Премини към съдържанието
Fifa

Music Idol тръгва (отново) по bTV

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Аз не мога да разбера защо промениха песента, която трябваше да изпълни Иван. Нали трябваше да пее "Лудата крава", но вместо нея изпя "Къде си батко".

Редактирано от TeamKiller (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера защо промениха песента, която трябваше да изпълни Иван. Нали трябваше да пее "Лудата крава", но вместо нея изпя "Къде си батко".

Да не стават много лудите крави-че е опасно

:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз това се зачудих. Очаквах да е още по-забавно, ако беше изпяl "Жено, къде та намерих такава..." :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този от Айтос се насра снощи...то пък бива селяния, то пък може....

Хич не го следя, но снощи имаше една мацка - Шанел...страшен глас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз заради Шанел го гледам,много ми напомня за Рейхан-тя също беше изключително талантлива певица

Жалко че си отиде толкова млада,Бог да я прости

sad.gif

Иначе тоя като го видя и телевизора е веднага на MUTE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дааааа Бианка , направо посрами градът ми :) , добре че е другия от " Пей с мен " / Михов / , Панайот Панайтов , Ивана , Тончо Токмакчиев, Ева и Гого от Тоника да разберът че в този град няма само простаци ;) !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цяло снощният концерт бе посредствен, явно задачата не им бе по силите. Изключения има - Шанел и Тома, но най-вече Шанел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми беше много странно как на другите песни се справяха идеално, имаше такива невероятни попадения, а на поп-фолка им беше трудно. Повечето си пяха направо фалшиво. Дали защото се мъчеха да го докарват откъм извивки и да пеят като поп-фолк певците, не знам... Освен това тези песни (или поне повечето от тях) не са кой знае колко сложни и трудни. Щом има певци без кой някакви особени гласови данни, които си пеят без проблем... Чудна работа. Евала на Томата, че не се мъчи да си изкилиферчи гласа, а си пя в неговия си стил. Азис сигурно се е подрискал от яд :)

Нора и момичето, което пя песента на Анелия също се справиха, но защото и двете песни са много далеч от стандартното поп-фолк звучене.. А от Иван се разочаровам все повече и повече, в началото ми беше забавен, но всяко нещо си има граници. Каква беше тая негова тактика, не знам, и докъде ще стигне също се чудя.

Редактирано от mandolo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мене ми хареса на Тома изпълнението :)

А от Иван се разочаровам все повече и повече ... докъде ще стигне също се чудя.

Ами докъде може да стигне освен до лудницата (там ще си е сред свои хора) biggrin.gif

Редактирано от HackerX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък Шанел, Мария и Нора ми харесаха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесаха ми изпъленията на Иван и Тома. Всъщност, аз само тях съм гледал. А, да и Нора гледах. Ама не ми хареса нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И аз заради Шанел го гледам,много ми напомня за Рейхан-тя също беше изключително талантлива певица

Жалко че си отиде толкова млада,Бог да я прости

sad.gif

Иначе тоя като го видя и телевизора е веднага на MUTE

Рейхан е на тая па какво и беше талантливото? Наистина жалко, толкова млада си отиди но........ аз между другото я познавах и не беше кои знае какво :rolleyes:

А Иван си е най-големия, номер едно, боса на босовете, бог е е близо до него и тои е близо до бог............. така, че "Аитос Цък-Цък-Цък" 15866

И не смятам че е посрамил Айтос :questions:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И не смятам че е посрамил Айтос :rolleyes:

Нито пък аз. Може поведението му да не е за пример, но гласът му и талантът се нсоспорими :questions:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига с тоя Иван бе-тва някакъв еротичен образ си изваяхте направо

...И в сънищата си да го прегръщате

:questions:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам със сигурност, но предполагам. Автори на "ЛУдата крава" са Ку-ку бенд и сценалистите от "ШОуто на Слави". Поне така пишеше във vbox-а в коментарите към едно от клипчетата. КАто нищо може да са забранили изпълнението й - все пак 7/8 е на гърба на Айдъла по НОВА със "ПЕй с мен".

Кофти обаче се получи Дони като каза, че са я сменили, защото Иван не може да я пее. Иван може и да се лигави, да прекалява на моменти с изцепките си, но може да пее и е страхотен артист! Едва ли тая елементарна песен ще му се опъне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кофти обаче се получи Дони като каза, че са я сменили, защото Иван не може да я пее. Иван може и да се лигави, да прекалява на моменти с изцепките си, но може да пее и е страхотен артист! Едва ли тая елементарна песен ще му се опъне.

Не само, че нямаше да му се опъне, ами и щеше да я изпълни много по-добре от онова човекоподобно Калайджиев :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не знам със сигурност, но предполагам. Автори на "ЛУдата крава" са Ку-ку бенд и сценалистите от "ШОуто на Слави". Поне така пишеше във vbox-а в коментарите към едно от клипчетата. КАто нищо може да са забранили изпълнението й - все пак 7/8 е на гърба на Айдъла по НОВА със "ПЕй с мен".

Иван сам си каза, че неможе да я пее още на репетицията!!! И мене ме е яд че я смениха исках да го видя как ще я изпее

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кой си мисли,че това е абсолютно нечесно?Пламена и Нора имат най-малко гласове sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това предаване прогресивно затъпява.Жалко за това,че осрамиха името на формата.

Честно да ви кажа, писна ми да гледам някои хора, които са ми изключително антипатични (Денислав) .

Просто незнам какво прави това момченце в предаването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В България властва простотията!Тази вечер го доказахме още веднъж!Пламена си тръгна....Журито и цялата публика станаха на крака.Последните думи чути тази вечер бяха на Пламена!Жалко,че най-добрата си тръгна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
В България властва простотията!Тази вечер го доказахме още веднъж!Пламена си тръгна....Журито и цялата публика станаха на крака.Последните думи чути тази вечер бяха на Пламена!Жалко,че най-добрата си тръгна!

"КАк нещата се повтарят"

МИналата година, точно след чалгата си тръгна Валентина - една от фаворитките. Сега Пламена. И пак имаше сълзи, емоция от страна на журито, възмущение по форумите.

Иначе жалко, че точно Пламена и НОра бяха на пангара. Там трябваше да бъдат Ана, Мария или Стоян (по мое мнение).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"КАк нещата се повтарят"

МИналата година, точно след чалгата си тръгна Валентина - една от фаворитките. Сега Пламена. И пак имаше сълзи, емоция от страна на журито, възмущение по форумите.

Иначе жалко, че точно Пламена и НОра бяха на пангара. Там трябваше да бъдат Ана, Мария или Стоян (по мое мнение).

и аз съм на същото мнение!Анна пя ужасно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На мен ми беше много странно как на другите песни се справяха идеално, имаше такива невероятни попадения, а на поп-фолка им беше трудно.

По мое мнение няма нищо странно - просто чалга-музиката, според мене, не е изкуство. А участниците в тазгодишния айдъл са силно мотивирани да творят изкуство. Това, че много хора се забавляват с чалга, "пълнят зали и стадиони" (както се изрази менторката, чието име не помня, когато се цупеше на Фънки), не я превръща в изкуство. Чалгата е просто зрелище. За да бъде изкуство, й липсват много неща.

Редактирано от Делфинчето (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи на Люси имаше рожден ден... сигурно и е било много приятно sad.gif .Дори Фънки замълча.Сутринта зададоха един много интересен въпрос на Пламена- дали публиката си го връща на журито чрез айдълите.Кажете вие какво мислите....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обяснимо е.

Защо Иван остана, а Пламена си тръгна. Та той дори не беше от застрашените!? Масово гласуват подрастващи. Деца и тийнейджъри, за които това поведение и присъщо. Или поне за повечето от тях. Да се опълчиш на по-големите от теб. Да им докажеш (уж), че си повече от тях. Надделяват с простотията си. Точно такъв е и Иван. Всички виждат, че няма нито данни, нито е толкова интересен. Просто момче с 2 реплики, които се изтъркаха и вече накъртват, отвращават хората. Всяко чудо за 3 дни.

Но пак казвам, тийновете се радват на това поведение. За тях да се напсуват е като Добър ден. Иван разчита точно на тях. Лесно се манипулират. Защото не вярвам някой нормален човек да е гласувал за него. И аз снощи пуснах глас за Пламена, но нямаше шанс девойката. Завистта на другите я прогони от шоуто. Прекалено добра е, а това не се харесва на хората. Тя просто пее. Не е достатъчно за тези, които гласуват. Те искат зрелище от простащина. Явно името и формата на шоуто трябва да се промени.

Music Idol не е достатъчно.

Не виждам какъв музикален, но наистина музикален идол може да бъде Иван. Е да, идол от друго естество със сигурност вече е. По просташко поведение и държание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.