Премини към съдържанието
галка

Какво слушат родителите Ви?

Препоръчан отговор

Надявам се да няма вече такава тема.

Та какво слушат родителите Ви?Различен ли е музикалният Ви вкус от този на майка Ви и баща Ви?С тяхната любима музика ли сте ''закърмени''?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слушат стари градски песни-и аз ги обичам :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майка ми много харесва Веско Маринов и ме запали от малка по него. И сега продължавам да си го пускам с удоволствие. Също така, повлияна от майка ми и от бабите ми, всяка година от 1992 насам си следя Пирин Фолк и също много се кефя. :whist:

Редактирано от GABRIELA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майка ми е по народните песни, чалги и некви други дивотии.

Бащата е дърт рокер - ZZ top, Rolling stones и сие. Пада си много по Тина Търнар както и аз. На него съм се метнала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майка ми слуша каквото й пусна :whist:

Иначе харесва балканска музика, нещо бързо.. динамично. Музика за душата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майка ми харесва джаз, а баща ми е рокаджия. Аз май съм наследила неговата страст, защото джаза нещо не ми понася особено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми майка ми слуша Уитни Хюстън, Марая Кери(ама не съм сигурна), Пинк Флойд и някви подобни. От сегашните много се кефи на ПИФ angry.gif , а баща ми май музика не слуша ;)

Редактирано от Over_And_Over (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и баща ми и майка ми слушат Rock'n'Roll..познайте аз какво слушам biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено съм "закърмен" с музика, не само от майка ми, но и от баба ми... Слушал съм всичко, което в "ония времена" се е появявало на оскъдния пазар... Затова и обичам всякаква музика - те ме научиха да я чувам, не само да я слушам...

Редактирано от vboychev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наш'те пък слушат новините по бТВ. Познайте аз какво слушам ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мойта слуша глупостите на проф. Юлиан Вучков, че и аз покрай нея се пристрастих-бахти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майка ми слуша, каквото аз пусна :lighter: Много е яко. Смисъл, че понякога й давам iPoda да слуша и главно си пуска Pink - явно я кефи. Ми, това слуша :lighter: няма музикални предпочитания.

П.П. като седне на маса - слуша чалгла(аз мразя чалга) biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Редактирано от Simona777 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майка ми беше пианистка, а баща ми слуша предимно джаз.Но винаги е било според случая - и народна музика сме слушали, и хора сме играли с тях, и руска музика ценят, и стари плочи на Флойд и Пърпъл имат...а понякога просто татко сяда и си пуска стара българска филмова музика.От тях научих нещо много ценно...човек трябва да умее да слуша всякаква музика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майка ми попринцип не слуша често музика, но иначе си пада по rock'n'roll :angry:

А баща ми му дай да си слуша Rainbow ( и аз го слушам ), а любимата му песен е The Animals - House of rising sun

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мойте слушат БГ музика. Бащами мрази хаус и черно. Докато виж аз и от двете слушам по много особенно от първото!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майка ми има голям стаж като народна танцьорка в ансамбъл "Добруджа" и това си и е в кръвта - обожава народната музика и я следи с интерес. Хвърля по едно ухо и на днешната чалга (нали уж е базирана на българският фолклор).

А баща ми... баща ми не се интересува много от музика, но много се кефи като му пусна македонски песни - обожава Володя Стоянов, а всеки път като чуе Джани Моранди - сяда и с умиление си припомня младостта си :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Та какво слушат родителите Ви?Различен ли е музикалният Ви вкус от този на майка Ви и баща Ви?С тяхната любима музика ли сте ''закърмени''?

Ами твоите родители, Галке ? Фенове на Сиси Кеч ли са, или на стари градски ? :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята майка пък,слуша 50cent i DMX направо,незнам от къде се е пръкнала хич,не прилича на мен в музикално отношение. biggrin.gif

По някой път слуша и поп фолк.

Баща ми пък не изразява никакви предпочитания.Той слуша каквото и ние.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На майка ми любимец бе Павароти и слушаше класическа музика като цяло, а баща ми е фен на Висоцки, също и на Адриано Челентано. Аз трудно понасям руската музика, този език не го харесвам, но италианската ми харесва. Имам влечение към оперната музика, но това не е любимият ми стил. Не мога да кажа, че съм повлияна от музикалните им вкусове.

Редактирано от yvsot (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Еми майка ми слуша Уитни Хюстън, Марая Кери(ама не съм сигурна), Пинк Флойд и някви подобни. От сегашните много се кефи на ПИФ angry.gif , а баща ми май музика не слуша ;)

Сигурно слуша само майка ти!!! Надявам се да не се обидиш на шегата!! biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване