Премини към съдържанието
John___

Скритото,което бих искал да видя

Препоръчан отговор

Автор:John___

От зората на човечеството хората са опянени от жажда за откриване,знание и властване.Властването става цел на политици и управници,а знанието-на учените и професорите.Остава единствено откриването,откриването на нови,скрити неща,може би,непонятни за обикновените хора.

По света има милиони мистерии и загадки,все още неразгадани.Някои са безобидни,някои-доста опасни.Има такива,които не трябва да бъдат разгадавани,защото последствията може да са ужасни.Но,за съжаление,любопитството е една от най-лошите черти на човешката раса.Няма нито един мъж,или нито една жена,които да не са придявили желание да видят нещо…скрито.И,почти винаги,когато успеят,се случва нещо лошо.Примерно се разкриват мрежи от лъжи,унищожавайки нечий живот и т.н.

Аз,лично,винаги съм искал да узная какво има след смъртта.Дали има Ад и Рай.Дали има Бог и Сатана.Въпреки че съм набожен и вярващ.Това са неща,които трябва да се изпитат от обикновения човек,за да повярва.Аз съм го почувствал и знам,че двамата Предводители на Доброто и Злото наистина съществуват,че наистина правят всичко възможно,за да осъществят Святите или Пъклените си дела.Но истинският въпрос,който тревожи всички,независимо дали са вярващи или не,е къде ще отидят?В изгарящия,пълен с болка,страдание и ужаси Ад?Или в обляния в ярка,красива,бяла светлина,пълния с неземна красота Рай?За съжаление,това е въпрос,на който никой не може да отговори.Всеки човек извършва безброй грехове,но важно е какво ще прави след това.Дали ще се покае,или ще продължи да причинява “злини”,без капка съвест.Бог вижда всичко,Той чува всичко,Той знае всичко!Затова,когато Му се изповядваме,трябва да сме искрени,да говорим от дъното на душата си.

Още една загадка,която е скрита дори от правителствата,и която всеки един човек иска да разбере,е дали съществуват разумни създания от други планети или галактики.Факт е,че са виждани огромен брой Неидентифицирани Летящи Обекти(НЛО) по целия свят.Факт е,че винаги при такава “среща” правителството на района,в който е станало,идва и обяснява случката,може би,по най-глупавия и странен начин.Винаги това е или някой тестов самолет на военните,или тестови ракети...отново на военните или фойерверки,внезапно възпламенили се.Също така факт е,че тези “посещения” на НЛО са започнали веднага след ядрената бомбардировка над Хирошима и Нагазаки през 1943 година.Според мен,наистина има други същества от различни планети из Галактиката,при това доста по-добре развити,технологически,от нас.Трудно ми е да повярвам,че планетата Земя е единствената в МИЛИОНИТЕ галактики,в която има живот на разумни индивиди.При взрива на атомните бомби се е получила вълна от невидими вълни,които са резонирали из космоса,достигайки до далечна цивилизация.Когато са чули,може би са проявили любопитство и са дошли да видят как сме се развили.Но това,естествено,са само мой,лични тези,които,за съжаление,не мога да подкрепя с доказателства или научни факти.

Скритото,необяснимото,странното е било винаги на първо място в изследванията на човечеството.Любопитството ни е в природата и не може да се избяга от него,колкото и да искаме.А,може би,заради същото това любопитство,един де,може да се самоунищожим…

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво, Джон, много ми харесва, как разсъждаваш!!! :wors::wors:

Продължавай в същия дух!!!

Светът, особено невидимият, е много интресно място, стига да има очи човек, за да види!!! :P

Радвам се, че ти виждаш!!! :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Автор:John___

Скритото,необяснимото,странното е било винаги на първо място в изследванията на човечеството.Любопитството ни е в природата и не може да се избяга от него,колкото и да искаме.А,може би,заради същото това любопитство,един де,може да се самоунищожим…

Човек иска да научава все повече и все по-нови неща и колкото повече знае, толкова повече иска да научава,още и още ...

Аз незнам какво ще стане с мен след смъртта, но искам да знам защо съм жива.Би трябвало да има причина за това.Всеки , според мен, има някаква, така да се каже, мисия.Тук се спирам на смисъла в живота.Всеки си мисли,че знае какъв е смисъла на живота му.А дали наистина е така...Дали не се заблуждаваме.Дали смисълът е това, което виждаме или трябва да се загледаме повече?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване