно, но "спортните натури" не се спряха да обиждат по темата, както им дойде. Даже когато нямат и грам аргумент.  И да са по-убедителни пишат или с лилав курсив, или с главни букви, или без препинателни знаци.

<{POST_SNAPBACK}>

Винаги съм писал така /и по други форуми, просто така съм свикнал/, с лилав почерк и не за да правя впечатление на някой...

Пак казвам, че не съм визирал никой по темата и ако някой го е приел така това си е негова работа...

Що се отнася, че нямам аргументи - така е...

Поне не се изказвам, че не трябва да има национален тим защото плащам данъци и не искам да има cool.gif И сега ако пак се обидиш, извинявай приеми го за първоаприлска шега...

P.S. Никъде не оспорвам правото на мнение на някой от Вас, просто не се съгласявам с някои...

Дйде сега ако искаш iceshower се опитай да си размърдаш сивото вещество и се опитай да намериш връзка между опитите за продажба на Иванков и постоянното му титулярно място в "А" отбора... Но тъй като ти си "истински" фен предполагам, че няма да пожелаеш да го направиш, защото по този начин ще докажеш, че аз и SFMF сме прави - а именно - НЕ ТРЯБВА ДА ИМАМЕ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР ПО ФУТБОЛ... Причината не е в играчите, дори причината не е в това, че падаме, а е в НЕ играенето на футбол, а в разиграването на лични интереси, за сметка на скромния Български фен... Но докато има фенове като теб, ледено дъждче, които вместо да се опитват да разберат, аджеба що положението ни е такова, хулят феновете, които искат да спестят унижението на всички Българи по-добре няма да стане и всеки мач ще ни бъде поредния студен душ... :speak:

<{POST_SNAPBACK}>

Ако това са причините да нямаме национален тим, то трябва да нямаме никакъв спорт, никакво изкуство, въобще не трябва да имаме държава... И нямаше да имаме, ако трудностите ни убиваха, вместо да ни правят по силни...

P.S. За трети път не съм искал да обиждам някого... /Макар, че ти би си го заслужил.../

P.SS. Размърдах си сивото вещество... Сигурен съм, че Христо нарочно пуска Иванков, за да може от ЛС да го продадат, обещали са му комисиона... Добре, че си ти да разкриеш истината... cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Ако това са причините да нямаме национален тим, то трябва да нямаме никакъв спорт, никакво изкуство, въобще не трябва да имаме държава... И нямаше да имаме, ако трудностите ни убиваха, вместо да ни правят по силни...

P.S. За трети път не съм искал да обиждам някого... /Макар, че ти би си го заслужил.../

P.SS. Размърдах си сивото вещество... Сигурен съм, че Христо нарочно пуска Иванков, за да може от ЛС да го продадат, обещали са му комисиона... Добре, че си ти да разкриеш истината... cool.gif "

Относно обижданията не знам дали съм ги залужил или не, но е ясно, че или се правиш на луд с извиненията си, или си изключително неграмотен и не можеш да се изразявш по по-"необиждащ" начин - избери си...

Относно комисионната на г-н Стоичков - не знам дали има такава, но ако беше гледал новините, щеше да разбереш, че това го е казал Здравко Здравков и че аз само цитирах - но ти от плюене нямаш време да прочетеш някой вестник или да погледаш малко спорт по TV-то

За пореден път се изказваш на "ниво" - явно поради причината, че няма какво по-добро да кажеш почна с детинските забележки :nono

"И нямаше да имаме, ако трудностите ни убиваха, вместо да ни правят по силни..."

Първо - говорим само за футбола...Ако не си обърнал внимание, имаме доста добри спортисти, отбелязвам СПОРТИСТИ и мисля, че има кой да ни радва освен ако гледащият не е някой зомбиран футболен фен...

Момента с по-силните малко ми убегна, защото след загуба с 0:3, това е бая голям dameg, би трябвало да ни направи доста по-силни от преди това...Амо я виж какво стана... Един посредствен отбор ни хавана и малко не му достигна да ни бие...

Аз не виня нито г-н Стоичков, нито Бербатов, нито, който и да било... Казвам, че футболът ни страда от личните интереси на определени хора - прочети някой вестник и виж, ЧЕ НАВСЯКЪДЕ ПО СВЕТА футболът вече не е футбол, а интереси, пари, рекламни права... Ако нямае национален тим, ще си спести доста нерви и безмислени негативни емоции - както направи Здравков... Опитай се да си направиш изводите щом професионалист е решил, че животът ще му е по-лек без национален отбор... Сега остава вече да почнеш да хулиш и Здравков, че не е прав и направо превърташ играта :speak:

Редактирано от VanTheMan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"@VanTheMan

Дали съм прав, но вратаря Здравков изглеждаше абсолютно убеден в това, което говори вчера. Потресен съм..."

И аз бях доста изненадан...то надали някой не е бил... ohmy.gif Но за жалост се съмнявам тази случка да промени нещата към добро... sad.gif Надали на виновниците нещо им пука... :) За жалост сиугрно ще се наложи повече от половината ключови футболисти да се откажат от националния за да се замислят гадовете и да почнат да действат като истински Българи! Язък само за момчетата, че си късат нервите, а ги правят за смях... Имаме такива таланти, ама... Чуждестранен клуб иска за пореден път да вземе юноша на Левски, обаче неграмотниците от ръководството не искат да го пуснат! И така какво става - затворен кръг - талантите остават да ГНИЯТ в нашето "първенство", с цел единствено след това да се налеят повече пари от евентуален трансфер в чужбина... Потози начин не им се дава шанс да се развиват... После от тях се очаква да правят чудеса... Може ли да си собственик еднвременно на букмейкарска къща и на отбор от първенството??? Това го няма НИКЪДЕ... :speak:Или поне не в добрите първенства... Никой не милее за доброто на родния футбол освен родния фен...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"@VanTheMan

Дали съм прав, но вратаря Здравков изглеждаше абсолютно убеден в това, което говори вчера. Потресен съм..."

И аз бях доста изненадан...то надали някой не е бил... ohmy.gif  Но за жалост се съмнявам тази случка да промени нещата към добро...  sad.gif Надали на виновниците нещо им пука... ;)  За жалост сиугрно ще се наложи повече от половината ключови футболисти да се откажат от националния за да се замислят гадовете и да почнат да действат като истински Българи! Язък само за момчетата, че си късат нервите, а ги правят за смях... Имаме такива таланти, ама... Чуждестранен клуб иска за пореден път да вземе юноша на Левски, обаче неграмотниците от ръководството не искат да го пуснат! И така какво става - затворен кръг - талантите остават да ГНИЯТ в нашето "първенство", с цел единствено след това да се налеят повече пари от евентуален трансфер в чужбина... Потози начин не им се дава шанс да се развиват...  После от тях се очаква да правят чудеса... Може ли да си собственик еднвременно на букмейкарска къща и на отбор от първенството??? Това го няма НИКЪДЕ... :)Или поне не в добрите първенства... Никой не милее за доброто на родния футбол освен родния фен...

<{POST_SNAPBACK}>

Този път съм съгласен, но все пак това не значи че не трябва да имаме отбор а да се смени ръководството на високо ниво (може би). Не съм експерт да давам съвети, сапо предполагам, но аз като един фен и патриот винаги ще викам за националите дори там да играят комшиите от блока на по 3-4 ракии:)

Вярно е че Иванков не е за националния - добър вратар е, ама прави много глупави грешки, което му пречи. За съжаление нямаме нищо по-добро, след като Здравков си би камшика, макар и с право.

И въпреки всичко, макар да съм спрял да гледам порнографията, наречена БГ първенство, аз си оставам Българин и ще викам за националите...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз за какво ви говоря още от самото начала.Но вие се заяждате и не искате да видите както става на терена и извън него.Че, това не е футбол което правят те а пари и то много пари.И по тази причина са моите мнения изцяло подържам VanTheMan в думите които каза.

пс. С него ще се опитаме да ви представим нещата които стават под един малко по различен ъгъл.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване