Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Moже ли да се ползва фотоапарат като WebCam?

Препоръчан отговор

може ли да се използва цифров фотоапарат за webcamera???апаратее е от новичките и не е лош.

Всичко зависи от фотоапарата. Може да може, но може и да не може, нищо че е от новичките.

Дай марката и модела и тогава може да се каже по-точно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз искам да питам същото. Става дума за Sony DSC-600... някъде четох, че може да се ползва за уеб-камера. Ако наистина може, моля някой да ми обясни как става, трябва ли софтуер...?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И аз искам да питам същото. Става дума за Sony DSC-600... някъде четох, че може да се ползва за уеб-камера. Ако наистина може, моля някой да ми обясни как става, трябва ли софтуер...?

Никъде не се поменава, че този апарат има функция за WEB камера.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а моя е olympus M(или нещо такова) DIGITAL 600

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
а моя е olympus M(или нещо такова) DIGITAL 600

И за твоя Olympus mju 600 Digital (Stylus 600) не е посочено, че има такава функция.

Виж сам : http://www.digicam-bg.com/models-Olympus-m...Digital%20.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
a ще можеш ли набързо да кажеш как се свързва с пс-то да пробвам

Как става това би трябвало да е описано в инструкцията за работа с апарата, но най-общо казано, това което трябва да направиш е да инсталираш драйверите от CD-то и след това с помощта на USB кабела да го свържеш към компютъра. На CD-то най-вероятно има и софтуер за обработка на снимки.

Успех !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

малко късно се включвам ,но темата си важи ,така че споделям :не е от значение какво е описанието или инструкциите на производителя.те няма да ти кажат дали може да се използва като web камера.същото е и със Symbian телефоните,които могат да се ползват с допълнителна програмка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване