Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Извинете за тъпия въпрос, но искам да разбера защо не мога да влизам в GSM на някой човек през Bluetooth-а. Един френд примерно с самсунг влиза в моя, а аз не мога!!! Дава ми некви просотии. Мерси предварително ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Извинете за тъпия въпрос, но искам да разбера защо не мога да влизам в GSM на някой човек през Bluetooth-а. Един френд примерно с самсунг влиза в моя, а аз не мога!!! Дава ми некви просотии. Мерси предварително :)

Можеби е заради софтуера на твоя телефон нормално е и с инфрареда е така с някой само даваш инфо но неможе да получиш от другата страна.

Нищо нередно и при мен е така.

С някой модели телефони. biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко зависи от телефона дали има тази възможност за влизане в телефона на друг. Както се споменава по горе, зависи от софтуера на телефона. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Извинете за тъпия въпрос, но искам да разбера защо не мога да влизам в GSM на някой човек през Bluetooth-а. Един френд примерно с самсунг влиза в моя, а аз не мога!!! Дава ми некви просотии. Мерси предварително ;)

Ами има функция "скрит телефон" или нещо от сорта, значи ако е включена - не те "виждат". Ако си с английско меню влизаш в "bluetooth -> visibility" и маркираш "show phone" значи телефона ти се "вижда", а ако включиш "hide phone" не те виждат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Извинете за тъпия въпрос, но искам да разбера защо не мога да влизам в GSM на някой човек през Bluetooth-а. Един френд примерно с самсунг влиза в моя, а аз не мога!!! Дава ми некви просотии. Мерси предварително :hush:

А какви "простотии" ти дава?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми телефона е SE W800 и не знам каква точно, с две думи, че не може да намери файлове. Нямам възможност сега телефон да видя точно какво ми дава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Еми телефона е SE W800 и не знам каква точно, с две думи, че не може да намери файлове. Нямам възможност сега телефон да видя точно какво ми дава.

Най-вероятно е както ти казах в предния ми пост.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За SE-Настройки-Bluetooth-Мои устройства-Ново устройство.Когато попита за код (парола)и двамата въведете единица.След това,като избереш на файл-изпращане през Bluetooth,просто избираш модела на другия телефон-приемника.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към автора на темата: да не би приятелят ти да вижда файловете в твоя телефон като в Explorer и да може да си "сваля", който му хареса. За това ли става дума?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За SE-Настройки-Bluetooth-Мои устройства-Ново устройство.Когато попита за код (парола)и двамата въведете единица.След това,като избереш на файл-изпращане през Bluetooth,просто избираш модела на другия телефон-приемника.

Паролата може да е всяка, но трябва и двамата да въведат еднаква. По този начин само се свързват двата телефона чрез bluetooth. А той мисля, че иска да каже, че не може да влезне в на другия телефона, за да има достъп до неговите папки и файлове, това мисля, че има в предвид.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Към автора на темата: да не би приятелят ти да вижда файловете в твоя телефон като в Explorer и да може да си "сваля", който му хареса. За това ли става дума?

Точно за това имам предвид :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На това нещо дето браузваш в папките на другия телефон му се вика 'Object Push'

По принцип твоя тел трябва да го има, щом моя дърт го има. Все пак виж в Bluetooth\Options\Phone Services. И би трябвало като отидеш на My devices и като цъкнеш на вече намерения телефон на приятеля ти и да ти дава Browse files. Иначе ако не....незнам какъв може да е проблема!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Точно за това имам предвид :lighter:

Виждал съм СониЕриксон т610 да го прави това. Може би само СониЕриксон-ските телефони го могат това. Не ми се струва като кой знае колко полезна функция, ако изобщо може да се нарече така. Вероятността някой в рейса да си седи с пуснат блутуут и ти да му се ровиш във файловете е нищожна според мен. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Виждал съм СониЕриксон т610 да го прави това. Може би само СониЕриксон-ските телефони го могат това. Не ми се струва като кой знае колко полезна функция, ако изобщо може да се нарече така. Вероятността някой в рейса да си седи с пуснат блутуут и ти да му се ровиш във файловете е нищожна според мен. cool.gif

Не нищожен, а невъзможен, защото преди това двата телефона трябва да са пеарнати с парола и т.н...т.е без разрешение не можеш да се ровиш.

Функцията е много полезна. Използва се обикновенно например, ако не иска твой приятел да се тормози и да ти праща една по една мелодии или каквото и да е от сорта (снимки, глупости...) той само си включва блутуута и те оставя да си избираш от твоя телефон каквото искаш да си копираш!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, наистина полезна функция. Аз често я ползвам тази функция със Sony Ericsson К750i. Но тази функция не я имат само Sony Ericsson. Има и други телефони, с които може да се използва функцията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам к750и и пак не става и затова си държа блутута изключен за да не стават злоупотреби. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 месеца по-късно...
И SAMSUNG я имат със сигурност!

естествено, че я имат за D600 мога да твърдя на 100% ... но и там има една забележка за Ерикосоните нямам проблем да им разглеждам съдържанието, но на Panasonic не иска ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип най-благоприятни за разглеждане, дори и без да е нужно да се въвежда парола и от двете страни са Sony-Ericsson и Motorola, докато при останалите марки телефони се получават доста различни спънки, Samsung например от едно време си нямаха опция за прехвърляне на снимки, мелодии и т.н. през инфраред например, напоследък го оправиха това, но пък се погрижиха пак да има ограничения на типа файлове, които могат да се пращат и полуват и още куп други пречки за обменяне на данни с други мобилни апарати.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали е от някаква несъвместимост на софтуера, аз имам Самсунг и мога спокйно да влизам в Сониерксон и Моторола, но те не могат въпреки, че са разрешени. Това ме навежда на мисълта, че е несъвместимост.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване