Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кой ще е шампион във Формула 1 за 2005 година?

Кой ще е шампион във Формула 1 за 2005 година?  

32 гласували потребители

1. 1. Кой ще е шампион във Формула 1 за 2005 година?

• Шумахер M.
      11
    • Баричело
      0
    • Райконен
      10
    • Монтоя
      1
    • Трули
      0
    • Фисикела
      0
    • Алонсо
      7
    • Шумахер Р.
      1
    • Друг
      0

Препоръчан отговор

Тазгодишния шампионат във Формула 1 е на път да бъде по-интересен след последните няколко скучни с Ферари начело. Първите три старта се оказаха доста интересни и показват, че май май тая година няма да е така печеливша за червените кончета от Маранело. Изглежда, че Рено са най-добре с материала и доста са се потрудили.

Какво мислите вие. Кой има шансове да е световен шампион във Формула 1 за тази година?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм за Алонсо - Рено са доста силни за сега. Лошото е, че вече няма къде да се гледа формулата освен ако не си абонат на ITV Partner.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше една тема навремето, където изказах мнението си за шампионата във Формула 1 по принцип и за миналата година. От няколко години се "наслаждаваме" на господството на един единствен човек във Формула 1 - Михаел Шумахер. Признавам, че е най-добрия пилот в момента. Само че ми се иска малко разнообразие. Иска ми се нещо, което отново да ме накара да гледам състезанията както беше преди неговата ера. Сега научавам резултатите от състезанията или от баща ми или от някой сайт.

Гласувах за Шумахер, защото той има най-реалния шанс да бъде отново шампион - има опит, има умения, има бърза кола. Друг е въпроса дали отново ще му позволят "отгоре" да бъде отново шампион. Радвам се че се появяват млади и добри пилоти, които вече заявяват своя интерес към спечелването на титлата. Радвам се на победите на Алонсо, на вторите места на Трули, така според мен се появява отново интереса към състезанията, но всичко това е защото Шумахер или отпада или нещо става с него.

Искрено се надявам този сезон да бъде по-интересен и да не бъде доминиран от един единствен пилот.

Добавка: забравих да отбележа, че въпроса на анкетата е кой ще бъде шампион, а не кой ни се иска да бъде шампион, което за мен са две различни неща.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувах за Алонсо поради няколко причини!!!-Не харесвам Шумахер и Както каза Diezel,Рено са доста силни за сега(пък и аз си ги харесвам ;) )!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Diezel, има къде да се гледа бре. Аз я гледам по Ринг ТВ или по RTL. Понякога я дават и на DSF. Така, че има къде да се гледа. Аз си гледах и трите кръга до сега без проблем.

Да, за отбелязване е, че тази година е малко по-разнообразна. Надявам се, че и други освен Рено ще спечелят някои от кръговете.

Ферари за сега са в криза. Прекалено много проблеми имат в първите три кръга. Видя се и на състезанието в Бахрейн, че новия им болид има технически проблеми. А се видия и с каква лекота Де Ла Роса с Макларъна отнесе Баричело, който беше със старото Ферари.

Рено за сега са стабилни и добре подготвени за сезона. Уилямс нещо не са в час.

А най-голямата изненада за сезона са Ред Бул с Култард. Вече трети старт са в зоната на точките, което за нов тим е добро постижение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам тази година, май със сигорност няма да е Шумахер... Не мога да не призня, че последните няколко години във формулата наистина беше само той... Но какво са виновни Ферари и какво е виновен той, че са добри??? Вярно, наистина разполагат с доста голям ресурс, доста голяма част от останалите отбори изглеждат като "бедняци" пред тях... Но все пак... Шумахер и Ферари бяха нацелили вярната посока и работеха на 100%... Макар и под непрекъснатите първи позиции на Ферари формулата си беше бърза, дънамична... Но тък като собественикът ба Ф1 ламти яко за пари (сигурно милионите вече са му малко) ФИА реши да направи всичко възможно да бутне Ферари, за да станат състезанията "по-интересни"... С цената на намаляване мощността на автомобилите, с един двигател по 2 състезания... Чудеха се какво да измислят... Но какво постигнаха??? Вече, изглежда, няма да доминира Ферари, ми ще доминира Рено... Същата работа, само дето хората са други... Вече разбозиха формулата максимално... ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемите на Ферари не са новите правила на ФИА и Формула 1. Истината е във финансовите проблеми на концерна майка на Ферари. Да не забравяме, че собственик на Ферари е ФИАТ, а те сега са в тежко положение. А като няма парици, няма и развитие. Те просто закъсняват с новия си болид заради финанси. Това им е голямата болка. А Шумахер си взе каквото искаше. Вижда се, че не си дава вече толкова зор.

Ама така е по-добре. Беше ми писнало няколко години да гледам само Ферари. Айде да сме обективни - собственика на Формула 1 Б.Екълстън си ги подкрепяше всячески. За тях нямаше наказания за сума ти нарушения.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не е така, Ферари винаги в последните години са имали пари, независимо от проблемите на ФИАТ. според мен просто Шумахер не е мотивиран този сезон, а и трябваше да се откаже миналата година докато беше на върха, но той се полакоми и сега ще го бие един хлапак(Алонсо). Аз съм голям фен на Шуми, но човек трябва да знае кога да спре, а Шумахер прекали, така че сега ще си сърба попарата и накрая на сезона ще е голямо унижение за него, защото трябва да стане чудо за да победи и тази година, а другите пилоти вече са пределно мотивирани, за разлика от него. Време е да се даде път на новото поколение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nickfox, последния кръг на РингТВ даваха само старта и после беше нещо като телетекст...не знам ти как си го гледал, защото проблема не е в моята кабеларка май. А RTL за съжаление нямам иначе знам, че го дават там.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така - по Ринг ТВ съобщиха че занапред ще показват само първите три обиколки и финалната, а по време на останалите обиколки ще представят само информация за развитието състезанието.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз се надявам да не е пак Шумахер.Последните няколко сезона Формула 1 загуби доста интерес с неговите представяния.Никои не може да спори изключително талантлив и мнодо добър е той, но хората искат да гледат не само Шумахер да побеждава.Тази година е много интересно може и пак той да стане. но това времето ще го покаже.Върна се интригата която винаги сме свикнали да наблюдава ме по пистата.

пс.Тези които гледат по отдавна предполагам помнят в последният кръг как всякак си се опитваше да блъсне Жак Вилниов за да стане шампион той, Шумахер ;) (тогава още нямаше титла) и накрая си го блъсна но той успя да завърши и да стане шампион Жак:).Тогава от федерацията го погалиха позволиха му да се съзтезава следващия сезон като, че ли нищо не беше се случило.От тогава нямам никакви симпатии към него.

Редактирано от sfmf (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувах за Шумахер, макар да желая новия шампион да е Алонсо ... но въпроса е зададен така.

Според мен, за да няма отново "червена скука", организаторите на F-1 заедно със ФЕРАРИ разиграват сценарий.

Някой може ли да предложи линкове, където информацията за състезанието тече onlain.

Ползвам предимно:

http://f1.racing-live.com/en/index.html

http://www.formula1central.com/

Но данните са след приключване на сесията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да много жалко, че единствената спортна телевиьия у нас и която има права за Формула 1 реши да комерсиализа предаването. Не им прави чест. Просто хората ще се я гледат по немските канали и това е. Едва ли ИТВ Партнер ще са на далавра при отлив на зрители. Лично аз им казва, че пари нема да им давам за Формула 1 на тия. А РИнг ТВ са долни печелбари. Жалко, хибаво и достъпно предаване.

Но стига отклонения. Радвам се, че се намериха поклонници на Формула 1.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Радвам се, че се намериха поклонници на Формула 1.

<{POST_SNAPBACK}>

Как бе, че те са много ! Аман от досадния футбол. :P

Аз съм фен на Макларън. Харесвам най-вече Райконен и Дейвид Култард /независимо, че вече е в Ред Бул/

Стискам палци на първия, радвам се на втория. :eek

От някъде разбрах, че най-добрия софтуерист ли, програмист ли, абе някакъв "компютърджия" преминал от Ферари във Бенетон. Та и на него се дължал досегашния им успех. Жалко, ако е така. Обичам чистите спортове и феърплея. Затова ненавиждам футбола /след световното във Франция/

Да живее формулата! :clap

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че отново Шумахер ще е шампион.Разбира се че всички се наситихме вече от хегемонията на Ферари, но това е моето мнение. Видяхме вече новия болид, а също така и че е по-бърз от стария. Проблема, както се говореше напоследък са гумите. Всички видяхме миналата година, че Бриджстоун бяха на ниво, а сега не е така. Все пак вярвам, че всичко ще се оправи за бъдещите състезания. Все още има много кръгове докрая, предстоят още много тестове, а Ферари правят наистина много такива.

Искрено пожелавам успех и на Алонсо в борбата му с Шумахер :rolleyes:

Предстоят ни още много интересни кръгове!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...
Гласувах за Алонсо поради няколко причини!!!-Не харесвам Шумахер и Както каза Diezel,Рено са доста силни за сега(пък и аз си ги харесвам :P )!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Аз кво казах миналата година? ;)

На Имола беше най-интересното.

Райконен водеше от началото до края.

Кво му е интересното на това?

Редактирано от Ayrton_Senna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В последно време настанаха тежки времена за Михаел и Ферари, но въпреки разликата все още има възможност тя да бъде стопена, защото на Имола се видя, че Ферари имат бързината и надежността и за малко и победата да грабне. В Испания обаче бяхме свидетели отново на същата бързина и перфектна тактита, но без гуми не става. За това Бриджстоун трябва сериозно да поработят, че не остана време. Въпреки всико си мисля, че Михаел има все още шанс за титлата. Но ако не спечели в неделя не ми се мисли...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване