Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Талантлив човек ли сте?

Препоръчан отговор

Не мисля, че си точно мързел, ама дори и да е така виж как си го впрегнал тоя мързел да работи за теб, имаш талант да си футболист ами чудничко

Давай подължавай да развиваш уменията си

...ако искаш и имаш нужда от подкрепа само свирни на сам и може и да я получиш, аз първа ще викам за теб, ако ни поканиш на някой мач

Дерзай...

Страшна си ! ;) А момиченцето - не си играе :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 216
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Страшна си !

А ти продължавай да Продължаваш напред- това е моята любима сентенция и винаги я следвам дори и когато е невъзможно всичко около мен, то аз Пак продължавам да Продължавам...

:yanim: Успех в попрището ти желая от сърце... :baby:

Таланта има нужда от време, от тренировки и репетиции, има нужда от желание от вдъхновение и мотивация, насърчение... БЪДЕТЕ ТАЛАНТЛИВИ, давайте смело напред ;)

А други момчета няма ли да се включат в нашата тема, хайде не бъдете толкова скромни :P ?!

Имам талант да правя глупости и да се забърквам в каши

А после като ги забъркаш кашите, кои ги оправя тези каши след теб?! ;)

Тука си приличаме освен това аз имам дарбата да вбесявам хората само с по една дума и да ги изкарвам от равновесие за отрицателно време. Даммм, лесно мога да ви докарам до отчаяние... А как обичам да се заяждам...

:clap: Браво имаме си тук един адреналинчо-Фифа и една адреналинка-Динди biggrin.gif Големи таланти сте и двамата ;) Без вас за къде сме.... :P

Музиката - най-великото изкуство (според мен, разбира се).

Обичам да композирам електронна музика - хаус и транс предимно. Винаги тук мога да вложа част от мен...

Прекрасно, а ще можеш ли да ни качиш Тук нещо твое? :baby:

Музиката Е моя живот...

Редактирано от ^^ANGELSING^^ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се за проявения интерес към електронната музика, която създавам (засега напълно аматьорски де), но последните парчета, които леко се приближават до истинска качествена клубна музика са си доста големи. Най-късото е 7:22 с битрейт 320 - наистина е голямо, но ще ги кача всички тази събота в сайта ми - www.kaldata.com, отдел електронна музика. Обещавам!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това ми стана страшно любопитно.Рисуваш, само ако се появи това особено вдъхновение ли?А в останалото време не се ли получава толкова добре?Разкажи ми повече, моля...

Ангелче, свиря на пиано и рисувам понякога с молив само.Имам тук едни картинки черно - бели biggrin.gif Докоснах се и до едно източно изкуство, за което за съжаление нямам особена дарба, но е страшно.Понаучих се да правя малки накити от стъкълца и мъниста, за което се иска страшно търпение.И все ме учат да плета дантели, ама пак това пусто търпение...Това също смятам за изкуство...в ръцете им се раждат невероятни неща.Красиви...А аз май само се пробвам. :yanim:

А като каза за източното изкуство, сетих се, че мога да плета отлично на 1 и 2 куки. Обожавам приложното изкуство. Но за съжаление нямам много време sad.gif .

Що се отнася до рисуването, много искам да се науча да рисувам, но мога само когато ме облее онова непреодолимо чувство. Сякаш ме облива топла вода и чувствам дясната си ръка по-топла. Много е странно и силно. Мога да го сравня единствено с оргазмът при секса, но е много по-красиво. И страшно ме зарежда.

Редактирано от mucunka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А като каза за източното изкуство, сетих се, че мога да плета отлично на 1 и 2 куки. Обожавам приложното изкуство. Но за съжаление нямам много време sad.gif .

Що се отнася до рисуването, много искам да се науча да рисувам, но мога само когато ме облее онова непреодолимо чувство. Сякаш ме облива топла вода и чувствам дясната си ръка по-топла. Много е странно и силно. Мога да го сравня единствено с оргазмът при секса, но е много по-красиво. И страшно ме зарежда.

Ако е това, за което си мисля, не просто е дарба, а е феномен.Можеш ли да ни покажеш нещо, рисувано от теб в такъв момент? :ph34r:

Плетенето на дантели всъщност не е точно източно изкуство, но сега май се практикува само по онези земи.В България съм виждала по морето възрастни жени да продават саморъчно плетени разкошни дантели на чужденците.За съжаление съвременната младеж рядко се захваща с подобни неща, но аз понеже съм все по нестандартното, упорито смятам да усвоя това.Изкуство е...

Радвам се за проявения интерес към електронната музика, която създавам (засега напълно аматьорски де), но последните парчета, които леко се приближават до истинска качествена клубна музика са си доста големи. Най-късото е 7:22 с битрейт 320 - наистина е голямо, но ще ги кача всички тази събота в сайта ми - www.kaldata.com, отдел електронна музика. Обещавам!

Аз също с радост бих ги чула :eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, интереса е към личността ти ....и да успееш да изградиш таланта си това е целта на писаната от мен тема надявам се да съм в помощ при мотивирането на всеки един, за да се занимавате кой с каквото иска, но и същевременно да помогна с каквото мога включително мотивация да дам, защото без мотивация талантът изгасва... Защото не му се дава и поле на изява, а как могат хората да дадат оцeнка на нещо, което не са чули...?! Така, че дерзай и ако можем или конкретно аз, ако мога ще помагам по какъвто начин имам възможност, това важи за всички участвали в темата...Човек понякога има нужда само от подкрепа, от насърчителна дума и би тръгнал напред така, че тук съм за това да помагам с каквото мога, дори и с дума или съвет... :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз притежавам таланта да вдъхвам на отрязаното дърво нов живот ;)

превръщайки го в животни, лица на хора, човешки фигури – правя дървени скулптори и пластики

това е страхотно!!! Баща ми едно време правеше дърворезби. Обожавах да го гледам. Вкъщи е пълно с дървени кукери, свещници и ликове на български царе. :ph34r:

Ако е това, за което си мисля, не просто е дарба, а е феномен.Можеш ли да ни покажеш нещо, рисувано от теб в такъв момент? :eek:

Плетенето на дантели всъщност не е точно източно изкуство, но сега май се практикува само по онези земи.В България съм виждала по морето възрастни жени да продават саморъчно плетени разкошни дантели на чужденците.За съжаление съвременната младеж рядко се захваща с подобни неща, но аз понеже съм все по нестандартното, упорито смятам да усвоя това.Изкуство е...

Аз също с радост бих ги чула :)

Трябва да ги потърся в PC-то. Утре обещавам да ги пусна. Нямам претенции, че са нещо особено. Нямам и представа за техниката на рисуване. Просто излязоха сами от ръцете ми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ето че тук със сигурност разбрах какъв е твоя талант ^^ANGELSING^^. За това само можем да ти завиждаме! Браво! :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей, това е Зарежда те искам хората да са заредени с положителна енергия и тогава Всичко изглежда възможно дори и невъзможните нееща и Точно тогава Мечтите стават реалност...

Русувай Винаги когато можеш и когато имаш вдъхновение иначе после вълната преминава и няма да получиш заряда и удовлетворение от постигнатото..Просто рисувай колокото е възможно по-често и таланта ти ще се развива и ще виждаш сама как ще ставаш все, по-добра и по-добра в това, което правиш, таланта иска и постоянство дай му го...

Първо рисувай да речем веднъж седмично и после малко по-малко увеличавай времето в което рисуваш и с постояннство ще постигнеш резултати знам го от опит...

А, можеш и за съвет за консултация да ме питаш относно рисуването, ако нещо не ти е ясно или искаш да знаеш нещо, а нямаш информация, винаги при нужда можеш да се обръщаш към мен... изобразителното изкуство е едно от нещата, които съм завършила- като образование...

А като се замисля колко разнородни неща уча и съм учила и чак сега си давам сметка, ча знам и мога много, но не съм могла да давам тея знания на почти никой, ето сега и аз откривам нещо за себе си...

Това искам аз да помагам и да дам наученото не само за себе си да го пазя, би било много егоистично да не дам наученото...

ВСИЧКИ сте Прескрасни благодаря ви изумена съм от вас;)

И ако някой има нужда от мен съм готова да помогна... виждам, че страшно много таланти има в форума трябва да се намери и поле на реализация няма начин...

Трябва да ги потърся в PC-то. Утре обещавам да ги пусна. Нямам претенции, че са нещо особено. Нямам и представа за техниката на рисуване. Просто излязоха сами от ръцете ми.

:) Браво направо ме направи щастлива, благодаря :eek:

А ето че тук със сигурност разбрах какъв е твоя талант ^^ANGELSING^^. За това само можем да ти завиждаме! Браво! :)

Ммм, какъв ми е таланта, че не мога да разбера или да го констатирам ти какво откри в мен дето аз не съм открила? Стана ми много интересно:ph34r:

Хайде помагай, че не мога да се справя....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми какво да ти помагам - съвсем просто е. Ако знаеш само как ме запали сега да си правя техно вкъщи и да си развивам таланта. Ако имаш такъв резултат и при другите (а аз съм сигурен, че е имало) ти си гений :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Талантът ми е да привличам всички близки и не толкова близки, на които им тежи нещо на душата и си търсят на кого да се изповядат :ph34r: От една страна ме трогва доверието, но понякога отговорността тежи много. Как го правя - идея си нямам, но винаги така се получава... Фразата, която чувам често е: "Ти ще ме разбереш". И аз разбирам :eek: Лошото е, че ако и на мен ми се доиска да помрънкам на някого, всички решават, че е странно да ми се случи...

Друг, не по-малко развит талант ми е да хлътвам по неподходящи мъже...

Останалите ми таланти явно са много дълбоко скрити, но аз упорито се пробвам в различни области, дано пък нещо изровя :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ми какво да ти помагам - съвсем просто е. Ако знаеш само как ме запали сега да си правя техно вкъщи и да си развивам таланта. Ако имаш такъв резултат и при другите (а аз съм сигурен, че е имало) ти си гений :)

О, мерси :shy11: Надявам се за всички ефекта да е бил като при теб, ще се радвам от цялото си сърце да бъда един Активатор, стимул, вдъхновение за всички ви :wors: Така и аз се зареждам като давам на вас давам и на себе си щото ставам полезна така, че помощта е взаимна :baby:

Талантът ми е да привличам всички близки и не толкова близки, на които им тежи нещо на душата и си търсят на кого да се изповядат :) От една страна ме трогва доверието, но понякога отговорността тежи много. Как го правя - идея си нямам, но винаги така се получава... Фразата, която чувам често е: "Ти ще ме разбереш". И аз разбирам :) Лошото е, че ако и на мен ми се доиска да помрънкам на някого, всички решават, че е странно да ми се случи...

Друг, не по-малко развит талант ми е да хлътвам по неподходящи мъже...

Останалите ми таланти явно са много дълбоко скрити, но аз упорито се пробвам в различни области, дано пък нещо изровя ;)

Споко и аз съм магнит за неподходящи мъже все такива си харесвам и такива мен ме харесват biggrin.gif

Това е добре, че разбираш всички и им помагаш по този начин, но теб има ли кой да те разбира и изслушва? :speak:

Ще изровиш, който търси намира повярвай ми от опит го знам това...

Пък е възможно и от тази тема да откриеш какво можеш и какво Искаш да правиш или да научиш... :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък с моя талант ядосвам хорицата от 7 години вече :speak:

Енигматик съм-съставям кръстословици за вестници и списания,издавам книжки с такива.

А тъй като майка ми е музикален педагог,ща не ща мога да свиря на пиано,акордеон и флейта.

Когато съм тъжна и ме боли,пиша стихове.

Но мисля че най-големият ми талант е да заразявам всички около себе си с положителното си излъчване и да ги карам да се усмихват :shy11:

И казват че съм харизматична личност :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Талантлив човек ли сте? Как се определяте Вие...Какво можете да правите и Какво искате да е научите да правите за напред.

Какво можете да правите по-добре от другите, а хората около вас не могат да го правят.

Един може да пее да речем, друг пише стихове, трети умее да готви, друг да помага когато някой се нуждае от помощ, да подкрепя други....

Всичко каквото се сетите го напишете тук, всяко мнение е ценно и добре дошло...

Ние всички имаме нужда един от друг и това ще ни даде представата за това колко уникални сме и колко необходими, важни и значими...Ще открием сами за себе си какво можем и какво искаме да научим за напред....

За мен ще е чест и голямо удоволствие да разбера вашите способности и желания за научаване на нови знания и умения. И моля не бъдете толкова скрoмни, а пишете . :);)

Четох темата и се радвам да видя, че има толкова много талантливи хора, :) пожелавам на всички да се развивате и да не спирате да пишете стихове, да свирите, да композирате, правите скулптори, рисувате.

Аз май не съм открил моя талант, но дарявам хората с усмивка и имам дарбата да уча бързо:) без значение какво е, дали е някоя игра: боулинг, билярд, стрелба с лък (неща който правих за първи път преди два месеца и се спрявих добре невероятно добре) или пък е нещо ново свързано с работата ми ;)

Редактирано от DAVIDOV (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен ме бива в малко неща, но поне в тях съм добра:

1. Готвя, но ми трябват лакомници. :)

2. Плета, доста добре се справям :), успокоява ме.

3. Имам доста добър музикален слух и пея вярно и сравнително добре, особено в дуетс баща ми! :)

4. Наблюдателна съм, но трябва да има нещо, което да ми привлече вниманието.

5. Мога да върша няколко неща наведнъж. Мини наполеонка! ;):);)

6.Имам Високо Самочувствие biggrin.gif

и още много неща ама стига съм се хвалила... (ех, умря циганката, дет' я вършеш таз ра'ота!) ...

А... и според приятеля ми имам вдъхновяваща усмивка! :) Ако се брои де...

Редактирано от DeadSmurf (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мен ме бива в малко неща, но поне в тях съм добра:

1. Готвя, но ми трябват лакомници. :)

Аз,аз, аз...искам! Ко ще ми сготвиш на сладка основа ли еееее...пиши го бегало.И ако ме поканиш в процеса на готвенето и тенджерите ще огреба.., тъй че вече имаш един желаещ...Че, ако чакам Чейни и нейните пирожки ще има да си почакам... :):);)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен в сладките неща най ме бива, ама тенджерите аз си ги огребвам, тях не си ги давам! А пирожки... Тука едни торти, едни кексове, едни кремове, сладки, курабийки, бисквити, шокодести неща, едни ми ти сладкиши... ще си изядеш и ушите! :wors: Айде стига, че ми се напълни устата със слюнка! biggrin.gif

Редактирано от DeadSmurf (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя талант е в две насоки - мога да пея и да рисувам, поне така казват. :wors: Имам записана една песен, но само с нея си останах. В момента музиката и рисуването са ми просто хоби. Избрах друга насока, в която да се развивам, доста по-скучна, но така се случи. :offtopic_s:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има такива хора ,които с каквото се хванат,всичко има се отдава,и го правят за първи път,все едно са го правили от много време.

За себеси мога да кажа че съм такъв,но немисля че такива хора могат да се определят като талантливи,по-интересното е че резултата почти винаги е същият,както при хората,които не създават впечатление че са правили това и преди.Повече уважавам човек,който прави едно нещо,но го прави както трябва.

Старая се да влагам цялата си енергия в едно нещо,за да го направя както трябва,макар че някои неща стават по-добре когато не влагам никакво старание.

Хобито ми беше да се занимавам с музика,сега съм Dj,и съм щастлив че работя това което ми харесва.Дали имам талант за тази работа,това могат да кажат хората които ме познават.

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ми какво да ти помагам - съвсем просто е. Ако знаеш само как ме запали сега да си правя техно вкъщи и да си развивам таланта. Ако имаш такъв резултат и при другите (а аз съм сигурен, че е имало) ти си гений :)

Потвърждавам, че ^^ANGELSING^^ го има този талант да стимулира ентусиазма в хората. Аз пък сега се запалих да рисувам :clap: . Благодаря ти ^^ANGELSING^^. А що се отнася до рисунките, малко ще се забавя, не мога да ги намеря sad.gif . Пак трябва да ги сканирам sad.gif .

Моя талант е в две насоки - мога да пея и да рисувам, поне така казват. :clap: Имам записана една песен, но само с нея си останах. В момента музиката и рисуването са ми просто хоби. Избрах друга насока, в която да се развивам, доста по-скучна, но така се случи. :)

И аз съм така. От пианото скочих във ветеринарния факултет biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определям се като талантлива да. Всъщност изкуството винаги ми е било силната част: рисувам, пея, имам усет за музика, имам усет за естетичното и красивото... Артистична съм... Дори нещата с който се занимавам в работата, по-скоро ги запомням отколкото да се старая да ги научавам и тнт..Което си е талант :Р

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Потвърждавам, че ^^ANGELSING^^ го има този талант да стимулира ентусиазма в хората. Аз пък сега се запалих да рисувам :) . Благодаря ти ^^ANGELSING^^. А що се отнася до рисунките, малко ще се забавя, не мога да ги намеря sad.gif . Пак трябва да ги сканирам sad.gif .

И аз съм така. От пианото скочих във ветеринарния факултет biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Муцунка, имам намерение скоро да дойда при теб, ако си в Стара загора. За мен това си е талант, така че, моля те, драсни е ЛС как е там и какви са условията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Има такива хора ,които с каквото се хванат,всичко има се отдава,и го правят за първи път,все едно са го правили от много време.

За себеси мога да кажа че съм такъв,но немисля че такива хора могат да се определят като талантливи,по-интересното е че резултата почти винаги е същият,както при хората,които не създават впечатление че са правили това и преди.Повече уважавам човек,който прави едно нещо,но го прави както трябва.

Старая се да влагам цялата си енергия в едно нещо,за да го направя както трябва,макар че някои неща стават по-добре когато не влагам никакво старание.

Хобито ми беше да се занимавам с музика,сега съм Dj,и съм щастлив че работя това което ми харесва.Дали имам талант за тази работа,това могат да кажат хората които ме познават.

Абсолютно съм съгласна с теб, че когато си прави само едно нещо, то тогава човек е много добър в това щото там влага цялата си енергия, макр, че си мисля че аз каквато съм бързо ще ми доскучее и пак ще почна да се занимавам със нещо Още, все искам да има още и още за учене...Понякога си мисля, че целия ми живот няма да ми стигне да науча това, което искам да науча...И всички ми казват, че трябва да се занимавам само с едно нещо, а аз не мога някак си да го приема, защото когато се занимавам с повече неща едното ме зарежда за другото и обратно, вдъхновението някак си се трансформира така е при мен...А ти до колкото разбирам си решил само с едно нещо да се занимаваш или греша? :nono:

ohmy.gif Леле, гледай ти какъв талант имаме тука, реализиран... :clap: И може да помага даже Супер, многоо ме зарадва, ще можем ли да разчитаме на теб?

Ще ни постнеш ли тук нещо твое ще се радвам да чуем и оценим таланта ти? :)

И пак си мисля, че и ти си с много повече таланти от колкото си написал тук, но и за това сме благодарни, може пък по-късно да решиш пак да пишеш... :eek:

Потвърждавам, че ^^ANGELSING^^ го има този талант да стимулира ентусиазма в хората. Аз пък сега се запалих да рисувам :) . Благодаря ти ^^ANGELSING^^. А що се отнася до рисунките, малко ще се забавя, не мога да ги намеря sad.gif . Пак трябва да ги сканирам sad.gif .

Радвам сееее, и нали знаеш можеш да разчиташ на мен за помощ винаги...Това е целта да събудим вашата гениялност с малко огън, подкрепа, стимулация за вдъхновението, на човек му трябва много малко, за да тръгне напред и да е уверен, за да постигне нещо- това, което Иска...

Ще чакаме да видим твоите неща и да им се порадваме ще е удоволствие за нас... :)

Каквото можеш и каквото се сетиш пращай на сам, знам, че може и да откриеш нещо добре забравено някъде, аз така на имам много тетрадки със разни стихове и текстове на песни biggrin.gif

Чака ме те с нетърпение :baby:

DAVIDOV мерси ти си спортист- истински само така :P и бъди усмихнат винаги. Ще чакаме и скритите ти заложби знам,че има такива :P

DeadSmurf ти си истински талант с много качества ще ни готвиш няма как които се хваля после ще трябва да се доказва ;)

dindi всички сме желаещи,И дано И ти се включиш с нещо още тук,че не ми се вярва само за адреналинка да ти е таланта, няма начин нещо скрито да няма в теб :P

Дам, ето кой не се е включил тук- Чейниии чакаме те :P

RunAway не може да можеш само това не го вярвам :P взимам те в моята група дето още не се е сформирала ;) съгласен ли си?

Romantichkata и теб те взимам в групата няма начин с толкова артистични хора тук просто невероятно и приятно много приятно... :) ако имаш нещо твое ще може ли да ни го постнеш тук в темата? Ще се радваме да го видим...

:wors:Страхотни сте не знам какво,но нещо ще трябва да се направи ще го измисля нали все ми идват разни идеи за какви ли не неща... :baby:

haidukpikaso ще ни покажеш ли нещо твое, тук да ни постнеш, че много талантлива си била и ти страхотно :clap: ?!

От работата ми с деца знам, че всеки има някакъв талант. Друг е въпросът дали този талант ще се извади на показ и ще се развива или ще си остане в сянка поради различни причини. Аз например сама си шия повечето от дрехите. Сама се научих и много ме кефи да имам дрехи различни от конфекцията по магазините. И тъй като това е свързано не само с умението да използваш шевна машина, а и с дизайн, обичам и да аранжирам...получава ми се някак си. :)

ПП Ми Trichocephalus извади я тази цигара от устата си вече де, как няма да те боли глава ;)

Имаш ли нещо твое да ни постнеш тук? Да видим прекрасния ти талант възхитена съм от всичка вас направо ми радвате душата :wors::)

А за колажите които провиш за тях няма ли да ни кажеш нещо повече? :baby:

Fifa стига си се крил покажи се и ни кажи какво друго можеш да правиш и ми отговори на въпроса, че още чакам отговор :P Не е етично така да не ми отговаряш на въпросите, хайде чакаме те ;)

:clap: Всички сте толкова талантливи, че чак дъха ми спря и думите ми свършиха няма как да изразя възхищението си и възторга си от вас :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Познато ли ви е изкуството за правене на фигури от хартия, т.нар. Оригами? Когато бях малка си бях купила две книжки и обожавах да си правя най-различни животинки, цветя и др. такива!

Оригами е изкуството да се правят фигурки единствено от хартия (без ножици и лепило). То е на повече от 2000 г. Възникнало в Китай, а след това пренесено в Япония то се превръща в традиционно изкуство, което не знае граници и е достъпно за всички възрасти. В древността оригами е било не само изкуство но и наука, обучаваща в прецизност и търпение. На изток оригами винаги е символизирало мир, спокойствие и семейна хармония. Самото име идва от две думи: oru (сгъване) и kami (хартия).

А ето и малко книжна красота:

irbop14db2.th.jpg

irbop03eh9.th.jpg

irbop08at7.th.jpg

irbop092tq6.th.jpg

0499p01ep7.th.jpg

Редактирано от mucunka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Познато ли ви е изкуството за правене на фигури от хартия, т.нар. Оригами? Когато бях малка си бях купила две книжки и обожавах да си правя най-различни животинки, цветя и др. такива!

Оригами е изкуството да се правят фигурки единствено от хартия (без ножици и лепило). То е на повече от 2000 г. Възникнало в Китай, а след това пренесено в Япония то се превръща в традиционно изкуство, което не знае граници и е достъпно за всички възрасти. В древността оригами е било не само изкуство но и наука, обучаваща в прецизност и търпение. На изток оригами винаги е символизирало мир, спокойствие и семейна хармония. Самото име идва от две думи: oru (сгъване) и kami (хартия).

А ето и малко книжна красота:

irbop14db2.th.jpg

irbop03eh9.th.jpg

irbop08at7.th.jpg

irbop092tq6.th.jpg

0499p01ep7.th.jpg

:rolleyes: Благодря за красотата, прекрасни са....

Да спомням си за тези книжни красоти имаше и такива специални -книжки к които пишеше как се правят и ти си правила такива -прекрасно, а спомняш ли си какви Фигурки си правила от хартия? :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване