Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

bo6ko

Шампионската лига - дискусия

Препоръчан отговор

Да, всичко може да се случи, няма как да знаем. Но мисля, че е добър треньор Пеп. Ще има базата и хората зад себе си, които са нужни един отбор да просперира. Тики - така е ясно, че няма да играят  :no-no: . Като цяло е най-подходящият кандидат за поста. (Лично мнение) Повече щях да съм навит за Клоп, но това няма как да стане. :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Ще има базата и хората зад себе си, които са нужни един отбор да просперира...

Не знам проблемите в ръководството на Байерн, за които се вдига олелия до небесата в последните дни, няма да се отразят негативно дори и на финала на 25 май.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам проблемите в ръководството на Байерн, за които се вдига олелия до небесата в последните дни, няма да се отразят негативно дори и на финала на 25 май.

Във всеки отбор има огромни проблеми. Надявам се всичко да е наред, поради простата причина, че съм фен на Байерн. Колкото до Пеп ми е интересно кои футболисти ще напуснат, защото при всички положения ще има такива. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен Барселона, с Гуардиола като треньор, спечели убедително финалите на ШЛ, в които игра. От друга страна Байерн вместо да спечели убедително финалите, които игра ги загуби, а трябваше и Интер и Челси да гледат как баварците вдигат купата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, Интер си ги надигра по всички показатели, за Челси могат много да съжаляват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Финал:

Дортмунд - Байерн 1:2

Доволен съм от видяното снощи, че и в 3Д формат. Не знам кой какво мисли, но за мен баварците не оставиха съмнение, че са заслуженият победител в турнира като цяло - отбор с огромни финансови възможности, привличащ най-добрите местни таланти и даващ им възможност за развитие, разполагащ с дълга и равностойна пейка и качествен треньор, врял и кипял в занаята. Друго не се изисква, освен много труд и дисциплина. И да им е честита 5-тата еврошампионска титла!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да им е честита и от мен.Две години подред се разминаваха на косъм от титлата на финала и най-после я спечелиха-заслужено според мен.Иначе за 3D-то-супер си беше,като изключих закъснението с ,,говора,, което на моменти доста ме изнерви :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да им е честито,но... Още първото полувреме можеше Робен(ако не бъркам) да бъде изгонен за удар в лицето на противников футболист(Левандовски мисля, че беше), но съдията прояви снисхождение. Обаче при дузпата вторият жълт картон си беше задължителен, което оставяше Байерн с 10 човека на терена. А как щеше да се развие мача след това едва ли някой може да каже. Левандовски също си беше за изгонване, след като се направи на разсеян и настъпи Боатенг. Продължавам да съм на мнение, че за подобни прояви(които по една или друга причина са пропуснати от съдията) футболистите трябва да се наказват на базата видео записи. Ръгбито също е хубав спорт. 

Обаче стана много хубав мач.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

..Обаче при дузпата вторият жълт картон си беше задължителен, което оставяше Байерн с 10 човека на терена. А как щеше да се развие мача след това едва ли някой може да каже. Левандовски също си беше за изгонване, след като се направи на разсеян и настъпи Боатенг...

Не е възможно да не се посритат, все пак не са на прием при фрау Меркел ;). Мисля, че Рицоли би следвало да получи максимално висока оценка за съдийството си, защото се въздържа от взимането на драстични решения. Вярно, че спести някой и друг картон, включително и в описаните ситуации, но го поздравявам, защото успя да не се превърне в главно действащо лице - изгонването на кой да е играч, освен ако не е ясно видимо от цял свят нарушение за червен картон, би превърнало съдията в един от основните виновници за евентуалната загуба на потърпевшия отбор в мач, който е финал за турнира. А италианецът успя да се предпази от подобни укори, а и на общия твърде сив фон на съдийството в продължение на целия сезон той и хората му се справиха на достатъчно добро ниво и не мисля, че кой да е от отборите би имал претенции към тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, че съдиите заслужават високи оценки, но втория жълт картон си беше задължителен според мен, и това, че така съдията щял да се превърне в главно действащо лице не е оправдание да ощети единия отбор и да подкрепи другия. В случая съдията бутна едно рамо на Байерн.

Иначе, да се посритват не е проблем, но когато посритването е срещу паднал противник или се раздават удари с ръце от други спортове си е наказуемо. Нали помниш как Пепе съвсем случайно мина и замина покрай седящия на тревата Меси и между другото го настъпи по ръката. Като започнат да ги наказват, позлвайки и видео записи, ще се отучат да го правят. Същото се случи и с влизанията с бутоните напред, влизанията отзад и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, че съдиите заслужават високи оценки, но втория жълт картон си беше задължителен според мен, и това, че така съдията щял да се превърне в главно действащо лице не е оправдание да ощети единия отбор и да подкрепи другия. В случая съдията бутна едно рамо на Байерн.

Иначе, да се посритват не е проблем, но когато посритването е срещу паднал противник или се раздават удари с ръце от други спортове си е наказуемо. Нали помниш как Пепе съвсем случайно мина и замина покрай седящия на тревата Меси и между другото го настъпи по ръката. Като започнат да ги наказват, позлвайки и видео записи, ще се отучат да го правят. Същото се случи и с влизанията с бутоните напред, влизанията отзад и т.н.

Не бяха чак за високи оценти, щото реално имаше 2-3 ситуации в които Борусия реално бяха ощетени, и не се знае, как щеше да се развие двубоя. Като цяло мача си беше в духа на спортменството и съдиите нямаха много работа. Наистина Байерн след всичките несгоди последните няколко години в Шампионска Лига сякаш повече заслужаваха да я вдигнат най-накрая тая купа, а и по-добър начин изпратиха наставника си. Борусия са много готин отбор също и дано, ако продадат Левандовски да успеят да си запазят нивото, защото ще е жалко!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази тема вече натежа, та за целта си позволих да открия продължението ѝ, съвпадащо с тегления днес жребий за сезон 2013-14. 

Линк към новата тема - http://www.kaldata.com/forums/topic/212750-%D1%88%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BB%D0%B8%D0%B3%D0%B0-%D0%B6%D1%80%D0%B5%D0%B1%D0%B8%D0%B9-%D1%80%D0%B5%D0%B7%D1%83%D0%BB%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B8-%D1%87/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще успее ли Лудогорец да влезе в групите според вас?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...