poppy76bg

RQ:Програма за търсене на име, фамилия и егн

23 мнения в тази тема

има ли такава програма, която освен егн да търси по име и фамилия. ще ви бъда много благодарен

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Такава програма няма да намериш. Това би нарушавало закона на Република България за личната информация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай програмата Z-Info 1.5, не е нищо особено, но може да ти свърши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хора и на мен ми трябва такава програма, но дадените от вас не вършат работа..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

100% може да се намери такава програма и в нета, въпреки че е малко незаконно Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Самър вярваш ли си ? Баща ти да не е програмист и да работи в Държавна Сигурност , я не се излагай :)

Такава програма няма да намериш. Това би нарушавало закона на Република България за личната информация

:):yanim:

Избийте си го от главата :)

Може да намериш дадени имена и фамилия обаче трябва да знаеш ЕГН-то на човека .. другото е парлама Публикувано изображение

Редактирано от Stambini (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Самър вярваш ли си ? Баща ти да не е програмист и да работи в Държавна Сигурност , я не се излагай :)

:):yanim:

С това изказване ти се излагаш, защото предоставяне, разпространяване и т.н. на подобна информация е в разрез със закона за защита на персоналната информация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Зарежи го, нещо явно му хлопа или е глупав.. Както и да е.. Програмата ми трябва, защото ми разбиха пасса на скайпа (и ми я смениха) и в е-майла ми подхвърлиха 2 имена.. Мисля, че този който ми изпрати емайла знае нещо повече, но не ми отговаря. А знаете ли някаква програмка, с която да разбия паролата на този е-майл (може като влезна в него да разбера нещо повече) и също така някаква програма, да си разбия паролата на скайпа. Пробвах със забравена парола, но явно човека е сменил и е-майла. За щастие поне паролите на майла и скайпа ми бяха различни.. Много ви моля !

Редактирано от SummerLOVE (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

capnemo може да си там някакъв даскал и да разбираш много .. но просто такава програма е НЕВЪЗМОЖНО.. няма смисъл повече да се говори по темата.Такава програма не съществува и ако се появи на бял ден то създателят и ще бъде в решетките със сигурност. capnemo какво искаш да кажеш , че същестува ли ? Самър бих те посъветвал да отидеш при "Ясновидец" но изглежда няма да може да ти помогне по въпроса :) Самър да разбиеш даден е-майл е толкова уникално (въпреки ,че е възможно но за твоето ниво ..) колкото програмата ти .. едва ли някой ще може да ти помогне. А и си в разрез с правилата ;) Това е от мен Самър , с поздрави -> Stambini :)

Редактирано от Stambini (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Зарежи го, нещо явно му хлопа или е глупав.. Както и да е.. Програмата ми трябва, защото ми разбиха пасса на скайпа (и ми я смениха) и в е-майла ми подхвърлиха 2 имена.. Мисля, че този който ми изпрати емайла знае нещо повече, но не ми отговаря. А знаете ли някаква програмка, с която да разбия паролата на този е-майл (може като влезна в него да разбера нещо повече) и също така някаква програма, да си разбия паролата на скайпа. Пробвах със забравена парола, но явно човека е сменил и е-майла. За щастие поне паролите на майла и скайпа ми бяха различни.. Много ви моля !

Забрави, ако беше чел какво е писано из форума щеше да видиш че тук не се толерира предоставяне на подобен тип информация!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ти си нямаш на идея дори какво е моето ниво и програмата за издирване на хора по този начин съществува, но се използва от полицията. Наистина не си направих труда да прочета правилата на форума и това е защото съм прекалено бясна заради разбитата ми парола, но все пак да попитам - има ли правило, което гласи: "Забранено е говоренето за програми, с цел издирване на хора и разпространяването на програми, с цел разбиване на пароли" или нещо подобно????? - прегледах на бързо правилата, но не видях подобно... Не съм длъжна да прочета целия форум за да знам на всеки един по отделно мненията ви за подобни програми, все пак форума е доста голям.. Ако съм длъжна защо ? Има ли го като правило, защото аз не видях и такова ?

Редактирано от SummerLOVE (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

capnemo може да си там някакъв даскал и да разбираш много .. но просто такава програма е НЕВЪЗМОЖНО.. няма смисъл повече да се говори по темата.Такава програма не съществува и ако се появи на бял ден то създателят и ще бъде в решетките със сигурност.

capnemo какво искаш да кажеш , че същестува ли ?

Не съм даскал, Мениджър ИТ операции съм :rolleyes:

Не опираме до съществуването на програма, а до базата данни отзад. Има такава база в МВР, но достъпа не е предоставен на всеки :P

- прегледах на бързо правилата, но не видях подобно... Не съм длъжна да прочета целия форум за да знам на всеки един по отделно мненията ви за подобни програми, все пак форума е доста голям.. Ако съм длъжна защо ? Има ли го като правило, защото аз не видях и такова ?

Да, има правило - ползвай търсачката :P

Ако беше прочела например последните ми десетина поста със сигурност щеше да откриеш писание в този смисъл

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нищо лично просто не мисля, че ме интересува за това няма да чета :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница или само с главни букви, се изтриват без предупреждение. Редактирано от dragozow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

аз преди имах една програма в която пишеш ЕГН-то на някой и като напишеш последната цифра ижеднага ти се показва всичко Рожденна дата име девиз и други неща ако може някой да ми каже кк се казва само помня че иконата беше на кафява планета...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Z-info се казва програмата, но човека е търсил друга програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

EGNFinder еден хекър прай програма сеига чАКАМ дами го даде

2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Чакаме с нетърпение ;):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Във всяка страна дори и в нашата Бананова република се създава БАЗА ДАННИ - за имена, адреси сега и пръстови и за ретината база данни, татуировки и т.н ТАКА, че търси връзки с подземния свят там могат да ти свършат работа. Ако пък те интересува за Целия ЕС то с разрешително от ЕВРОПОЛ. ЦРУ например си попълва БАЗАта ДАННИ основно с тези лотарии за ЗЕЛЕНИ КАРТИ - имена, ЕГН, адреси, и цялата АВТОБИОГРАФИЯ там също биха ти свършили работи. Аз съм попадала на подобна програма но като напишеш ЕГН ти дава само дали е мъж или жена и от кой град е, НО не и името. Знаеш ли, че много фирми купуват лични данни за да може да изпращат рекламни брошури за разни игри от всякакъв вид и много хора се чудат как така получават писмо от фирма или агенция с предложения за игри с награди. ДА именно по този начин става. И те плащат пари на сайтове за да им предоставят тези данни като всичко е скрито тъй като е ПРОТИВОЗАКОННО. И ти смяташ, че ако имаше такава програма те дали биха плащали за тази информация като могат да си ъпдейтват програмата и то безплатно. а всякакви програми за разбиване на имейли и прониквания в чужд компютър са ПРОТИВОЗАКОННИ т.е. водят се за престъпления против личността и са подсъдни така, че дори и да има никой не би ти предоставил такава програма или инфо ей така без значение КАКВИ ОПРАВДАНИЯ ни пишеш тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз знам такава програма но немога да я казвам или да я праштам заштото е подсъдимо може да осъдят бащами ако разберат че програмата е препращана на други компютри а разбере ли баща ми че сам я пращал на някой тази програма аз ще си изпатя и то много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход