Премини към съдържанието
skarlet_x

Инструкция за Media Player?

Препоръчан отговор

Моля, имам нужда от помощ! :) Не ми е ясно как точно се работи с Media Player.Как се прехвърля музика там и после на диск?Опитах се но не се получи. С молба към модераторите да ми предоставят възможност да получа отговори.

Предварително благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля, имам нужда от помощ! :) Не ми е ясно как точно се работи с Media Player.Как се прехвърля музика там и после на диск?Опитах се но не се получи. С молба към модераторите да ми предоставят възможност да получа отговори.

Предварително благодаря!

Стартираш медия плейър, натискаш клавиш F1 и четеш! :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Стартираш медия плейър, натискаш клавиш F1 и четеш! :)

Благодаря, но отговора ти не ме удовлетворява имам проблем с английския sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С кой Media Player? Windows Media Player ли имаш в предвид? И къде е това "ТАМ" и по-точно как искаш да прехвърляш? Ако имаш в предвид да свалиш песните от някой аудио диск на твърдия си диск има бутон Rip (говоря за версия 10, което определено ми допада повече от 11 в някои отношения). В опциите на програмата Options имаш таб с наименование Rip Music, където можеш да зададеш дестинацията, къде да ти се запазва Rip-натите песни, файловия формат и др.

А за запис си има Burn... но защо не ползваш някоя специализирана за запис програма cool.gif

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
С кой Media Player? Windows Media Player ли имаш в предвид? И къде е това "ТАМ" и по-точно как искаш да прехвърляш? Ако имаш в предвид да свалиш песните от някой аудио диск на твърдия си диск има бутон Rip (говоря за версия 10, което определено ми допада повече от 11 в някои отношения). В опциите на програмата Options имаш таб с наименование Rip Music, където можеш да зададеш дестинацията, къде да ти се запазва Rip-натите песни, файловия формат и др.

А за запис си има Burn... но защо не ползваш някоя специализирана за запис програма cool.gif

Поздрави!

Да точно за този Pleyer става въпрос.Добре тогава задавам по друг начин въпроса.Как става свалянето на музика от интернет и записа и на CD?И каква е ролята WMP-ра в случая освен, че могат да се прослушва музика.Ако е от значение говоря за Windows XP profesional! sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да сваляш музика с WMP незнам как ще стане, просто това е плеър, с който може да прослушваш музиката, която си си свалил по някакъв начин от интернет и има опции за рип и запис на дискове. Също (много полезно при мен) е библиотеката (Library). Тук се досещам да спомена, че можеш да прослушваш и онлайн песни, но да ги запишеш... не и с WMP. Ето ти пример: Проба След като ти се зареди страницата може да пробваш върху линковете с текст WMA.

За сваляне си намираш сайтче, торентче или друга дивотийка и си набавяш mp3-ките, после Burn с някоя програма, няма да изявявам предпочитания и готово!!!

Player-a служи главно за възпроизвеждане на аудио/видео файлове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да сваляш музика с WMP незнам как ще стане, просто това е плеър, с който може да прослушваш музиката, която си си свалил по някакъв начин от интернет и има опции за рип и запис на дискове. Също (много полезно при мен) е библиотеката (Library). Тук се досещам да спомена, че можеш да прослушваш и онлайн песни, но да ги запишеш... не и с WMP. Ето ти пример: Проба След като ти се зареди страницата може да пробваш върху линковете с текст WMA.

За сваляне си намираш сайтче, торентче или друга дивотийка и си набавяш mp3-ките, после Burn с някоя програма, няма да изявявам предпочитания и готово!!!

Player-a служи главно за възпроизвеждане на аудио/видео файлове.

Благодаря много за информацията :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.