Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Fifa

Music Idol тръгва (отново) по bTV

Препоръчан отговор

извинявай..да нямаш предвид Лазар? :P иии Силвия Монева?

:lol6: :lol6: :lol6: :lol6:

Сериозно не съм добре!!! Да за тях говоря :speak::lol6: :lol6:

Ох,съжалявам! Уж им знам имената ама...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:lol6: :lol6: :lol6: :lol6:

Сериозно не съм добре!!! Да за тях говоря :speak::lol6: :lol6:

Ох,съжалявам! Уж им знам имената ама...

haha спокс!важното е че разбрах за кой става въпрос хаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
а за Глория също мисля,че на живо пее супер зле

Слушал/а ли си я на живо, за да го кажеш?!

А Слави отново се показа като "диктатор"..

Радвам се за Преслава, съжалявам за Митко Атанасов, който пееше много по-добре от Тодор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Страшно много ми падна в очите Слави Трифонов ! :blink:

Споко...спокойствие и силна храна...всичко е бизнес...а ти споко....не си хаби нервите за глупости kiss.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Споко...спокойствие и силна храна...всичко е бизнес...а ти споко....не си хаби нервите за глупости kiss.gif

Малееее ... изключително много ме дразни нещо .

Аз ако бях на мястото на Николай Манолов щях да го заплюя между очите ... така и така момчето не го избраха biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Аз пък вече не го гледам. Толкова е тъпо! Искам си Стар Академи sad.gif

Редактирано от _Bri_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз пък вече не го гледам. Толкова е тъпо! Искам си Стар Академи sad.gif

Много по - добро ще е от Стар Академи , според мен ... :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много по - добро ще е от Стар Академи , според мен ... :wors:

А и този път участниците като че ли пеят по-добре от тези,които бяха в Стар академи ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А и този път участниците като че ли пеят по-добре от тези,които бяха в Стар академи :)

И аз така мисля .

Страшно талантливи хора се явиха на кастингите ... някои , които са вътре не засужват да бъдат там и обратното

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И аз така мисля .

Страшно талантливи хора се явиха на кастингите ... някои , които са вътре не засужват да бъдат там и обратното

И аз така мисля... дори забравих кои участваха в Стар Академи ?Много по добри участници имаше на кастингите които не избраха и много се ядосвам :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Преди малко вървеше някакъв откъс по foxlife, но не ми направи впечатление. Може би не е било официалното предаване, а зад завесите.

Да но не е голяма работа.

Според мен Сървайвър БГ беше по-добро

Редактирано от rob (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да но не е голяма работа.

Според мен Сървайвър БГ беше по-добро

Е то в сървайвър не се пееше, там за друго се съревноваваха,трябваше да оцеляват

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много по - добро ще е от Стар Академи , според мен ... :)

Вярно е че в Мюзик Айдъл пеят мноого по-добре и талнтите са повече но самото шоу не е толкова интересно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Вярно е че в Мюзик Айдъл пеят мноого по-добре и талнтите са повече но самото шоу не е толкова интересно :whist:

На мен пък ми е забавно,особено пък в началото,когато имаше такива ,които никак не можеха да пеят

А от сега нататък само ще се наслаждаваме на тези,които пеят доста добре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

леле,гледахте ли концерта?

Пламен Пътов,Кремена,момичето ,което пя "Мой стих" и Румен мисля,че се казваше направо ме разтопиха,

бяха просто невероятни.

концертът беше СТРАХОТЕН!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
леле,гледахте ли концерта?

Пламен Пътов,Кремена,момичето ,което пя "Мой стих" и Румен мисля,че се казваше направо ме разтопиха,

бяха просто невероятни.

концертът беше СТРАХОТЕН!

Еее ... аз го изпуснах ... sad.gif

Нищо ... другия път ще гледам :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го гледах.. Страшна бе Невена Цонева ;) Поздравления! Момичето се справи превъзходно! :)

Преслава, Пламен и Деница също :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изданието на Мюзик айдъл, наистина е много по - добро от Стар Академи и Аз пея в Куку-бенд!

Тук са се събрали хора с много глас и страст! Аз също останах с отворена уста когато пееше Невена Цонева, на мен дори ми хареса повече отколкото оригинала на Нели Рангелова!

Просто тези дванадесет участника знаят как да пеят, и с времето ще свикнат със сцената и сценичното поведение! Несъмнено ще изместят Слави, Глория и Дони от сцената, от което най - притеснен е Слави Трифонов!

А аз пея в Куку бенд се оказа че е било конкурс за бек-вокали, а не за самостоятелни певци!

И не Деница се разминаваше с беквокалите, а Борис и Нели Петкова се разминаваха с нея!!! ;)biggrin.gif

Хубави концерти ще правят! Просто не си заслужава да махат по един всеки път, ами да си останат 12 до края и просто да определят един победител, без да се налага да си ходят, защото ще се загуби от хубавото пеене!

Този конкурс и конкурсите за танци и фигурно пързаляне са много атрактивни и полезни, за разлика от гнусната помия от " Големия Брат " !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е ,просто са невероятни! Пълнят ми душата,докато ги слушам

Но няма как,такива са им правилата и ще се разделяме с по един всяка седмица sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Деница учихме в една гимназия и съм я слушала на много концерти.Има невероятно красив глас и мисля,че го доказа.Незнайно защо обаче на последния концерт се чуваше мтого слабо,може би не е съумяла да се ,,съчатае`` с микрофона и техниката,а и песента не показа гласовите й данни.Много ме е яд,че не продължи,защото го заслужава.Помня преди години как учителката ни по музиката беше казала,че Деница пее с всяка една частица от себе си.Невероятно емоционална е и това е една от красивите й черти.Наистина жалко ,че отпадна...не ми е ясно как можа да загуби от онази учителка,която не може да й стъпи и на малкия пръст ни по визия,ни по глас.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за мен Деница бе сред любимките. Жалко за вота..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази Деница е много сладка и много отракана. Гледах я при Слави и се счупих от смях:)

Иначе водещите са най-големите сладури в това предаване, барабар с Дони и неговите изцепки biggrin.gif Радва ме, особено в скучните седмични вечери:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер си е, Глория :ph34r:

Едни задоволителни като даде особено :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
хаха

а Иванчу като започне да пее"Защоооооооо няма радоооост за тееееб и за меееееен" се спуквам от смях biggrin.gif

Андрей и Иван са страаашни образи ! :)biggrin.gif

Какви простотии ръсят biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...