Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Херинга

От къде да вземете безплатен IPB форум

Препоръчан отговор

Понеже много хора тук искат безплатни IPB форуми , ще им дам един линк с такива - ЦЪК ! Надявам се форума да ви хареса. :) Езика на форума си е оправен и не излиза вместо кирилица шлъокавица !!! Приятно ползване и успех ! 8)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия не са ли такива при които базата е на друго място?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че са такива... Това ми прилича на поредния Free Forum Hosting :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно ми е няма ли да им стане малко скъпо, дори да правят някакви съществени пари от реклама... Все пак лицензът на Invision Power Board 2.x струва 150$... Някой пробвал ли го е, че ми се струва някак нереално?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ви линк към демо форума ми http://kaldata.com/?mforum=simsy IPB 1.3 Final biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Недей да спамиш и нарушаваш правилата! Коментари, линкове и дискусии на warez са забранени.

Редактирано от Митака (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как се Администрира форума ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мейла, който си посочил при регистрацията ти пращат парола, с която си влизаш в акаунта :) После Admin CP и това е :super:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз така си мислех,но след като влезна в акаунта си,и натисна Admin CP,ме изхвърля-т.е. пак ми иска паролата !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въвеждаш я пак, то преди влизането в ACP пак иска парола :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен си е проста измама - особено в администраторския панел, който представлява странна смесица между половината от функциите на IP.Board 2 и IPB 1.3...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой неможе ли да намери по близка версия до тази.Всмисал да не е 1.3,а 1.7 да речем? :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой неможе ли да намери по близка версия до тази.Всмисал да не е 1.3,а 1.7 да речем? :angry:

IPB 1.3 е единствената безплатна версия на Invision Power Board.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много съм доволна от този форем,но с ЛОГОТО на форма нещо не се справям!Като си сложо лого и от долу ми се вижда иконката на IPB

Моля ви помогнете ми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Понеже много хора тук искат безплатни IPB форуми , ще им дам един линк с такива - ЦЪК ! Надявам се форума да ви хареса. :wors: Езика на форума си е оправен и не излиза вместо кирилица шлъокавица !!! Приятно ползване и успех ! 8)

как да кирилизирам този форум

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
как да кирилизирам този форум

Admin CP--->Languages --->Manage Languages--->и където е Bulgarian-( Make Default Language )

дано си разбрал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Admin CP--->Languages --->Manage Languages--->и където е Bulgarian-( Make Default Language )

дано си разбрал

разбрах те но имам още един въпрос- В тази версия 1.3 има ли възможност за репутация, защото освен ранговете нищо друго такова не намирам :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
разбрах те но имам още един въпрос- В тази версия 1.3 има ли възможност за репутация, защото освен ранговете нищо друго такова не намирам :ph34r:

По подразбиране модул за репутация няма. Ако форумът ти е на твой* хост, тогава виж следния мод: http://mods.invisionize.com/db/index.php/f/1098 (сайтът изисква регистрация за сваляне на модификацията).

*под твой хост имам предвид дали имаш достъп до сорс файловете на форума

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
По подразбиране модул за репутация няма. Ако форумът ти е на твой* хост, тогава виж следния мод: http://mods.invisionize.com/db/index.php/f/1098 (сайтът изисква регистрация за сваляне на модификацията).

*под твой хост имам предвид дали имаш достъп до сорс файловете на форума

ами не е под мой хост :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ами не е под мой хост :scared:

Значи не можеш да направиш нищо по въпроса. Ще караш без репутация...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Значи не можеш да направиш нищо по въпроса. Ще караш без репутация...

А няма ли някакъв начин да стане под мой хост :scared: , защото според мен Репутацията е най-гениялната идея в Invision Power Board. Тази новата репутация в този форум хич не ми харесва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А няма ли някакъв начин да стане под мой хост :) , защото според мен Репутацията е най-гениялната идея в Invision Power Board. Тази новата репутация в този форум хич не ми харесва

Има - намираш си хост (ако ще правиш нещо сериозно да бъде платен - ако не е, не се занимавай), почети малко за инсталацията на IP.Board след като си го закупил и след това чети инфото в архива на мода за репутация как да го инсталираш: http://mods.invisionize.com/db/index.php/f/1098

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Има - намираш си хост (ако ще правиш нещо сериозно да бъде платен - ако не е, не се занимавай), почети малко за инсталацията на IP.Board след като си го закупил и след това чети инфото в архива на мода за репутация как да го инсталираш: http://mods.invisionize.com/db/index.php/f/1098

а платения горе-долу колко пари ще струва :)

Редактирано от sifon4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...