Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Есета на чужди езици

Препоръчан отговор

Имам едно предложение за тази тема - защо не си напишете есетата на български, пък ако някой се навие само да ги преведе. В края на крайщата есето представя личностна гледна точка. Да не говорим, че аз мога да избацам едно есе с високо ниво на английски, та ако си мислите, че преподавателите ви няма да се усетят - лъжете се ;).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 179
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Имам едно предложение за тази тема - защо не си напишете есетата на български, пък ако някой се навие само да ги преведе. В края на крайщата есето представя личностна гледна точка. Да не говорим, че аз мога да избацам едно есе с високо ниво на английски, та ако си мислите, че преподавателите ви няма да се усетят - лъжете се ;).

Аз пък ти гарантирам че никой преподвател няма да се усети че не си го писал/а ти.Важното е да покажеш нещо.Много ще знае тя/той че не е писано о теб а само си го превел/а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ти гарантирам че никой преподвател няма да се усети че не си го писал/а ти.Важното е да покажеш нещо.Много ще знае тя/той че не е писано о теб а само си го превел/а.

Не знам какви преподаватели ти преподават, но моите винаги се усещаха. За това като пишех есета на съученици ги пишех с грешки тук-таме и на по-елементарен английски, за да не се усетят.

И все пак - превеждането е по-лесно от създаването на есе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

Хора помогнете моля ви :) трябва ми съчинение на тема Best member of any family ever! трябва да се обхванат следните неща-1-describe what the member of your family is,2-explain what they contributre to family life and how,3-tell us why they deserve to win the award.Award,защото това 1 вид като състезание за което трябва да спечели награда човекът за който пишем :)200 думи макс.Благодаря ви предварително пишете за който се сетите имам всякакви роднини не се ограничавайте :ass:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 месеца по-късно...

Добър ден :) Дадоха ми да пиша есе на английски език, на тема "Моят прекрасен ден". Ако можете да помогнете ще съм много благодарна :)

pararam айде да направим така ... дай есето написано на български и ще ти го преведа на английски ;-) Едва ли някой ще седне сега да мисли ... Пък и нали е твоето есе, никой не може да ти вземе разсъжденията и да ги "принтира" на листа. :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работата е там, че не се сещам за някакви прекрасни дни хах ии незнам какво да напиша :)

Не знам и аз не мога да седна да пиша за твоя прекрасен ден, но се поразрових в нета и ето какво открих :

Perfect Day

My perfect day would begin with me waking up next to my beautiful wife at nine in the morning in the center of Venice, Italy. Before getting out of bed we do what any other couple would do if they woke up next to each other on a beautiful day in a wonderful hotel in Venice. After a nice long hot shower the two of us enjoy a large continental breakfast together and then walk around the city. The two of us then take a train into Milan where my wife goes off to shop, and I meet up with my five of my best friends. The six of us get some lunch together and drive to one of the nicest golf courses near Lake Como. After our round of golf, we go to the soccer stadium to watch a world cup game as we toss back several beers. Once the game ends, we meet up with all of our wives and take them out to a wonderful Italian dinner. After dinner, the whole group goes out to a dance club that allows us to overlook the Mediterranean Sea as we dance. Around three in the morning, we all head back to our five star hotel and my best friends and I all agree to impregnate our wives that night so all of our children will grow up together. We all succeed.

At the moment, this day is impossible for me to live because I am not married, I am not in Italy, and none of my friends are in the position to have children. However, I can certainly envision a day similar to this one occurring in the future. Of course there are other material things such as winning the lottery or winning a free car that could make this day even better, but I attempted to describe a perfect day that I believe is within reach of actually happening. I truly believe my best friends and I will plan a trip together to Italy once we all are married. Once that trip is planned, there will be a day very similar to the one described above and, there is n

==========================================

Не е цялостно завършен, но се надявам да ти свърши работа... да ти дойде нещо на ум ;)

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Здравейте всички!Спешно ми трябва помощ за есе по Англ.език трябва да имам поне петица темите не са много трудни,но нямам никакви идеи моляви помогнете ми! :lighter::friends1: Темите са: The pros and const of playing sports Use of moble phone at schoole Моляви напишете нещо многоо е важно ще ви почерпя! :):cookies:;):ph34r::P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички!Спешно ми трябва помощ за есе по Англ.език трябва да имам поне петица темите не са много трудни,но нямам никакви идеи моляви помогнете ми! :help::cool:

Темите са:

The pros and const of playing sports

Use of mobile phone at schoole

Моляви напишете нещо многоо е важно ще ви почерпя! :(:cookies::angel19:

Извинявай, ама нито една от темите ти не е написана правилно.... :angry: и искаш ПОНЕ 5?!

И моля ви се пише отделно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

здравейте....спешно ми трябва есе по английски за утре 06.06 на тема природните бедсвия и как влияят върху живота ни... Да бъде дълго около 170-200 думи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обръщам се към пишещите в тази тема с молба, когато искат есе на чужд език, първо да го формулират на родния си. Първо - улеснявате хората, които биха се захванали да ви помогнат, защото превода е много по-лесен от създаването. И второ - гарантирам ви, че преподавателите достатъчно добре познават стила ви. На времето, моята учителка по английски ми изигра много добър номер - бях написала есетата на 6 човека - на тях им писа шестици и петици, а на мен двойка, с послепис, поне като пиша чужди есета да не се придържам към моя стил :baby:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви някой, ако може да го преведе на немски ще съм му много благодарна!!! "През живота си всеки човек преминава през училище. Няма нито едно такова заведение, което да не провежда почивка през часовете за преподаване. Тази почивка може би е най-веселата част за сегашният ученик. Аз например обикновено ходя да пия вода или да ям. Ако знам, че ще ме изпитват по някой предмет си преговарям уроците, а в някой случаи си пиша домашното. Има малки междучасия и едно голямо, през него ходя да ям или отивам да седна да си поговоря с моите приятели."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

Добър вечер ! = ) Трябва ми съчинение или есе няма значение по тези теми : 1.The house of my dreams 2.My family 3.My favorite Singer Ако на някой му се занимава да напише ще му бъда много благодарен..! :wink12: Приятна Вечер !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. The house of my dreams - написах нещичко кажете дали горе-доло бива ;d The houe of my dreams would look great (five or seven levels,long and many stairs,long rooms and more). Course i need of family to can my dreams seems true.i dream about big house in the mountain with beauty gardens and long alley,many childs theire and hungreds funs.Just house with all luxe.Also i want to have two big pools with different springboard.Some day will have such home.I'm sure in this!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...... the rooms are large..Ofcourse I need of family to dreams comes true.I`m dreaming for an large house near by moutain,with an large garden and long alleys.I`m, dreaming for it.There I`ll grow up,and when become older,will have many children have fun,there. ....think about differends...hungred-hundred fun tinks.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Здравейте! Трябват ми есе на тема Beowulf- representative of the warrior kode или The diverse images of Death as presented in the Canterbury tales от 300 до 350 думи. Мерси предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Здравейте,някой може ли да ми помогне http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif спешно ми трябва кратко есе по английски до утре вечер.Скарана съм с англ. и ще ме спасите.

1.Can money buy happiness ?

2.If you could have anything you wanted...I mean anything...what it be and why ?

3.What do yo love most about your country?

4.Who are better drives: men or women?

5.What makes you get up on your dai-off ?

Това са ми темите,ако някой може да ми помогне по някоя..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Хора моля помогнете треа да направя есе на хубавото и лошото в българското училище моля ви моля ви моля ви помогнете/// http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Здравейте на всички!!! Искам да попитам за една тема по английски че ми трябва спешно на тема "A day in my life that I will always remember". Ако някой може да ми помогне много ще съм му благодарен.!!! :) Думите трябва да са до 150.

Редактирано от serpin4o (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване