Премини към съдържанието
Skoinks

Изразете радостта си от нещо

Препоръчан отговор

Хайде и аз, ще ме извинявате, но ще наводня леко темата: :) Ей, това е радост за мен - да се намирам сред подобно кътче от природата, далеч от цивилизацията...и така поне 2 седмици годишно yes.gif:

4337vk9.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хайде и аз, ще ме извинявате, но ще наводня леко темата: :ph34r: Ей, това е радост за мен - да се намирам сред подобно кътче от природата, далеч от цивилизацията...и така поне 2 седмици годишно

Уфффф .... Направо ме размечта..... Тази вечер и аз ще легна с усмивка и с мечти да съм там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kelly Clarkson - Because Of You Изразявам радостта си от тази песен, защото е невероятна...вълшебна...

Искам да изразя радостта си от Болката, защото без болката нямаше да осъзнаем грешките си, нямаше да знаем истинската стойност на радостта...защото след всеки радостен момент идва и болката, която оставя в нас по-силен отпечатък и от небивалата радост, която понякога се поражда в нас, когато се радваме на нещо или от нещо което сме преживели...за някой радостното събитие, което му се случва за друг е скръб...така, че радостта е относително нещо...тъй като за някой нашата радост може да бъде скръб за друг или обратната...ако оставим мисълта да се рее свободно без да се замисляме за нищо и за никой ще бъдем щастливи дори и за кратко...някой могат да живеят по този начин други нямат това умение да действат само по импулси...тази песен ми носи радост макар и да изпитвам тъга когато я слушам, но имам нужда и от нея...имам нужда и от тъгата и от радостта, защото те вървят ръка за ръка, без тях живота би бил скучен и сив...ако имахме само радост никога нямаше да се спираме и да помислим за важните неща, а ако имахме само скръбта бихме загинали от безнадежност...Радвам се че има и радост и скръб...Имам нужда от Тях...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От днес до края на седмицата съм в болничен. ;) За първи път излизам от три години и адски много съм щастлива от факта. Сега няколко дена няма да има работа, а ще има една хубава, хубава почивка :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Та да да дам "ТО" е готово - даже и аз си го харесвам, само дето още не мога да го оприлича какво е но все пак радва окото :clap:

briccopyem4.jpg

малко го пипнах и се пооправи ;)

НА мен ми прилича на Феникс,ако искаш нека да бъде Феникс ;) И да не забравя,честито

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера се сдобих с кола най-накрая. Няма повече да се лангъркам по автобуси biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Вчера се сдобих с кола най-накрая. Няма повече да се лангъркам по автобуси biggrin.gif

мелничке, аз след подобна новина, чак ме е срам да кажа аз от какво се радвам :speak: Айде, честито, леко и безаварийно шофиране и да разбиеш мита, че жените сме слаби шофьори..... auto2.gif

Аз пък си взех най-гадния изпит днес.... "Философски дискурси" 00101.gif0005.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес готвих пиле с ориз и дори става за ядене biggrin.gif Тоя ориз ми е мъка от край време, пък и кухнята не ми е сред най-уютните места... :speak: ама днес наистина се получи и аз съм много, ама много щастлива :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да не се зарадвам,след като отворих сайта на Цвети и видях,че сумата необходима за операцията е събрана само за ден-два.То не бяха малко усилия,защото освен че се дадоха немалко пари,усилията по агитиране на колеги,приятели и бизнес-партньори не останаха напразни.

Знам,че няма как да помогна/помогнем на всички нуждаещи се деца,но някак си по-леко се спи като знам,че мъките детски са намалели с 1.

Ще опитаме утре да намалеят с още 1...

И после с още 1...

И така докато свят светува. :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Днес готвих пиле с ориз и дори става за ядене biggrin.gif Тоя ориз ми е мъка от край време, пък и кухнята не ми е сред най-уютните места... :wors: ама днес наистина се получи и аз съм много, ама много щастлива :wors:

:wors:

Нищо не му е сложно на ориза,пропорцията е 4:1 или 5:1 ;)

Вземаш една чашка и я пълниш с ориз,според зависи колко искаш като количество.

И после същата тази чашка я пълниш с още 4 пъти вода и заливаш оризчето :P

Аз лично предпочитам 4 и половина,5 вода-обичам да ми стои по-мокър.

Ако го готвя с домати,малко намалявам водата.

P.S.Забравих да ти кажа най-важното-не го оставяй във фурната като е полуготов,извади го веднага-да си попива навън.

Редактирано от haidukpikaso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:wors:

Нищо не му е сложно на ориза,пропорцията е 4:1 или 5:1 ;)

Вземаш една чашка и я пълниш с ориз,според зависи колко искаш като количество.

И после същата тази чашка я пълниш с още 4 пъти вода и заливаш оризчето :P

Аз лично предпочитам 4 и половина,5 вода-обичам да ми стои по-мокър.

Ако го готвя с домати,малко намалявам водата.

P.S.Забравих да ти кажа най-важното-не го оставяй във фурната като е полуготов,извади го веднага-да си попива навън.

Благодаря ти много, мила. Абе аз рецепти имам някакви (другия път ще използвам съветите ти), ама стигнах до извода, че освен тях трябва и вдъхновение, пък мен напоследък ме е обхванал такъв ентусиазъм... :wors: ,че дори и манджата ми се получи. Разбрах коя била липсващата съставка - някой да те вдъхнови :wors:biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Няма как да не се зарадвам,след като отворих сайта на Цвети и видях,че сумата необходима за операцията е събрана само за ден-два.То не бяха малко усилия,защото освен че се дадоха немалко пари,усилията по агитиране на колеги,приятели и бизнес-партньори не останаха напразни.

Знам,че няма как да помогна/помогнем на всички нуждаещи се деца,но някак си по-леко се спи като знам,че мъките детски са намалели с 1.

Ще опитаме утре да намалеят с още 1...

И после с още 1...

И така докато свят светува. :rolleyes:

Браво! ;) Това се казва хубава новина, която не радва само теб!

....и ако до всяко добро същество, застане поне още едно ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много съм радостна, че днес най-накрая успях да си поспя и да си отпочина ... :) Насладих се на един готин мързелив неделен ден ... :rolleyes:;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:clap: :clap: :clap::wub: Вчера се сдобрих с една много добра приятелка :) И се радвам че отношенията ни се подобриха

оу то за какво се радвало ,е от 29 ли ти е толкова добра приятелка тая бе biggrin.gif иначе и приятелката се радва,ама в последно време не й обръщаш внимание

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
мелничке, аз след подобна новина, чак ме е срам да кажа аз от какво се радвам :angry: Айде, честито, леко и безаварийно шофиране и да разбиеш мита, че жените сме слаби шофьори..... auto2.gif

Аз пък си взех най-гадния изпит днес.... "Философски дискурси" 00101.gif0005.gif

Мерси Чейни! Честито за изпита (с малко закъснение) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес започнах работа в Агенция за социологически проучвания :yanim: и съм много,много щастлива :wors::clap: :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Днес започнах работа в Агенция за социологически проучвания :clap: и съм много,много щастлива :clap: :clap: :clap:

Бравооооооо!!! :clap: :clap: :):yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Днес започнах работа в Агенция за социологически проучвания :clap: и съм много,много щастлива :clap: :clap: :clap:

Честито! По вода да ти върви !! :):clap::yanim:

Аз пък направих суши и стана много вкусно като за първи опит!! :clap:

Хайде идвайте, че до утре ще се развали!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Честито! По вода да ти върви !! :):wors::)

Аз пък направих суши и стана много вкусно като за първи опит!! :wors:

Хайде идвайте, че до утре ще се развали!! :)

Ами то с вятър ми тръгна, а с дъжд се върнах-на НДК-то като след работа като се изля ;)

Върнах се цялата мокра,та дано е по вода cool.gif

Дано дай Боже!

А суши нещо не мога да се престраша да ям :speak:

Благодаря ти,Bri,и на теб за подкрепата ;)

Много,много kiss.gif ви пращам

P.S. Xaйдук Пикасо каза да не го хвърляш

Редактирано от haidukpikaso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес много ме радва времето - едно мрачно, хладно, с превалявания .... Навява едни хубави мисли и те кара да мечтаеш:) ...... Мдааа днес времето ме кара да се усмихвам и да съм с изключително приповдигнато насторение. :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

А мен днес времето ми е прекално светло, не мога да свикна със ясното слънчево време и това си е!

Само чакам довечера на смрачаване да изляза на свеж въздух!..... :wors:

Редактирано от DeadSmurf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.