Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

зашто ли и аз незнам sad.gif сигорно защото много хора почнаха да говорят за калдата за това наи- вече че почти на всякаде ти иска рег.и се оказа забавно :help:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересен въпрос: "Какво ме накара да се регистрирам?"

Отговор: Ами регистрирах се преди по-малко от час, и виждам, че kaldata.com е един много добър български портал, има си всичко, това ми харесва.Пък и от части заради форума.Напоследък започнах да пиша по форуми и ми харесва.Ето точно как стана: Ровя си се аз из един подобен форум и гледам тема с линкове.Виждам линка на този сайт и си викам "Що ли да не влеза?Само да го поогледам.".Е влизам си аз и ето ме тук и сега.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ОХ калдата нещо я позабравих вече взех да излизам навън и все по рядко и по рядко влизам тука  sad.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Вече започна да се усеща твоята липса и всички скърбим с натежало сърце :P:P:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз случайно попаднах на линка към страницата. Но от тогава насам не пропускам и ден!!! Всичко е добре направено и организирано - браво :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GOOGLE - Kaldata.com - forum - и тук се зазяпах в темите и коментарите. Адски много ме изкефиха няколко коментара на Tragedy и Neuton Gimic. А, рекох си, тука има много интересни и интелигентни хора. И така...

Между другото аз не съм много по виртуалните закачки и контакти, та този форум е единственият, в който участвам въобще в нета. :conver:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дойдох, видях, останах.

Защо ли?

1. Неприятно ми е да чета на латиница - тук тя липсва.

2. Обидите и ругатните не се толерират.

3. Смислени въпроси/отговори.

4. Много полезни линкове.

5. Всеки помага с каквото може.

6. Спам-а също не е на почит (то като се замисля и аз понякога съм пущал по някое спамче...).

7. За кратко време тук намерих виртуални приятели.

8. И аз като yunak - "този форум е единственият, в който участвам въобще в нета".

9. Това малко ли е?

P.S.

Вече започна да се усеща твоята липса и всички скърбим с натежало сърце :P:P:)

<{POST_SNAPBACK}>

Tragedy, от понеделник, когато хлапето започне училище и не се мярка тук, да не получиш инфаркт? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
хубав сайт

хубави хора

<{POST_SNAPBACK}>

Търсех с помощта на Google обяснение за една програмка и за мой късмет ме изпрати тук. :P , хареса ми и се регистрирах. :clap на всички които поддържат този сайт, :clap на всички готови да помогнат и най-вече :clap :clap :clap на всички участници в него cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах проблем и търсих решение. Не го намерих, т.е. не получих помощ, но въпреки това форума ми хареса и останах. Той SOLAR нещата ги е написал по - горе. Повечето се отнасят и за мен.

:bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SOLAR вече е написал това, което голяма част от нас биха написали. Но при мен имаше още един доста влияещ фактор-един от админите-DarkLight. Да си призная той ме запали :love: и не съжалявам. Благодаря, Макс!!! :):P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Тък съм май от скука по време на нощните смени преди и любопитството : "Абе тоя Кал , ко само пище Калдата та Калдата я да видя какво има вътре" :ph34r: Оттогава съм си регнат не влизам много често вече , но днес видях , че сайта и дорума наистина се развиват и са на едно много добро ниво :ph34r: Бравос Кал :blink:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Какво ли мога да допълня към казаното до тук? Май нищо ... Само да наблегна на актуалността на сайта, чистотата на форума и разкошните хора, които го поддържат в това състояние. И не на последно място потребителите - интелигентни и позитивно настроени. :yanim:

Благодаря ви, че ви има !!! :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръка на позната бе началото. После разгледах. От опит знам, че работата по подръжката на такъв вид сайт е огромна. Което ме наведе на мисълта, че тук се поти доста добър екип. Което от друга страна е рядко срещано явление в БГ уеб-а.

Добрата работа пък явно задържа хубави хора ...

Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:bye:

Сама си го открих този сайт,хареса ми веднага и се регистрирах моментално :)

Тук съм от скоро,а вече имам приятели - Backata,Tragedy,Diversanta i Morena :bye:

Намерих много подкрепа и разбиране.

На много неща се научих (е ще питам и още...) :baby:

Щастлива съм и вече не се чувствам самотна,защото имам вас ;)

Благодаря ви, че ви има :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен стана по по-различен начин, първо се запознах с няколко от редовните посетители на сайта в Рибарица (как попаднах там - вината е на Daemon :baby: ), влюбих се в атмосферата, която се създаде и така реших, че мога да продължа купона тук biggrin.gif, въпреки че хардуер и софтуер за мен са "мръсни" думи, за съжаление ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Един ден един мои приятел започна да се хвали какъв сайт е намерил.Започна даговори много добри думи за вас ,и аз като го слушах си казах (даи да влезна да видим дали е толкова добър както казваше моя приятем).И от този ден като влезнах в калдата може дасе каже че не "излезнах повече" от този ден всеки ден съм в калдата и чета темите и на които мога отговарям (помагам) на коиот не мога чакам някои друг да отговори и вече знам отговора на този въпрос.

От този саит научих толкова неща колкото не бих научил през "целия си живот".

Много благодаря на хората които са се трудили да направят този "могъщ сайт".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки, че от скоро съм фен не си спомням как попаднах, може би "гооглето" ме изпрати. Каквото и да се каже за този прекрасен сайт и форум май няма да е достатъчно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди няколко месеца съвсем случайно.Отначало го намирах като алтернатива на www.download.bg а после видях че е по-добър.Понякога го отварям по 30-ина пъти на ден с надеждата всеки път да има нещо ново(което е невъзможно разбира се).Форума е приятелски,въобще не искам да го сравнявам с този на Датата където 80% от писачите са или хлапета или простаци.Ако мога да помогна с нещо,насреща съм.Супер сте!! :love_puter: :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
Здравейте.Създадох тази тема за да разбера какво ви накра да се регистрирате тук.Аз лично се регистрирах защото видях една от темите във форума Познай за следващия където сега пиша около половината от съобщенията си.Така де като я разгледах ми хареса,поисках да си напиша и аз своя отговор но ми поиска регистрация.И за това се регистрирах.Сега сам голям фен на kaldata прекарвам много от времето си в разглеждане на форумите.Имам около 14-15 съобщения на ден.Еми това е.Чакам вашите оговори  :P

<{POST_SNAPBACK}>

Здравей!

Наистина темата ти е добра. Във форума влезнах, защото търсех една песничка и след дълга борба установих, че не мога да се справя сама и ми трябва помощ. Между другото това е първото ми влизане във форум. След Калдата се регистрирах и в още няколко форума, но те не са толкова интересни като съдържание. А и тук потребителите са много интилигентни и възпитани. В Калдата намерих толкова интересни неща, че сега щом пусна компютъра първата ми работа е да посетя форума. А като влезна все намирам нещо ново и интригуващо и оставам с часове. Така че напълно те разбирам като казваш, че прекарваш много време тук. Поздрави : Ани :bye: :bye: :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване