Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Music Idol тръгва (отново) по bTV

Препоръчан отговор

Пламен участваше на българската Евровизия 2006 с Весела Бонева. Ето песента има от тогава: Весела Бонева и Пламен Пътов - "That's me"

Много е талатливо момчето. Точно той и хлебаря заслужаваха да продължат. Страшно много ми хареса и хубавото момиче от Русе, ако имаше как и тримата да продължат щеше да е още по-хубаво :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Слави е новият стар участник в Мюзик Айдъл 4 Новият „Мюзик Айдъл” ще представлява балкански проект и евентуално ще носи наименованието „Балкански Мюзик Айдъл”. Тъй като такова е било винаги

Публикувани изображения

И аз не съм съгласна с това гласуване! За сега по-добрите ги избират, но по нататък не се знае, който си зареди повече телефона или звъни повече за дадения човек, той ще спечели, въпреки че не се е представил добре!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И аз не съм съгласна с това гласуване! За сега по-добрите ги избират, но по нататък не се знае, който си зареди повече телефона или звъни повече за дадения човек, той ще спечели, въпреки че не се е представил добре!

Eми,така са го измислили...

Пък и парички да поизкарат

Хубавото е ,че има някои,които се справят доста добре :conversation:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Димитър Атанасов от Бургас

Нека днес да го подкрепим.Той трябва да е при 12 финалисти на мюзик идол.Успех днес

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нека днес да го подкрепим.Той трябва да е при 12 финалисти на мюзик идол.Успех днес

А защо да не подкрепим Теодор Койчинов? :clap::)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз пък подкрепям нашенеца ... Васко Иванов :wors:

Пичът е много чаровен, ако не го изберат много ще ми липсва... :wors: Но съм на мнение, че днес дамите пяха много по - хубаво от мъжете...Тази Пейчева е трепач... biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ме хвана яд за Николай Манолов !

Слави е изключително прост човек , абсолютен нещастник !!! angry.gif:ph34r: Страшно много ме издразни ... как си наложи мнението ... то Йорданка Христова нямаше какво да направи ! :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На това му се вика психотормоз angry.gif . А мен ме е яд за Димитър, страхотно излъчване има това момче...

и мен ме е яд за митко...!поздравления за тео..прекрасен изпълнител е,но слави си наложи мнението..и всъщност избраха неговия фаворит sad.gif а не фаворита на ЦЯЛАТА комисия!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що ли имам чувството , че нарочно са избрали най-некадърните "таланти" да продължат напред. angry.gif

Цялото жури е мале ,мале пази .... :nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Що ли имам чувството , че нарочно са избрали най-некадърните "таланти" да продължат напред. angry.gif

Цялото жури е мале ,мале пази .... :nono:

Наистина имаше по - добри от тези , които бяха избрани ! :speak:

Некадърните в журито са Слави и Глория !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм съгласна, че финалистите са некъдърни въпреки, че много мои фаворити отпаднаха. Имаше много талантливи и очарователни образи в крайна сметка, които и да бяха избрали пак щяхме да мрънкаме :nono: За вчерашното налагане на Слави само ще кажа така се прави, човека си имаше фаворит, каза си го и се застъпи за него лично аз не мога да кажа, че избора му ми хареса, но пък останалите само като се почешваха по главите и незнаеха кво да кажат...просто сами го оставиха да им се наложи...Ми то винаги е по - лесно в такива ситуации друг да ти взима решението. Наистина съжалявам, че в подобни предавания винаги победителя е само един, защото винаги заслужават повече...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

dindi съгласна съм с теб, че Слави изказва мнението си :nono:

Ще кажа, като някои от журито МИСЛЯ, че всичко е тендициозно :speak:

Нали той е шефа :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Наистина имаше по - добри от тези , които бяха избрани ! :speak:

Некадърните в журито са Слави и Глория !

Ай лав ю сооу мач...

Истински познавач си ти!!! :nono:

Съгласна съм с мнението ти...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не съм съгласна, че финалистите са некъдърни въпреки, че много мои фаворити отпаднаха. Имаше много талантливи и очарователни образи в крайна сметка, които и да бяха избрали пак щяхме да мрънкаме :) За вчерашното налагане на Слави само ще кажа така се прави, човека си имаше фаворит, каза си го и се застъпи за него лично аз не мога да кажа, че избора му ми хареса, но пък останалите само като се почешваха по главите и незнаеха кво да кажат...просто сами го оставиха да им се наложи...Ми то винаги е по - лесно в такива ситуации друг да ти взима решението. Наистина съжалявам, че в подобни предавания винаги победителя е само един, защото винаги заслужават повече...

Ти ако си, какво решение ще вземеш, ако някой ти виси на главата и ти пили: Няма време, няма време, влязохме в рекламите айде айде айде... Ами какво щеше да стане, ако Йорданка Христова искаше да посочи някой трети, различен от тия двамата? А тя май това искаше да направи. Аз на това му викам освен психотормоз, и подронване авторитета на председателя на журито. Ми да беше си станал той председател и да си взима едноличните решения, както е свикнал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Трябваше да вземат в шоуто жури от чужбина, за да няма пристрастия....Май само Данчето Христова не се подмокря от кеф като чуе своя песен........То не бяха пристрастия , то не беше чудо...Цицорестата Марго хубаво , че не може да пее, инъче щяха да я избутат до финала.....Ама некадърното си е некадърно, ако ще и Господ да се застъпи за него... Все пак циците вдигат рейтингите в БГ..Ако не беше така няма да има смисъл по всички реклами от продажба на пирони до продажба на машинно масло да има по една цицореста...

Търсих да намеря точно това пристрастие към определен тип музика и език точно на любимата ти Йорданка Христова, но още не съм намерила...като намеря ще пиша.... ;)

А за това ци**те на Маргото и по принцип, че рекламата така върви благодарение на едни гърди си е абсолютна истина, тук спор няма...

Те за това всички ще почнат да си слагат силиконови няма да се знае на коя са истински!!!Абе, аман от изкуствени неща по телата на хората :) и от пристрастия....явно в БГ такава е тенденцията....знам ли!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От друга страна като се замисля, на Слави едва ли му дреме за нашите коментари, важното е, че е станало на неговата. Определено това е печелившата тактика в живота, колкото и да не ми харесва..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оОх защо Силвето Манолова и Лъчезар отпаднаха sad.gif Те бяха сред мойте фаворити ( ама става въпрос само от тези с втори шанс) sad.gif

Редактирано от _Bri_ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ти ако си, какво решение ще вземеш, ако някой ти виси на главата и ти пили: Няма време, няма време, влязохме в рекламите айде айде айде... Ами какво щеше да стане, ако Йорданка Христова искаше да посочи някой трети, различен от тия двамата? А тя май това искаше да направи. Аз на това му викам освен психотормоз, и подронване авторитета на председателя на журито. Ми да беше си станал той председател и да си взима едноличните решения, както е свикнал.

Абе какъв психотормоз???Тва да не става въпрос за ученици??? Данчето Христово си е жена с принципи и устойчива психика и не е податлива на подобно психо игри в крайна сметка тя направи избора си. Ако е искала е щяла да го посочи, но не го направи...Той не е взел еднолично решение всички бяха там и времето наистина им изтичаше прояви някаква отговорност, заради която ние с теб в момента го критикуваме. Това, че другите не застанаха зад своите фаворити му позволи да наложи своя....Чия е грешката?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
оОх защо Силвето Манолова и Лъчезар отпаднаха sad.gif Те бяха сред мойте фаворити ( ама става въпрос само от тези с втори шанс) sad.gif

извинявай..да нямаш предвид Лазар? :ph34r: иии Силвия Монева?

Редактирано от a_n_g_i (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се радвам,че Кремена остана :ph34r:

а за Гларийка също мисля,че на живо пее супер зле

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване