Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ivan68

мнение за лаптоп MSI M670X

Препоръчан отговор

Дайте мнение за лаптоп MSI M670X.10x

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Дайте мнение за лаптоп MSI M670X.10x

Ако офертата ти е тази на Техномаркет, според мен си заслужава парите!

CPU AMD SEMPRON64 3400+

- DISPLAY 15.4" WXGA TFT GLARE TYPE

- RAM 512 MB DDR II

- HDD 80 GB

- VIDEO NV 6100 128MB

- DVD-RW DUAL LAYER

- FAX/MODEM 56.6 K, LAN GIGABIT

- WLAN 802.11 B/G, AC'97 AUDIO

- MMC/SD/MS/MS PRO 4-in-1

Всичко това за 1000 лв. според мен е добра оферта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имайте в предвид, че това е АМД, базирана система, която при лаптопите е доста по-зле от Интел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си купих този модел лаптоп преди месец от Техномаркет на промоция за 916лв. без ДДС ми излезе и съм много доволен. В сравнение с повечето модели от ниският клас лаптопи е с пълноразмерна клавиатура 103 клавиша, бързо видео на Нвидия 6100 със 128МБ в сравнение със вградените решения на Интел 900 и 950, 512Мб ДДР2 памет, 80Гб САТА 5400об. твърд диск, добър дизайн, малко топлоотделяне... Заслужава си всяка стотинка според мен.

Редактирано от madrazorbg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...