Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте.Създадох тази тема за да разбера какво ви накра да се регистрирате тук.Аз лично се регистрирах защото видях една от темите във форума Познай за следващия където сега пиша около половината от съобщенията си.Така де като я разгледах ми хареса,поисках да си напиша и аз своя отговор но ми поиска регистрация.И за това се регистрирах.Сега сам голям фен на kaldata прекарвам много от времето си в разглеждане на форумите.Имам около 14-15 съобщения на ден.Еми това е.Чакам вашите оговори :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Главното е, че форума, а и сайта се припокриват с едно от хобитата ми, а именно всичко свързано с компютри. Не съм много активен като писане, но следя форума всеки ден, но не винаги съм логнат :wors:. За сега съм доволен от пребиваването ми тук и се надявам да поостана още дълго... biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Главното е, че по форумите стават добри дискуси научаваш интересни неща, помагаш помагат и теб.По някакъв начин се развиваш напред.Разбира се това зависи от потребителите които влизат в сайта те създават неговият имидж.А тези на калдата специално на мен ми допадат.:wors:

пс.Посещавам няколко форума освен този и всеки има какво да се види:P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен BLAST ме заплаши с линчуване ако не се регистрирам. cool.gif

Иначе сериозно казано и аз отначало само преглеждах новините. Бях редовен участник в един друг форум, но той се разрастна прекалено бързо и се напълни с неграмотни, арогантни и ... хора. (Все още го посещавам (но по-рядко), защото се намират компетентни отговори на въпроси, които ме интересуват.) Така един ден реших да се регистрирам тук. Чувствам този форум като едно голямо семейство.

Редактирано от vladii (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кво е линчуване?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди два дена се регистрирах.

влизам и в други форуми главно,защото обичам да си давам мнението и да водя цивилизовани дебати :wors:

Това е вид общуване с хората,което определено ми допада.Обчам да комуникирам и да опознавам различни хора.

И това са една част от причините довели до регистрацията ми тук.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ме накара да се регистрирам в калдата?!?-Един ден просто влязох и се регистрирах!!!Регистрирах се,защото ми хареса обстановката...Чувствах се спокойна...малко,по малко калдата стана нещо,което много обичам!!!

Никога не съм обяснявала какво чувствам към калдата и хората,който са тук и може би никой не би ме разбрал!!!

Това място тук е много специално за мен и съответно заема много специално място в сърцето ми!!!

Хората тук са супер!!!

:wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кво е линчуване?

<{POST_SNAPBACK}>

Това е, когато голяма група от хора ,се стремят да изпробват върху теб, всички закони на физиката.

:wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един ден (непомня кога и защо)влезнах в калдата,за да разгледам новините.След това се озовах във форума ,за да видя какво аджеба представлява.По това време аз мразех форумите защото се бях просто разочаровал от глупостите кото пишеха хората,но този форум ме вчатли.За първи път виждах постостове по-дълги от 5 или 6 реда,а отгоре на всичко те бяха и смислени.Това още повече ме учуди и аз станах редовен посетител( общо казано ) на kaldata.com. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един very special човек ме убеди, че ще ми хареса. После взеха ме направиха модератор и ми допадна да трия постове... :wors:

Сериозно: както каза the_kiss_1, сериозността и цивилизоваността на форума ме задържаха тук.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Допадна ми сайта, организацията в него, хората и интересната и полезна информация, която получавам. А защо се регистрирах, не знам, не беше заради форумите, в последствие започнах от време на време да пиша по нещо, предимно повече чета.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кам сайта ме привлече постоянно обновяващата се информация за излизащите нови програми и приложениа и то поднесена на български!

От коментарите към тях и от въпросите поставяни във форума научих много...и естествено това доведе до регистрацията ми, защото тук ми харесва, а и се уча.. :down:

P.S. Линчуване е когато група от хора решат, да въздадат правосъдие по закона - както те го разбират. Чувал съм, по старите филми, да то наричат и закона на съдията Линч, но дали такъв човек действиетелно е съществувал в САЩ не знам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отначало заради новините за нови програми и въобще новините. Погледах 2-3 теми и имаше добри обяснения, а не като моите с 1-2 думи. pensive.gif Не намерих заглавия от вида "Help pls pls...", сякаш беше много по-културен от другите форуми които съм посещавал. Мога да кажа едно благодаря за помощя която получавам тук и поздравления за Кал и целия екип на Калдата!

П.П. Влизам съм в Калдата още като беше в първия си вид. :down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редовно посещавах сайта заради хардуерните и "Други" новини, също така бях прочел и всички статии и след няколко месеца посещаване реших да опитам и от форума. Тук не се обсъждат много компютърни въпроси (както съм свикнал), но явно несъзнателно това е форума, в който разпускам cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Stalik е как те направиха модератор просто ей така?

<{POST_SNAPBACK}>

Отвори се празно място за мод. Предложиха ми. Приех.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми е първият форум, където съм регнат... Вина има братчеда... cool.gif Той ме запали по Kaldata и на него трябва да му се сърдите, че съм тук и бълвам non-stop простотийки :down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Амо още празни места има ли biggrin.giflaugh.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Съжелявам,че се намесвам така!!! :down:

Dark-Master,това трябва да питаш някой от админите!!! :hush:

Stalik,миличак- :hush: !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че имах доста свободно време през лятото.. :) . Новинарствайки из data.bg попаднах тук и се регистрирах (сайта беше посочен като източник на една новина). Изпратих няколко новини тук , и получих покана от бат'Кал biggrin.gif да се присъединя към отбора. И ето ме, вече почти година посещавам сайта. Неотменна част от ежедневието ми е. Намирам много приятни хора тук, и изключителни професионалисти. Форума е на много-добро ниво, внася разнообразие и винаги можеш да срещнеш свежи хора. От около 2 месеца съм и модератор, а това значи непрестанно следене на темите в подопечните ми подфорумни раздели. Приятно е!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз се регистрирах заради човек, който благодарение на една к***а ( екс-модераторка), вече не посещава форумаsad.gif

<{POST_SNAPBACK}>

ами ти на тая ексмодераторка направи ли и нещо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Предполагам, че имах доста свободно време през лятото.. :) . Новинарствайки из data.bg попаднах тук и се регистрирах (сайта беше посочен като източник на една новина). Изпратих няколко новини тук , и получих покана от бат'Кал  biggrin.gif да се присъединя към отбора. И ето ме, вече почти година посещавам сайта. Неотменна част от ежедневието ми е. Намирам много приятни хора тук, и изключителни професионалисти. Форума е на много-добро ниво, внася разнообразие и винаги можеш да срещнеш свежи хора. От около 2 месеца съм и модератор, а това значи непрестанно следене на темите в подопечните ми подфорумни раздели. Приятно е!

<{POST_SNAPBACK}>

XAXA Новинар с име еминем biggrin.gif Не се обиждай но нали знаеш новинарите са малко възрастни за еминем не е ли така

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

cool.gif Защо се регистрирах ли?

Ами ще се опитам да отговоря с няколко реда.

Надявам се да се получи. Да не забравяме, че е понеделник сутрин.

Стана случайно в интерес на истината. Докато се ровех в нета по разни компютърни теми и въпроси. Налетях първо на Дата.бг. Не ми хареса в интерес на истината. След това налетях на Калдата. Какво е различното. Ами тук има повече новини, теми и повече хора споделят проблемите си и личното мнение.

Можеш да получиш помощ или да окажеш помощ. Да споделиш нещо, което те вълнува.

Най-хубавото е, че форума не е строго профилиран. Да кажат - стоп с други теми, само свързани с ИТ сектора.

А и не на последно място естествено - хората. Приятно ми е да контактувам с млади хора, да чета какво те мислят по някоя тема. Хората са тези, които правят форума приятен и популярен.

Надявам се, че и занапред това ще бъде приятно място за млади и не толкова млади.

А, стига толкова. Казах го с няколко редчета cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване