Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Време за реклама! Абсурди и смях от ефира :)))

Препоръчан отговор

Отдавна искам да възкликна: колко е яка рекламата на скитълс, или аз съм тъпа ?! :D

До ден днешен лапата на лъва ме изненадва, просто няма случай да не ме стресне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...
  • 4 месеца по-късно...

11 секси реклами, забранени във Великобритания

Публикувано изображение

Британската Агенция за стандарти за реклама (ASA) наскоро забрани календар с разголени стюардеси на Ryanair с логото „горещи цени и екипаж“.

Само едно официално оплакване е достатъчно, за да може агенцията легално да свали някоя реклама.

Публикувано изображение

Вижте някои секси реклами, които агенцията спря в последните години

http://profit.bg/news/11-seksi-reklami,-zabraneni-vuv-Velikobritaniya/nid-91548.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

http-~~-//vbox7.com/play:0ac4d5d13b&r=emb

Мисля ,че ефекта в продажбите би трябвало да е доста голям след тази много забавна реклама :D.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Забраниха реклама на “Шанел” – била секси

Клипът с актрисата Кайра Найтли не трябва да се появява по време на филми и детски предавания

Лондон, Великобритания
Публикувано изображение

Телевизионната реклама на модната къща “Шанел” за парфюма Coco Mademoiselle с Кийра Найтли беше забранена Великобритания. Причината - актрисата изглеждала прекалено секси, съобщава сайтът Closer.fr. В рекламата Кийра, която е лице на марката, се е излегнала на легло и фотограф я разсъблича по време на фотосесия. След това тя се появява загърната само с чаршаф. Британска зрителка, която видяла рекламата по средата на филма за деца "Ледена епоха" 2, сезирала Агенцията за рекламни стандарти, като заявила, че клипът е "откровено сексуален".

От Шанел контрираха, че в рекламата няма голота и че главната героиня разголва само за кратко раменете си за фотосесията, която е декор на рекламата. Въпреки това Агенцията по рекламните стандарти съобщи, че клипът "не трябва да се излъчва в сегашния си вариант по време на или около предавания, които може да представляват интерес за децата".

blitz.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 5 месеца по-късно...

Тъпа реклама, платена от ЕС: Нямате ли здравна карта, медуза ще ви изяде члена!

Мотото на шантавия клип е: “Очаквайте неочакваното!”

Брюксел, Белгия
Публикувано изображение

Меко казано странна реклама, платена с парите на европейските данъкоплатци върви по голяма част от телевизиите на страните членки.

Според нея, ако нямате европейска здравна карта, има голяма опасност медуза да ви изяде половия орган. Причина за създаването на странното нещо е да се мотивират гражданите на ЕС, които са на почивка в друга държава от съюза, да си купуват европейска здравна карта преди това.

На рекламния клип е показан мъж, който си прекарва прекрасно на морски плаж, до мига, в който членът му е “захапан” от медуза. А мотото е: “Очаквайте неочакваното!”

http://www.blitz.bg/news/article/211604

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 месеца по-късно...
Вижте най-страшната реклама на света

Тя може да ви спре сърцето или да ви обърне наопаки стомаха

Токио, Япония
Публикувано изображение

Хората занимаващи се с реклами винаги се гордеят, когато сътворят нещо, улавящо окото на потребителя. Но тази реклама не само хваща окото, но може да спре сърцето и да преобърне стомаха. Потресаващата телевизионна реклама е направена за японски производителна гуми, който иска да покаже колко добре се държат гумите при опасни и неочаквани условия. 

http://www.youtube.com/watch?v=EsQDyg3FPKQ

http://www.blitz.bg/news/article/237097

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

Здравейте, правя тази тема, за да споделяме в нея абсурдните реклами, които срещаме в мрежата. "Щъкна" ми на ума да направя тази тема след като видях тази реклама:

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ти връзваш ли им се ? Това не са реклами, а адуер...

Ето една култова за която се сещам сега:

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, правя тази тема, за да споделяме в нея абсурдните реклами, които срещаме в мрежата. "Щъкна" ми на ума да направя тази тема след като видях тази реклама:

Публикувано изображение

Не можеш ли да не "цъкаш тук" И всичко ще е добре. Аз го прескачам, щото не съм от любопитните и не ...хъркам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спомням си когато за първи път използвах интернет, влязох в някакъв сайт и се появи реклама, че съм 1 000 000 посетител и печеля зелена карта. Като първия балък цъкнах на рекламата и започнах да попълвам разни данни, докато не ми поиска 200 долара за разглеждане и излязох от интернет. След време, като се поокопитих малко написах в гугъл "зелена карта" и установих, че сайта няма нищо общо с този дето влязох. От тогава не щракам на такива реклами.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата предполагаше да прочета нещо весело или интересно... Тези реклами не са абсурдни, а досадни и глупави и аз съм се отървал от тях от много години... Автора на темата да се научи как да спира досадните реклами...

И не абсурдна, а просто оригинална и много весела реклама, ето една от мен:

http://vbox7.com/play:33fbc44e

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата предполагаше да прочета нещо весело или интересно... Тези реклами не са абсурдни, а досадни и глупави и аз съм се отървал от тях от много години... Автора на темата да се научи как да спира досадните реклами... И не абсурдна, а просто оригинална и много весела реклама, ето една от мен:http://vbox7.com/play:33fbc44e

Само дето е на френски ;D
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много обичам рекламите, най-вече телевизионните. Ще попитате защо - защото те единствено дават смисъл в живота на човека. Как да отминеш радостната усмивка на девойката употребила голяма доза хапчета  "Ц___рен" и вече пишка безпроблемно. Или пича хапнал едно "L__on" десертче, отвявя с един рев на първо четене "Голфа" на неквиси там тежкари. Или пък момчето от рекламите в точно този сайт, което дъвче с някаква животинска упоритост сочна ябълка и рекламиращо незнайно какво. Много ги обичам рекламите и колкото са по-тъпи повече им се възхищавам. Единствено се дразня само от едно нещо - тъкмо се загледам, тъкмо започна да навлизам в скритият им смисъл, вземат та ги прекъснат с някакъв си филм. Е, не може така - искате да печелите, а филми давате - просто ни губите като потребители и клиенти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ти връзваш ли им се ? Това не са реклами, а адуер...

Ето една култова за която се сещам сега:

Публикувано изображение

Разбира се че им се връзвам! Особено с тези правописни грешки направо ме грабват и купувам това, което рекламират :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно време може да е имало реклами с по-скрит смисъл, по-забавни или просто по-атрактивни. Днес всички са плоски, натрапчиви, досадни, отвратителни. Особено като почнат да рекламират разни медикаменти. Отблъскват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много обичам рекламите, най-вече телевизионните. Ще попитате защо - защото те единствено дават смисъл в живота на човека. Как да отминеш радостната усмивка на девойката употребила голяма доза хапчета  "Ц___рен" и вече пишка безпроблемно. Или пича хапнал едно "L__on" десертче, отвявя с един рев на първо четене "Голфа" на неквиси там тежкари. Или пък момчето от рекламите в точно този сайт, което дъвче с някаква животинска упоритост сочна ябълка и рекламиращо незнайно какво. Много ги обичам рекламите и колкото са по-тъпи повече им се възхищавам. Единствено се дразня само от едно нещо - тъкмо се загледам, тъкмо започна да навлизам в скритият им смисъл, вземат та ги прекъснат с някакъв си филм. Е, не може така - искате да печелите, а филми давате - просто ни губите като потребители и клиенти.

Ама този ти пост, много ми хареса!И аз ще почна да ги гледам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване