Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Талантлив човек ли сте?

Препоръчан отговор

Moга да правя мишки, правил съм и много гени и протеини. Мога да направя и светещо прасе. :rolleyes: Готино е да създаваш фантазиите си. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...
  • Отговори 216
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Аз нямам таланти sad.gif е мога да се пързалям върху леда( това не мога да го практикувам в мойто градче sad.gif ) и играя футбол доста добре като вратар , но нищо друго ;( чуствам се ... празен?

Намери нещото, което те кара да се чувстваш добре...а защо не и уникален...Просто намери себе си...Не е задължително да можеш много неща...Важното е да можеш едно нещо и да го правиш Добре и това да те радва преди всичко... ;)

Ако футбола те кара да се чувстваш добре прави го...Успех!

А като гледам талантите тук са станали много за, което се радвам :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да пея, да рисувам и да пиша кой знае колко хубаво.Обаче имам един талант голям съм кибритлия, и за това всеки, който се заяде с мен, почва една гавра, дразнене. Направо ги изкарвам извун кожата им, даже да ме ударят продължавам да си държа на своето. ТОВА Е ДАРБА И ПРОКЛЯТИЕ ;)

Вие преценете талант ли е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не мога да пея, да рисувам и да пиша кой знае колко хубаво.Обаче имам един талант голям съм кибритлия, и за това всеки, който се заяде с мен, почва една гавра, дразнене. Направо ги изкарвам извун кожата им, даже да ме ударят продължавам да си държа на своето. ТОВА Е ДАРБА И ПРОКЛЯТИЕ ;)

Брей, имало още един като мен...мислех, че съм единствен. biggrin.gifbiggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Талант? Не знам доколко това се води талант, ама дайте ми едни барабани с 2 каси, 2 палки и си запушете ушите... Не съм нито най-бързия, нито най-добрия барабанист, ама... Мога и по-добре, ма рядко тренирам. Ако се чудите за кво става въпрос влезте тук, влезте в "Моята музика" и си пуснете някоя песен :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не мога да пея, да рисувам и да пиша кой знае колко хубаво.Обаче имам един талант голям съм кибритлия, и за това всеки, който се заяде с мен, почва една гавра, дразнене. Направо ги изкарвам извун кожата им, даже да ме ударят продължавам да си държа на своето. ТОВА Е ДАРБА И ПРОКЛЯТИЕ :lol6:

Това е Упорит човек :) и не само...

Талант? Не знам доколко това се води талант, ама дайте ми едни барабани с 2 каси, 2 палки и си запушете ушите... Не съм нито най-бързия, нито най-добрия барабанист, ама... Мога и по-добре, ма рядко тренирам. Ако се чудите за кво става въпрос влезте тук, влезте в "Моята музика" и си пуснете някоя песен :help:

При мен нещо не тръгва музиката!? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдават ми се езиците, литературата, анализирането, даването на обективна оценка на даден проблем. Мога да гледам нещо от личната си позиция и едновременно да гледам реално на него. Отдават ми се също и танци - всякакви. Когато имам време танцувам народни и латино-американски танци. Мога да импровизирам свободно на почти всяка музика. Запомням бързо, имам и така наречената "фотографска памет", помня имена на хора, с които съм се виждала дори само веднъж, случки в далечно минало и дори телефонни номера, които не набирам от години. Имам артистични наклонности, ставам за имитатор.

За сметка на това не съм особено добра във физиката и химията - науки, за които знам само основното, защото никога не са ме интересували... Пълен инвалид съм и в пеенето - преди време ходех на уроци, където ме понаучиха да не пея толкова фалшиво като преди, но нямам абсолютно никакви гласови данни. Доста издържлива съм - мога да бягам много, но съм слаба в спортове като баскетбол, хамбал, волейбол... и... стига вече обяснения :huh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли съм от талантливите ;)

Отдават ми се езиците English & French и математиката, компютри - най вече графичен и web дизайн.Ама не мисля че тези качества ме правят талантлив по-скоро нормално не тъп ;) или по-бавно затъпяващ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

извинявай но да не си гледала сериала Heroes. Защото въпросът ти найстина е сякаш наистина някои може да спира времето или да лети. И на мен ми се иска да съм такъв , но не е така. Извинявам се за спама но се се сдуржах. Относно готвене рисуване и т.н. всеки би могъл да се научи на това. Ако някой има уроци как да се науча да летя с удоволствие ще следя темата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте и от мен.Аз се занимавам с малко по различен вид узкуство (въпреки че в България това все още трудно се възприема като изкуство поне за сега).Та аз жече от 11 години се занимавам с татуиране и малко по отдажна с рисуване,като казвам рисуване далеч съм от мисалта че съм художник.

Някои беше казал тук че изкуство е това да дадеш на тжорбата си живот напълно съгласен съм.

общо взето ж моята глава има само едно нещо и това са татуировките и ве1ното мисллене как да се усъвършенствам.

От няколко дни има и още нещо в тиквата ми.Опитвам се да уча линукс и понеже съм повече от новобранец малко мъка ми идва ама всичко с времето си :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Талантлив и мързелив :P

Лоша комбинация...мързела ще ти провали таланта...не му позвалявай! ;)

здравейте и от мен.Аз се занимавам с малко по различен вид узкуство (въпреки че в България това все още трудно се възприема като изкуство поне за сега).Та аз жече от 11 години се занимавам с татуиране и малко по отдажна с рисуване,като казвам рисуване далеч съм от мисалта че съм художник.

Някои беше казал тук че изкуство е това да дадеш на тжорбата си живот напълно съгласен съм.

общо взето ж моята глава има само едно нещо и това са татуировките и ве1ното мисллене как да се усъвършенствам.

От няколко дни има и още нещо в тиквата ми.Опитвам се да уча линукс и понеже съм повече от новобранец малко мъка ми идва ама всичко с времето си :)

А нямаш ли някой на снимка да видим какво точно правиш!? :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко дни има и още нещо в тиквата ми.Опитвам се да уча линукс и понеже съм повече от новобранец малко мъка ми идва ама всичко с времето си :)

Позанимавай се и с правопис малко. И успех с линукса. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Лоша комбинация...мързела ще ти провали таланта...не му позвалявай! :speak:

А нямаш ли някой на снимка да видим какво точно правиш!? :P

http://www.tattooartists.org/Gal22725_satA...I_s_Gallery.asp

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм... посредствено талантлива бих казала. Имам добър глас, но не е нещо нечувано; преди време, докато все още се упражнявах, свирех много добре на пиано, но си прецаках тази дарба..

Но имам и една дарба, която с годините само се подобрява - дарбата да си изключвам мозъка. =D Когато около мен има хора, които не харесвам, когато ми говорят неща, които не ме интересуват и просто когато няма какво да правя си изключвам напълно мозъка за външния свят. Като в транс съм и ми е много весело. ;)

Редактирано от EnigmaticMind (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм...талант мисля че всеки носи определен талант в себе си и рано или късно ще го открие.Моя талант е рисуването и когато рисувам понякога забравям за всичко останало около мен и се чувствам добре така.Хубаво е да имаш талант и да умееш да го използваш добре.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.tattooartists.org/Images/FullSi...20_IMG_1361.JPG

http://www.tattooartists.org/Images/FullSi...77_IMG_1052.JPG

Всичките ли са твои!?

Браво на теб добър си!

Аз си харесах онази най-горе, обемна е, има живот в нея!Истински художник си!

Втората е стилизирана, по каквито лично аз си падам...

Правила съм си, но с химикал...трайна не мога някак си да се престраша да си направя и то не защото ме е страх, а защото не знам дали няма да ми омръзне и няма как после да я махна! :)

Успехи!

Хм... посредствено талантлива бих казала. Имам добър глас, но не е нещо нечувано; преди време, докато все още се упражнявах, свирех много добре на пиано, но си прецаках тази дарба..

Но имам и една дарба, която с годините само се подобрява - дарбата да си изключвам мозъка. =D Когато около мен има хора, които не харесвам, когато ми говорят неща, които не ме интересуват и просто когато няма какво да правя си изключвам напълно мозъка за външния свят. Като в транс съм и ми е много весело. :)

Уау...това дарба ли е!?Не знаех! ;)

Хмм...талант мисля че всеки носи определен талант в себе си и рано или късно ще го открие.Моя талант е рисуването и когато рисувам понякога забравям за всичко останало около мен и се чувствам добре така.Хубаво е да имаш талант и да умееш да го използваш добре.

Да, рисуването е магия!Така е...минаваш в друга реалност, в която друг няма достъп...

То е бягство и от реалността, начин да избягаш от лошите неща...и да превърнеш своя свят в красив- вътре в себе си...Магично е!Успехи! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А какви са талантите ти...изброй някой от тях ;)

Фотогравска памет и свъзаните с нея умения.Ако бях компютър,щях да се похваля с голяма скорост на запис и четене от паметта,а и дълготрайно съхранение на записаното.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Фотогравска памет и свъзаните с нея умения.Ако бях компютър,щях да се похваля с голяма скорост на запис и четене от паметта,а и дълготрайно съхранение на записаното.

Това е супер!Сигурна съм, че ти е в помощ за много неща?! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рисуването наистина е голяма магия.И особено ако имаш развинтена фантазия се раждат страхотни картини. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Рисуването наистина е голяма магия.И особено ако имаш развинтена фантазия се раждат страхотни картини. ;)

Имам огромна фантазия...даже понякога ми вреди...

Ражда и не само картини...и много други неща...винаги ми хрумват много нови идеи, ако можеше някой да ги реализира...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам огромна фантазия...даже понякога ми вреди...

Ражда и не само картини...и много други неща...винаги ми хрумват много нови идеи, ако можеше някой да ги реализира...

Е та колко за толко ще ти помогнем ако искаш да реализираш някои от тях,стига да са по възможностите ни. :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване