Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какъв подарък искате за Коледа?

Препоръчан отговор

Я споделете, деца, слушахте ли през годината и какво искате да получите за Коледа? А какво ще подарите вие?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 176
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Искам малко, но от сърце..

Е т'фа искам за Коледа : Ако е много и на 9 снежанки ще съм доволен ...

Знам какво искам за подарък! Отново да стана на 5 години за един час.Много да се смея и много да плача.Просто още веднъж да ме вземат на ръце, а ме полюлеят, докато заспя, и да ме сложат в леглото.Зна

Аз много слушках тази година и очаквам най-големия и хубав подарък.С брат ми ще чакаме Дядо Коледа вечерта,а ако има късмета да не ни донесе хубави подаръзи ще го захлопаме с точилката Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм, готино въпросче.Какво искам да ми подари Дядо Коледа ли? Ами преди всичко искам да ме дари с много здраве и любов.За материалните неща- там каквото и да е. Важен ще е жеста.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз на Дядо Коледа му пратих снимка на това, което искам, и очаквам да ми остави подаръчето в леглото... да го разопаковам още през нощта :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз пък тази година бях добро момче и слушках ,затова очаквам хубав подарък.:hush::):)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами и аз бях добро момче и ще си чакам подаръка в гаража Публикувано изображение Поръчах си Порше Публикувано изображение ама май няма да ме огрее и тази година, иначе каквото дойде няма да го върна Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз много слушках и с удоволствие си чакам подаръка!!! :baby А какво искам-ми не знам...не съм се замисляла...сега ще ви изпея(спокойно,само ще го напиша)едно куплетче,което отговаря много точно на желанието ми в този момент-Имам си една мечта - да не ме боли глава...нататък не помня какво беше!!!А от тук присъстващите-май мога да помогна с едното подаръче,ако Дядо Коледа забрави...или не е бил достатъчно добър през годината(което не вярвам)!!! :kiss2

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, което си пожелавам за Коледа, е здраве и любов!Да успея да си взема всичките изпити!И най-много ми се иска специалните коледни изненади,които съм направила тази година за едни сладури, много да им харесат! :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хммм, интересно, явно много съм слушкал, защото моя подарък за Коледа, за Нова година, за Рожденния ми ден и за всички други празници ми беше подарен преди 6 месеца, когато срещнах mireto :hush::)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко момченце пише:   "Скъпи дядо Коледа, моля те, донеси ми братче или сестриче !"Дядо Коледа отговаря:   "Няма проблеми, изпрати ми майка си."

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко момченце пише:

"Скъпи дядо Коледа, моля те, донеси ми братче или сестриче !"

Дядо Коледа отговаря:

"Няма проблеми, изпрати ми майка си."

<{POST_SNAPBACK}>

Много гледате шоуто на Слави Трифонов:hush: Редактирано от Tragedy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво искам от Дядо Коледа? Интересно, едва ли ще ми донесе всичко което искам:hush: Здраве и щастие, и нека имам повече поводи да се усмихвам през новата година!

Редактирано от Tragedy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам Дядо Коледа да ми донесе сила, с която да накарам милото да си мисли, че всеки ден е Коледа (Нова година, има рожден ден или е 8-ми Декември, ;) ).

Искам и през новата година, Мише, да продължаваш да се усмихваш чаровно от щастие и да усещаш любовта ;)

Вече говорих с Дядо ти Коледа по тези въпроси Публикувано изображение

Редактирано от mireto (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък искам да ми донесе кола, но май няма да ми донесе нищо...най-много някоя кисела зелка...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aми и аз мноого слушках ...хихихискам много неща за подарък от материална глена точка....(кой не ги иска)но най ценния подарък за мен ще бъде Дядо Коледа да донесе повечко щастие на всички хора...здраве и повече искренност, пожелавам си до всеки човек да има още един,който в студените мразовити дни да стопля сърцето му ;) е може и др. неща ;) Повече усмивки!!! ;) Хоу Хоу Хоу Весела Коледаа и приятно посрещане на бъдни вечер на всички!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много красиво казано Ваня,та кои не го желае това :)Дано се сбъдне това което желаеш така всички ще бъдем по щастливи:) Много мило от твоя страна ;) ;) ;)Желая на всички топло посрещане на бъдни вечер в прятна обстановка с най-близките до сърцето им хора и нека през новата година всички да бъдем поне мъничко по добри това ще е най-големия подарък който бих желал да ми подари Дядо Коледа,а за матерялните подаръци....май бях много лош през годината пък ако му се откъсне нещо от сърцето бих се радвал :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох... Ми не е въпроса какво очаквам, а какво ми се ще да получа за Коледа. :wors: Ами много неща ми се ще да получа като подарък за коледа... Много бих се зарадвал най-напред на някоя хубава книга. Имам огромен списък с такива които бих искал да имам. Също бих се зарадвал и на някоя дрешка... Както виждате - съвсем простички неща :wors:.Но има нещо на което най-много бих се зарадвал... И си го пожелавам, на Дядо Коледа ли или на някой който въобще може да ми го даде, то да се сбъдне... От все сърце...А иначе за другите както винаги желая много любов, мир, щастие и особено - здраве! Прекарайте си най-готините празници!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не ми се пускаше нова тема.искам само да ви честитя предсоящите празници, да наблегнете повече хапването пийването и веселенето .. да оставите назад поне за известно време негативните мисли и проблеми.пп. специални пожелания, за екипа потдържащ този сайт и благодарности за труда който полагат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хами май най-много искам едно мини-барче което винаги да е пълно, въпреки усилията ми да го изчеря...Ако не може, поне си пожелавам весело изкарване на всички по празниците :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е,какво стана...Какви са подаръците :P

<{POST_SNAPBACK}>

Един чифт чорапи и един чифт калци (калци - дебели плетени чорапи, обикновено се носят върху обикновените чорапи). Ами това беше.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да са ви честити подаръците тогава,каквито и да са важното е да ви радват.Искам да пожелая Весела Коледа и приятно прекарване на празниците...И каквито и подаръци да правите или да ви правят,не забравяйте,че не те са най-важното.Обичайте се не само на Коледа.Весели Празници! :kiss2 :offtopic_s::offtopic_s::P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване