Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

nighty

Vodafon Live и 2.5G

Препоръчан отговор

Ясно е че не може да се гледа телевизия на 2.5G, но може ли да се ползва тази услуга от такива телефони, примерно за сърфиране из нета? Щото 3.80 лв. на месец ще ми е по-евтино от всякакъв GPRS или CSD... Та мога ли аз с мойто телефонче (SE k750i) да си се абонирам за Vodafon Live и да ползвам само нета срещу 3.80 лв. на месец?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми по принцип ходихме с едим приятел до М-Тел и там казаха че телевизия не може да се гледа,ама това е заради самия мтел, а не заради 2.5G. То 2.5G (EDGE) се знае,че може да се гледа телевизия ама по-точно клипове на запис и аз ги питах в мтел за това и те казаха че на EDGE май не може.И да знаеш че и на Прима не можело за телевизията,а само видео разговорите да ги правиш.А за нета звънях да ги питам за трафика дали е безплатен за всички страници и ми казаха че бил безплатен трафика само във Vodafone Live! портала.Иначе се таксувало 6ст./мин. с ДДС.То иначе много евтино ще стане да ти е 3.90 за всичко. :wors:

6ст/10kb (обърках се)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе за стинките мисля че не си се объркал. През 0881000 мисля че е толкова цената на минута, но пък е много бавно sad.gif А GPRS-a поне на мен ми се струва безбожно скъп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абе за стинките мисля че не си се объркал. През 0881000 мисля че е толкова цената на минута, но пък е много бавно sad.gif А GPRS-a поне на мен ми се струва безбожно скъп.

Да, безбожно скъп е през GPRS/EDGE и на 3-те оператора. В този пакет за 3.90 получаваш безплатно сърфиране само в портала Vodafone Live!, където така или иначе почти всичко се заплаща(понякога ти взима пари за неща, които на рекламата на Мтел се казва, че са включени в пакета).

Гледането на телевизия е възможно както с прима, така и на абонамент, но само с 3G телефон и при наличност на 3G обхват и съответните настройки на телефона + разбира се платен пакет + евентуално допълнително заплатени телевизии.

Говори се, че работят над възможността и в EDGE мрежата да е възможно използването на Vоdafone Live! вкл. гледане на телевизия, но имайте в предвид, че EDGE сигнала също е на ограничени места. Малко по-голям е EDGE обхвата от UMTS, но отново е само из градове, при това не малки и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...