Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Автоматична смяна на езика в Language Bar-a (XP)

Препоръчан отговор

Имам някаква 'екстра на Language Bar-a която ме побърква откровено... angry.gif

Става дума за автоматично превключване между езиците... Например отворил съм Notepad, ICQ, Skype, някой форум и т.н....

Като кликна да пиша в нотпада ми се включва примерно английския, в браузера - фонетиката, на скайпа примерно пак английски и т.н...

В резултат на което зяпам като гламав Л.бар-а на всеки клик да видя с кой език пиша... след това следва неколкократно натискане на Alt+Shift поради причината че ми се налага да използвам 3 езика... Не дай си боже да изпусна тоя който ми трябва и само се нервя всеки път на тази гнусотия... Ако някой има някаква идея как да разкрам тази 'екстра' ще съм му мнооого благодарен... Аз лично се рових навсякъде по езиците в контрол панела и нищо не можах да направя... :clap::)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,с Флекстайп няма да имаш тия проблеми.Въпроса е дали си заслужава.Иначе Уиндоуската кирилица си "помни" в рамките на сесията кое на какъв си писал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

елементарно просто щракни на бара с десния клавиш, даи настройки, и там таба разширени.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно ми е че флекс-а е решение но ми се искаше да разбера дали може просто да се изключи това 'помнене'

@saentist къде точно... Коя отметка имаш предвид Compability Configuration ми е махната а Turn off advanced text services ми маха самия бар... явно съм 'east asian user' защото си пише "Not recomended for east asian users because this closes the language bar"...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване