Премини към съдържанието
Leo

Помощ с избор на монитор!

Препоръчан отговор

Здравейте искам да си купя ТФТ монитор и се спрях на седните модели:

BENQ 19 LCD FP93GX

BENQ 19 LCD FP93G

19 LCD LG 1930P - като този монитор се води с MVA матрица искам да питам дали при него филмите ще се размазват

Моля помогнете ми с избора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...23657&st=15 виж тук за LG-то :wors: Пък за BENQ нямам наблудение, брат ми има такава марка и не съм се заглеждал, но той е доволен за цената си :wors:

Това намерих за първия BENQ:

Display

Max. Auflцsung: 1280 x 1024

Farbunterstьtzung: Up to 16.2 million colors

Max. Bildwiederholungsrate (V x H): 76 Hz x 81 kHz

Reaktionszeit: 2 ms ( за това не знам до колко е вярно )

Schnittstelle: DVI, VGA (HD-15)

Helligkeit: 300 cd/m2

Kontrastverhдltnis: 700:1

Тестваш на место трите модела и от, който си най доволен зимай :)

Редактирано от psihi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Здравейте искам да си купя ТФТ монитор и се спрях на седните модели:

BENQ 19 LCD FP93GX

BENQ 19 LCD FP93G

19 LCD LG 1930P - като този монитор се води с MVA матрица искам да питам дали при него филмите ще се размазват

Моля помогнете ми с избора

И кой ти каза, че ще се размазват? Аз имам първият. Ела да погледнеш. Купих го веднага, като ги пуснаха. Преди да си купиш, поогледай как върви филм на него и тогава плащай. Това е критерият, а не какво пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И кой ти каза, че ще се размазват? Аз имам първият. Ела да погледнеш. Купих го веднага, като ги пуснаха. Преди да си купиш, поогледай как върви филм на него и тогава плащай. Това е критерият, а не какво пише.

Какво му се скара на човека biggrin.gif Той за LG-то пита дали размазва и не твърди, че размазва :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, майче основният критерий ще е око да види ръка да пипне, направо ми писна 2 дена да се ровя из нета и да чета параметрите

Благодаря все пак на тези които писаха в темата и искаха да ми помогнат :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да затворя темата, най-накрая си взех BenQ FP93G и мисля че си заслужава, цветовете са му добри контраста също.

Един приятел има някакъв LG с контраст 1:1400, ама няма никаква разлика спрямо тоя, така че наистина не се подлъгвайте от параметрите защото всеки произведител си ги интерпретира както му е изгодно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.