Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Админи и модератори защо не направите нещо като конкурс примерно и да се обявява кой на много съобщения на ден има , кой създава най хубавите теми , кой дава най полезни отговори и такива?Как мислите добра ли е идеята?

Редактирано от Dark-Master (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На страницата ФОРУМИ най-долу има такава статистика. А дали темата, съобщението и съвета са най-хубави ... "за всеки влак си има пътници". А колкото за най-много съобщения, виж мненията на админи и модератори ТУК.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и да се разделим на отбори ... примерно "Отбор Черешка" и "Отбор Ягодка" - и на победителите да се раздават играчки от Бързаков Кидс и лакомства от сладкарници Неделя ....

Боже колко мъка има по тоя свят, боже ..... и колко хора, които не са за тук.......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Админи и модератори защо не направите нещо като конкурс примерно и да се обявява кой на много съобщения на ден има , кой създава най хубавите теми , кой дава най полезни отговори и такива?Как мислите добра ли е идеята?

<{POST_SNAPBACK}>

Според мен ти май вече се бориш за плюшено мече от Бързаков за отбор Ягодка ... постваш като луд

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Dark-Master,

Чудя се,дали ако си отворя хладилника ,няма да се появиш и от там. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ХахахахХаХОАХхохохохаххахахахаха

И какъв е смисъла от това?-Форума ни да стане спортна площадка?!? biggrin.gif

Да се породи злоба в потребителите?!? biggrin.gif

Айде да се сбием и да видим кой е по-силен?!? :-)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чух бой - кой и къде ще се бие .... много ми се гледа бой;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Дали си нямат достатъчно работа хората та да се занимават и с това.

За създаването на хубави теми сам не можеш ли да си определиш коя е хубава и коя не е.;)

пс.За информацията която ти искаш да има конкурси си има места на които я пише.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Ама то вече има такъв конкурс, отдавна е направен, само че нас ни изпревариха и понеже не обичаме да сме последователи се отказахме и оставихме конкуренцията да ни победи. Иначе конкурса все още тече тук. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Dark-Master верно я виж тук наистина има много забавни състезания, готини хора ...... погледни верно пък може и да се забавиш там , знае ли се ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Dark-Master верно я  виж  тук наистина има много забавни състезания, готини хора ...... погледни верно пък може и да се забавиш там , знае ли се  :help:

<{POST_SNAPBACK}>

Offtopic

Пич сорри не, че нещо но този на пикати като го видя и ми се иска да му завра микрофона отзад.. :)

пс.НИщо лично разбра за кой говоря предполагам :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Offtopic

Пич сорри не, че нещо но този на пикати като го видя и ми се иска да му завра микрофона отзад.. :)

пс.НИщо лично разбра за кой говоря предполагам :)

<{POST_SNAPBACK}>

Човече иронията играе тук , просто този юнак е много смешен и за това съм го сложил .... не че му се възхищавам ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Dark-Master,

А защо не си достатъчно настоятелен по темата за това, че трябва да има и класация за конкурс примерно за:

"Кой най-много спам съобщения на ден има , кой създава най лошите теми , кой дава най вредни и подвеждащи отговори и такива? Как мислите добра ли е идеята?"

Нека е майтап! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е добре де пак не сам видял и разбрал ко да напрая.А nalogo кое ми е спама че участвам в форумите ли?Ами сеа по цял като няма какво да правя и сам в калдата.Скоро ще ми омръзне сигурно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

a м/у другото и без такива класации много ясно се вижда кои се включва качественно като помага на другите ...та това са няколко човека поне в моя случеи...но от класации няма никакъв смисъл....ама никакъв :help:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Човече иронията играе тук , просто този юнак е много смешен и за това съм го сложил .... не че му се възхищавам :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>

[offtopic] Чи ко му е на човека? Аз пък му се възхищавам. Пее от 20 години, на няколко езика, а и с тоя мустак избива рибата. Както пеят братя Мангасарян - "Бай Мангау е страшно печен тип!". В случая бай Милко. cool.gif [/offtopic]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване